Покажи RSS Feed

Игрите които вероятно не сте играли, а трябва

killer 7

Гласувай за статията

Killer 7
Това е игра която не може да бъде описана с думи. Единствения начин човек да разбере тази игра е да я изиграе.

Атмосферата е меко казана оригинална. Страшно цветна и изключителна анимация. Противниците както всичко останало в играта са меко казано оригинални и странни.

В играта имаме възможност да контролираме 7 героя които всъщност са 2-ма от които единия страда от разчленяване на самоличността. Всеки от героите има някакво умение което го отличава с нещо от другите. Освен престрелките в играта има и доста пъзели за които доста често ще трябва определен герой.
Историята е странна. Дори за моя вкус всичко в играта е странно, но това никак не е лошо, един от гениите в гейминга е развихрил цялото си въображение.
Това е проект на Суда 51 който трябва да бъде игран. Реално няма много какво друго да се каже за играта без спойлери, а поради странния геймплей тази част просто трябва да се изживее.
Just play it!!!
http://www.ign.com/videos/2005/07/05...bjectid=649600

Запиши си "killer 7" в Digg Запиши си "killer 7" в del.icio.us Запиши си "killer 7" в StumbleUpon Запиши си "killer 7" в Google

Ключови думи: killer 7, playstation 2, shooter
Категории
Игри , Игри

Коментари

1. Аватара на NeoRage-X
    Лелелеллеле Жоре ти какъв си !!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Направо тръпки ме побиха като я видях. Изтупа прахта на игра която може би трябва да остане в забравата и в сърцата на олд скул геймърите. В днешни дни няма да я издържът и още по-малко разберът. Култова игра от миналото ни !
    Мерси Жоре
  2. Аватара на Gamedzilla
    Цитат Написано от NeoRage-X
    Лелелеллеле Жоре ти какъв си !!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Направо тръпки ме побиха като я видях. Изтупа прахта на игра която може би трябва да остане в забравата и в сърцата на олд скул геймърите. В днешни дни няма да я издържът и още по-малко разберът. Култова игра от миналото ни !
    Мерси Жоре
    Няма такава луда игра...:!:
  3. Аватара на wingman13
    Не съм я играл,но от видеото,което си оставил ясно се вижда,че играта е уникална и леко извратена.Харесва ми.:)

Trackbacks