Разговор между the_presator и PUCHER

22 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Готов съм, можеш да едитваш :)
  2. Пъч изчакай да го сменя, защото сегашният е по-малък размер отколкото ми трябва. Ще ти пиша когато е готово :)

3. Играта ме размазва аз съм играл сигурно 20 часа вече :D Първите 5 часа обикалях с малкия Конър и трепах мечки и вълци и изпълнявах сайд мишъни в селата та събрах 25 хилки и купих всички карти като отидох в града :D И ся цялата карта ми свети ...Иначе съм до Сек 9.

Играта е брутално интересна и историята на Езио макар да беше ссуупер силна тази също си е доста интересна и приятна. А времето и мястото ми е супер любимо ( в което се развива цялата игра) и май даже съвпада с Филма Патриота с Мел Гибсън (може би един от най любимите ми филми) та ...Супер е играта !
  4. Пиши после в темата за AC 3 като навъртиш няколко часа :D
    Интересно ми е дали ще ти хареса играта :P
  5. :)

Аз изданието го взех за 35 кинта от един пич супер случайно ...Просто играта винаги излиза в момент в който няям пари и не я взимам ...Та взех пц изданието с идеята да я играя но така и не се наканих да седна на компа ...И вчера я намерих на добра цена за пс3 и я поръчах и така ...В месеците октомври ноември декември не мога да купувам игри ...Винаги нямам кинти през тях щото стипендиите почват от ноември ама са месец за месец :D
  6. Доста хитро :lol: Взимаш за PC специалното издание на по-ниска цена, а иначе я играеш на PS 3.
  7. На компа не я инсталирах ...Поръчал съм си я за ПС3 . Иначе имам за комп Die Edt. С монетата но играта така и не я инсталирах.
  8. Pucher, като играеш АC 3 сподели как ти върви на PC-то :) Не се интересувам от характеристики, просто се чудя дали ще имаш проблеми :P
  9. Ехх супер :flower: Това лято ако се докопам до конзола + игрите ще се разцъква :)
  10. Аз я играх около 2 часа но конзолата ми беше в Пловдив а и играта в PS1-то си седи а аз уча в Велико Търново ...Та така не съм я изиграл. А сега имам няколко игри които много ми се играят (the last of us collectables да събера за trophy и Castlevania мноо АМА мноо ми се цъка ама нямам време да я натегна :D А искам да я изиграя на един дъх ...

Та така :) Играта е страхотна напомня доста на Diablo но има интересни диалози и е силна! Даже ми е симпатична (а очаквах и се бях настроил за нещо наистина грозно но като фен на игрите от тогава и Голям фен на диабло играта като визия много ми допадна !)

А и наистина да играеш толкова стара игра и то в оригинален вид и на Playstation 1 и то даже с контролера който няма аналози си е някво като Time Paradox :D
  11. Забравих да ти честитя придобиването на BO 1 :) Невероятно постижение ще е диск на 17 (?) години да върви. Сега мисля, че колекцията ти на Legacy of Kain е пълна? :swoon: Истински фен!
    Драсни някой ред като я поиграеш/ минеш в темата "Какво играете в момента?" да споделиш как е игрицата :-D
  12. Луд ли си, това е епично :D
    Да седи :))

13. Хаххаха :) :D

Драсни ако искаш да ти я махна от стената*
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 22
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна