Коментари

1. Аватара на Moro
    If you ever notice the PDF, please download it for me. i couldn't find it in the net... Such a greenhorn i am...:)
  2. Аватара на Mach Rider
    The book pops up on eBay from time to time, relatively cheap. I'm not completely sure, but I think there was a pdf version floating around the net...
  3. Аватара на Moro
    Lol
    I like the review... :)
    Do you know where can i find this book? Somehow i decided to read it... :)

I can't say whether you have mistakes in the structure of the expressions - my english is a little "rusty". But it is written in a stylish manner - easy to read and perceive.
  4. Аватара на Mach Rider
    Цитат Написано от TheGrimReaper
    Nice review indeed. It is quite evident that you are expressing your love towards the game, the books and the ninja sub-genre :) Looking forward to your next exploits.

Kind Greetings

P.S. I couldn't find any serious mistakes neither in grammar nor in the structure of the expressions - good job mate!
    Thank you for the feedback :)
  5. Аватара на TheGrimReaper
    Nice review indeed. It is quite evident that you are expressing your love towards the game, the books and the ninja sub-genre :) Looking forward to your next exploits.

Kind Greetings

P.S. I couldn't find any serious mistakes neither in grammar nor in the structure of the expressions - good job mate!
  6. Аватара на vrajdeber
    Бях я гледал преди време, но от IGN и дават много слаба оценка и затова не я купих. Но може и да я взема след изписаното от теб.
  7. Аватара на Mach Rider
    Бъки и Чудовищата са невероятни игри, наистина. Обожавам саундтрака на Monster in my Pocket.
  8. Аватара на norush
    страхотна игра,за времето си,но не не заемстват ли Taito от Konami с тяхната Castelvania.Плагиатството никога не е спирало и никога няма да спре,въпреки всичко Kick Master си остава rare прекрасно заглавие.Да не забравяме и BuckyO'Hare и Monsters in my Pocket,както и десетките други онли форове за Нинтендо.
  9. Аватара на Владо
    Браво, чудесна статия! И аз имам няколко такива 8-битови игри, които никога няма да забравя. :)
  10. Аватара на NeoRage-X
    Браво ! Евала за труда. тези игри не трябва да се забравят. Въпреки, че вече никой не ги пуска освен теб и НЪРДА това не означава, че трябва да умрът. прекарал съм доста часове пред нея и ми бе приятно да прочета.