Покажи RSS Feed

vrajdeber

Падналото дърво.

Рейтинг: 5 гласували, средна оценка 1.80.
Ето и снимков материал от случката:

Untitled by vrajdeber, on Flickr

IMG_5037 by vrajdeber, on Flickr

Запиши си "Падналото дърво." в Digg Запиши си "Падналото дърво." в del.icio.us Запиши си "Падналото дърво." в StumbleUpon Запиши си "Падналото дърво." в Google

Категории
Без категория

Коментари

1. Аватара на Moro
    Направо ми стана жал за количката...:oops:
    Добре че Вие сте добре.

На кой е колата, между другото? Писал си, че ще подаваш документи в борсата по труда и някак си веднага ми се наби колата... :lol::lol::lol:
  2. Аватара на GanjaMassive
    Мен ме заболя сърцето като видях горкия баварец. :cry:Дано е възможен ремонта и да си върне нормалния вид.
  3. Аватара на vankoterziev
    Влади , предполагам имаш каско, щото за тези щети .... Предния капак направо си е за смяна , че като знам как е армиран от долната част , по евтино ще излезе нов , от колкото да се прави и китосва. Тавана поне се прави - той е по мек :)
  4. Аватара на vrajdeber
    Безработен с БМВ, а Moro? :lol: Ама с 10 години стаж. :wink:

Колата си е моя и има каско. Ванка, предния капак е писан за смяна направо.
  5. Аватара на the_presator
    Яко дърво.
  6. Аватара на Moro
    Цитат Написано от vrajdeber
    Безработен с БМВ, а Moro? :lol: Ама с 10 години стаж. :wink:

Колата си е моя и има каско. Ванка, предния капак е писан за смяна направо.
    Това имам в предвид... :)

Но пък хубава кола - щом е с каско, ще ти я оправят и ще можеш да си ходиш до борсата с баварец... :lol:

Но най-важното е догодина да почерпиш с курбана... :)
  7. Аватара на vrajdeber
    Аз цяла седмица вече я карам така смачкана. Но днес ми е излязло възлагателното писмо и смятам да задействам нещата защото не мога да я гледам така смачкана.

Но майната и на колата, важното е че няма разбити глави.

То даже от цялата работа най-вътре съм с багажника, защото беше 1200лв. като го купих преди половин година, никой няма да ми плати нищо за него, а на всичкото отгоре ще трябва да се купи друг заради работата която ни вършеше на мен и жена ми.
  8. Аватара на Moro
    Цитат Написано от vrajdeber
    Аз цяла седмица вече я карам така смачкана. Но днес ми е излязло възлагателното писмо и смятам да задействам нещата защото не мога да я гледам така смачкана.

Но майната и на колата, важното е че няма разбити глави.

То даже от цялата работа най-вътре съм с багажника, защото беше 1200лв. като го купих преди половин година, никой няма да ми плати нищо за него, а на всичкото отгоре ще трябва да се купи друг заради работата която ни вършеше на мен и жена ми.
    Абе зарежи го тоя багажник - наистина по-важно от здравето няма, така че сте късметлии, че няма по-сериозни последици.

Поздрави. :)

Trackbacks