Коментари

1. Аватара на rodiumus
    Mortal Kombat е страхотна игра, но така е Warcraft.може да стари immage двете заедно в една игра ритуал?Ами тук ми приятели; http://www.wow-titans.com/
    направи тази клетка possible.Johnny, scriopion, минусови .. всички те са там!! WoW-титан позволяват там geaspeical да се използва, тъй като има механизъм.
    Така дойде да ги опитам.
    rodimus
  2. Аватара на ZaG
    Цитат Написано от S_L_A_V_I
    Заг, ти с лайв ли си или с ПСН? Имал ли си възможност да пробваш онлайн качеството на игра?
    прейстейшон нетворк >< Но аз и без това не играя онлайн, освен StarCraft 2.
  3. Аватара на S_L_A_V_I
    Заг, ти с лайв ли си или с ПСН? Имал ли си възможност да пробваш онлайн качеството на игра?
  4. Аватара на ZaG
    Така е, дори да ги нямаше в муув листа пак нямаше да е постижение сам да си ги намериш.

S_L_A_V_I, от Бургас съм , но има случаи когато минавам покрай София, та когато се случи ще е яко да се съберем да разцъкаме.
  5. Аватара на hrupy
    Яко ревю браво, това със стори мода е много яко, винаги съм бил за да има история в тия игри, а не начално и на превъртане по 30сек-1 мин и тва е :). Само бих вметнал,че според мен фаталитата ги пише щот не е като едно време да се чудиш от къде да намериш и да си записваш :) , са и да ги няма до 24 часа ще са навсякъде в нета :)
  6. Аватара на S_L_A_V_I
    Браво, Заг :)

Надявам се ако си от София да дойдеш на някое офлайн събиране за по някоя кежуъл игра и да се запознаеш с други хора, които играят :)
  7. Аватара на Tool
    Браво ZaG, добро ревю :)
  8. Аватара на ArcticPhoenix
    недостатъците на играта не са толкова големи че да отнемат значително от общата и оценка ;)
  9. Аватара на Trace
    Как така няма нито една девятка в оценките а крайната е 9/10 :lol::lol::lol:
  10. Аватара на ZaG
    Цитат Написано от Pavel
    Много висока крайна оценка е дадена, при по - ниски такива за история, Геймплей, Графика и Звук, явно си фен ... :lol:
    To си имаше поговорка даже : The whole is greater than the sum of its parts.
  11. Аватара на Pavel
    Много висока крайна оценка е дадена, при по - ниски такива за история, Геймплей, Графика и Звук, явно си фен ... :lol:
  12. Аватара на ArcticPhoenix
    Добро ревю, съгласен съм с почти всичко в него. Good work :)
  13. Аватара на Grebeny
    Жестоко ревю, най-накрая се намериха хора които не оцениха играта изцяло по графика. Евала:flower::flower::flower:
  14. Аватара на PUCHER
    Според мен ЛИЧНО играта е перфектна :) 8-)