3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 34

Тема: MGS; Peace Walker

По подразбиране

Цитат Написано от ufu Виж мнението
    Днес ми пристигна играта и съм пищял поне един час като видях ненормалната тениска с която доиде играта :swoon:. Искам да попитам то дали така сте ги получили с тениски или вие сте ги взели допълнително че много ме радва и искам да си взема още тениски :twisted: и последно само тези които са пре-орднали ли са получили тениски или всеки е получил тениска до свършването на броя ? :)
    Тениските са отделно, те не вървят заедно с игрите. Главната им цел е да бъдат включвани в различни промоции, както беше с преордера в случаят. Следи промоциите, идвай на събитията, които организираме и имаш шанс за още тениски - не само на MGS. И да, офертата с тениските важеше, единственно за хората направили преордер.

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    17,508
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

Така... първи впечатления от играта, не спрях да играя докато батерията не падна.

Ще започна с контролите. За разлика от Portable Ops тук имате доста възможности и опции. Лично за мен стандартния е най-удобен. Играта се управлява значително по-добре от колкото PO, много бързо ще се ориентирате и бързо ще забравите на коя платформа сте. Препоръчително е да минете туториала в началото, всъщност направо си е задължително. Геймплея е доста добър. Начина на сменяне на айтемите и оръжията е добър и лесен. Като се замисля, всичко повече което кажа ще ви спойлне, така че по-добре да спра. Препоръчвам играта на абсолютно всеки фен на MGS, задължително е направо да си намерите PSP за играта. А за вече притежателите на конзолата, играта е мъст-хев. :)

На всеки на който му се играе COOP да ми пише!
    Играта ще е една идея по-добра :)
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

Години
    29
    Точки Опит
    10,957
    Level
    82
    Gamer IDs

Gamertag: Bufu Bg PSN ID: bufuu

По подразбиране

Благодаря :). А може ли само да попитам къде са правени тениските че за момента моята тениска ми е малко мъничка и макарче сега да свалям килограмите че да се побера в М размер до тогава искам да си направя една абсолютно същата само да е малко по голяма :wink:
    PS: Играта е просто AWESOME !!!!

Години
    34
    Точки Опит
    5,280
    Level
    64

По подразбиране

Значи за човек,който не е фен на серията,просто защото не ми харесват такива стелт игри реших да дам шанс на тази.Пробвах преди това предишната част на серията за псп(портатив опс)и останах нещо разочаровам.Чудих се как е възможно такива оценки за такава игра?Но все пак не и дадох и много шанс,а и бях чел коментар,че е била най-скучната.Както и да е.Реших ей така просто да си поцъкам малко Peace walker.Пак видях високи оценки(около 9 от 10)и дори прочетох,че е най-добрата игра от поредицата.Е сега ще ви кажа резултата-невероятна!Толкова ми харесва,че бих дал шанс пак на предишната.Този Коджима е велик!Не знам как ги е мислил тези неща,но всичко е толкова добра направено.Това,което ме впечатли беше атмосферата,а затова подпомага и перфектната графика и озвучаването.Набора от оръжия е...леле мале.То не са костюми,не са щитове,ами колко работи се отключват.Аз съм едва на 2-та част от историята и постояно нови и нови неща изникват.Да не говорим и за босовете.Е това вече е феноменално.Криеш се,криеш се през нивата и гледаш да не те видят и накрая една яка битка с много стрелби.И въпреки това има и босове,които можеш да минеш без да те видят(говоря за вторият танк).Като я врътна може да направя едно ревю:)И само нещо да допълня-ако на първата част от поредицата за псп се учудих на високите оценки,на тази се измумих от ниските.За мен е най-малко 9.5

По подразбиране Отг: MGS; Peace Walker

Понякога им се чудя от къде им идват тея дебилни идеи :lol:

От
    Варна
    Години
    33
    Точки Опит
    9,427
    Level
    78
    Gamer IDs

PSN ID: Picklock_BG

Хахаха,това е много забавно,особено ако екюпнеш и кашона става супер яко,вече знам защо е love box :love: :lol: Коджима е направил Биг Бос егати педофила :lol:

Точки Опит
    16,824
    Level
    92

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

Цитат Написано от Brian_85 Виж мнението
    Значи за човек,който не е фен на серията,просто защото не ми харесват такива стелт игри реших да дам шанс на тази.Пробвах преди това предишната част на серията за псп(портатив опс)и останах нещо разочаровам.Чудих се как е възможно такива оценки за такава игра?Но все пак не и дадох и много шанс,а и бях чел коментар,че е била най-скучната.Както и да е.Реших ей така просто да си поцъкам малко Peace walker.Пак видях високи оценки(около 9 от 10)и дори прочетох,че е най-добрата игра от поредицата.Е сега ще ви кажа резултата-невероятна!Толкова ми харесва,че бих дал шанс пак на предишната.Този Коджима е велик!Не знам как ги е мислил тези неща,но всичко е толкова добра направено.Това,което ме впечатли беше атмосферата,а затова подпомага и перфектната графика и озвучаването.Набора от оръжия е...леле мале.То не са костюми,не са щитове,ами колко работи се отключват.Аз съм едва на 2-та част от историята и постояно нови и нови неща изникват.Да не говорим и за босовете.Е това вече е феноменално.Криеш се,криеш се през нивата и гледаш да не те видят и накрая една яка битка с много стрелби.И въпреки това има и босове,които можеш да минеш без да те видят(говоря за вторият танк).Като я врътна може да направя едно ревю:)И само нещо да допълня-ако на първата част от поредицата за псп се учудих на високите оценки,на тази се измумих от ниските.За мен е най-малко 9.5
    Въпросния Портабъл опс не е на Коджима :wink:
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

От
    Varna
    Години
    37
    Точки Опит
    8,290
    Level
    75
    Блог статии
    6
    Gamer IDs

Gamertag: TheVrajMeister PSN ID: TheVrajMeister Wii Code: 4073-7139-8295-1102

Тази игра ме накара да ъпдейтна ПСП-то до 6.35 и да си я купя оригинална. Вече съм абсолютно легален Сони потребител. :)

От
    Militaires Sans Frontieres
    Години
    35
    Gamer IDs

PSN ID: MAWASHI_

Като за PSP е готина игричка. Направих й 132 часа игра, но все още има какво да се прави, хах :swoon:
    ! "THE GOOD FIGHTERS OF OLD FIRST PUT THEMSELVES BEYOND THE POSSIBILITY OF DEFEAT, AND THEN WAITED FOR AN OPPORUNITY OF DEFEATING THE ENEMY" - SUN TZU !

3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. MGS:peace walker
    От SolidSnake в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 14
    Последно: 05-06-2009, 11:32

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си