Коментари

1. Аватара на Alexz
    Може да заповядате вече в групата!!!

Варна Gamers
  2. Аватара на BULL
    count me in ...:wink:
  3. Аватара на svinar
    аз съм леко скъсан с игрите в момента, но живот и здраве на есен пак ще купувам и ще се правят размени, а и в момента имам 8 игри.Довечера като се прибера ще поразгледам как се прави група, мисля че вече има доста хора със стейшъни във варна за разлика отпреди 2 години когато бяхме 5-6 човека. А и да покажем кой е вторият град в БГ - Морската Столица.8-)
  4. Аватара на XLR8
    Оп, и аз съм "за". Ще ми е полезна подобна група, че много трудно намирам хора от Варна.
  5. Аватара на BatZaari
    Май ще трябва :-P хайде ако направите постнете линк
  6. Аватара на MyCTaKaP
    Направете си потребителска група по интереси и се разбирайте там.
  7. Аватара на Alexz
    Според мен по-активни още може да се jarry и svinar, както и mitko464, BULL и т.н. Колкото до изиграването на игри на мен и 2 месеца не ми стигат за дадена игра, понеже рядко някоя ми харесва. За вадене на платина да не говорим, за която и да е игра поне 2 седмици, иначе може да ти изтече някое от двете очи:wink:. За игране незнам с колко човека може да стане това, но за размяна е добре, смятам че всеки има нещичко добро което да предложи. Аз например от доста време си търся китара за PS3, но искам лично да я тествам преди това, не да дойде натрошена с Еконт или да се оправдаят с тях.
  8. Аватара на angel1866
    е това най- добре да го обсъдим на лично съобщение или на кафе все пак сме от Варна.Има 1-2 момчета с които си разменихме по 1 игра вече,предполагам ,че и те ще се вклучат в групат
  9. Аватара на BatZaari
    Е то всеки купува когато може,кой по-рядко,кой по-често :-P и аз гледам да съм в крак с новостите,но понякога няма как,та кои са ти игрите за размяна и прочие?
  10. Аватара на angel1866
    точно тука е въпроса,колко сирйозни хора ще се съберем
    аз,да ви кажа копувам постояно игри.За пример(от Дубаи купих 6 игри за 50$)от тези игри само <dead space> ми допадна за останалите 5 игри вариантите са следните:
    1-да ги продам
    2-да ги заменя
    3-или да си ги разменим за около 1 седмица(мисля че това е реален срок за изиграва на една игра) и ако,другата игра ми допадне, вече ще си я купя за да я имам в колекцията
  11. Аватара на BatZaari
    От Варна съм,много добро предложение,обаче не знам колко сериозни хора ще се намерят
  12. Аватара на delp
    Аз съм от Варна. Предложението е интересно. :)