Покажи RSS Feed

BULL

FARCRY 3 - BLOOD DRAGON

Гласувай за статията

This is the definition of insanity !

Снощи реших да се позабавлявам с това меко казано странно заглавие и ето впечатленията ми до момента:

На първо четене, впечатление прави ретро стила на "кът-сцените" ... в добре познатият ни "eight bit style" от вече далечното минало.
Цветовото оформление в реалният геймплей, мисля , че за всички е ясно, че е малко извън стандарта, като през погледа на предозирало хипи - ярко розово, светещи сини и зелени неони - с две думи яко фънки.
Препратките към екшън класики , като THE TERMINATOR, THE PREDATOR, CYBORG и един куп ленти, които гледахме на на старият VHS формат са много приятни и ми стоплиха сърцето.
Ефектите, диалозите, околната среда всичко си стои съвсем на място в извратеният свят на BLOOD DRAGON.

Успя да ме върне в едно забравено от мен време, като добави и една голяма доза разнообразие в жанра, все пак къде може да видиш червено небе през което прескачат светкавици, лилава вода, сини камъни ... точно от това имах нужда ...

На хратко, като фен на нестандартното, аз давам на това цветно и различно преживяване 9 от 10 и го препоръчвам на всеки FPS фен.

Запиши си "FARCRY 3 -  BLOOD DRAGON" в Digg Запиши си "FARCRY 3 -  BLOOD DRAGON" в del.icio.us Запиши си "FARCRY 3 -  BLOOD DRAGON" в StumbleUpon Запиши си "FARCRY 3 -  BLOOD DRAGON" в Google

Категории
Игри , Настроение

Коментари

1. Аватара на NeoRage-X
    Браво Булец !
    Хареса ми много. Играта беше епик и особенно роботският среден :lol:
  2. Аватара на BULL
    И аз много се забавлявам да им раздавам средни.

Има известна доза простотия в заглавието.

Абе, баланс отвсякъде ... :flower:
    Обновени 09-05-2014 на 20:30 от [ARG:5 UNDEFINED]

Trackbacks