Покажи RSS Feed

S_L_A_V_I

Final Fantasy XIII: Lightning Returns - Demo

Гласувай за статията
Здравейте :)

Това е първата част от поредица видеа, които ще качвам на тема Final Fantasy XIII: Lightning Returns. Имах проблеми с обработката на видеото и звука тъй като се занимавах сам този път и се получи малко забавяне, но горе-долу започнах да свиквам вече.
Демо версията на играта разбира се е безплатна в PSN. Цялата игра е налична на бг пазара от петък.

Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=wUwrFh-VtPY

Vbox

http://vbox7.com/play:89ff306e76

ПС. Преди някой да ми е направил забележка само да кажа - да, знам, че оригиналното заглавие на играта е наобратно, но аз слагам FF най-напред в заглавието защото по-лесно се асоциира.
ПС2. Ъплоуднах видеото и във vbox за всеки случай.

Запиши си "Final Fantasy XIII: Lightning Returns - Demo" в Digg Запиши си "Final Fantasy XIII: Lightning Returns - Demo" в del.icio.us Запиши си "Final Fantasy XIII: Lightning Returns - Demo" в StumbleUpon Запиши си "Final Fantasy XIII: Lightning Returns - Demo" в Google

Обновени 16-02-2014 на 13:25 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: final fantasy
Категории
Игри

Коментари

1. Аватара на PUCHER
    Много ми хареса видеото.Играта се очертава да е супер!Аз не съм изиграл FF13-2 но ще наваксам и като имам възможност ще застъпя тази.

Благодаря за видеото !
  2. Аватара на PUCHER
    И наистина Dragoon изглежда Много в десетката !
  3. Аватара на the_presator
    Защо видеото не е в HD?
  4. Аватара на S_L_A_V_I
    Цитат Написано от the_presator
    Защо видеото не е в HD?
    Ами наложи се този път да правя обработката сам и ако на моя компютър пусна видео HD в някаква програма за обработка, компютъра ми ще се взриви заедно с половината апартамент.

Ако ставаше дума само за качването на видеото няма никъв проблем да ги качвам на HD, но ако трябва да се сложи звук върху видеото става по-различно. По принцип аз пряко не се занимавам с такъв вид обработка, но ми се ще да почна да се уча по-малко.

Следващото видео обаче май ще мога да го направя на 720 поне :)

Trackbacks