• Спечели Diablo III със снимка!

Ако обичате да снимате и ви привличат нестандартните модели, имате чудесна възможност да се докажете и да получите награда. При това не каква да е, а една от общо три игри Diablo III! Как да го направите?! С новия фотоконкурс, който организираме съвместно с приятелите ни от PixelMedia.bg по случай премиерата на Diablo III. Фотосъстезанието, което вече тече и ще продължи до 4 юни, е на тема „Костюми и маски”.

За да бъде конкурсът още по-динамичен и интересен, и за да провокираме максимално широко участие сред фенове, фотографи и геймъри, галерията е отворена за снимки на всякакви костюмирани и маскирани герои, независимо дали конкретната снимка е пряко свързана с Diablo III или с друга любима игра, филм или литературно произведение.

Участниците, чиито кадри имат връзка с герои, емоции или събития от вселената на Diablo, ще имат известно предимство, тъй като една от трите награди задължително отива при автора на снимка, свързана с Diablo.

За другите две награди обаче няма никакви ограничения – стига снимката ви да е по темата „Костюми и маски”, тя има шанс да спечели отличие, дори и да няма връзка с Diablo.

Правилата за участие са както в досегашните конкурси - всеки има право да качи до 5 снимки в галерията. Регистрираните потребители на PixelMedia.bg могат ежедневно да подкрепят своите фаворити, като гласуват за снимките им в галерията.

Качването на снимки и гласуването за тях продължава до 4 юни, след което журито на конкурса ще избере тримата победители измежду първите 80 кадъра, събрали най-много гласове в галерията.

Ако сте снимали на премиерното на парти на Diablo III, сега е моментът да ни покажете!
    Коментари 10 Коментари
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      Къде да качваме снимките ?Ще може ли тук в форума да се направи отделна тема в раздела или ако е в друг сайт може ли линк към него.Тенкс предварително
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      http://photo.pixelmedia.bg/ Това е галерията. :)
    1. Аватара на Pip3r4o
      Pip3r4o -
      Може би не е уместно точно тук да пиша за проблема, но ...нвм :arrow: От 2 часа не мога да си кача снимките в горе посоченият сайт, възможно ли е проблема да е в нашият телевизор?
    1. Аватара на deo
      deo -
      Pip3r4o, всичкиъплоуднати снимки си излизат на сайта, току що отново го проверих. Моля те,опиши малко по-подробно проблема, с който се сблъскваш, за да се опитам да помогна.
    1. Аватара на Pip3r4o
      Pip3r4o -
      При опит за качване на снимката, и натискане на бутона Участвай, след зададен път на снимката, написано описание, и съгласяване с правилата, просто си зареждаааа....зареждааа....до като не тайм-аут-не :(
    1. Аватара на Mach Rider
      Mach Rider -
      Пуснах и аз снимки, да участвам. Малко старички и не са с Диабло костюм, но все пак :)
    1. Аватара на deo
      deo -
      @ Pip3r4oстранно,на пръв поглед изглежда, че правиш всичко съвсем както трябва, а снимките ти не излизат:( Колко голям е файлът, който качваш? JPEG ли е,или е някакъв друг формат? Сега пробвах отново – файловете си минават без проблем, а и галерията вече е пълна с всякакви снимки. Включително и тези на MachRider се виждат, които са качени последни. Опитай още веднъж (за последно:) да ъплоуднеш снимка и ако пак не стане, ще ти дам e-mail адрес,на който да ми я пратиш, за да проверя какво точно се случва с този файл:)
    1. Аватара на Pip3r4o
      Pip3r4o -
      @deo благодаря ти за съдействието и времето което ми отдели. Минах още веднъж през изискванията и очевидно съм изтървал една малка подробност, а именно, че снимката трябва да е с минимален размер по хоризонталата 1024пкс... Много жалко защото снимката не беше снета с професионален фотоапарат, а и беше във вертикално положение... Поздрави и успех на всички участници.

EDIT: Нооо... Току що видях участници, които не отговарят на тези изисквания и въпреки това са успели да си качат снимките. Део, мисля че ще се съглася на варианта с Емейла, а ако случайно стане нещо, ще намерим начин да се спогодим. :lol::oops:
    1. Аватара на Мармот
      Мармот -
      на мен не ми зачита регистрацията вътре... и не мога да стигна до качване на снимката има ли алтернатива ? :oops::(
    1. Аватара на Pip3r4o
      Pip3r4o -
      Информативно казвам, че очевидно проблемът е бил във формата на снимката, файлове с разширение .PNG не ги зареждаше, най-накрая мирясах и пробвах .JPG, което стана моментално!