Показани резултати 1 до 4 от 4

Тема: Правене на ниво в LBP

Правене на ниво в LBP

Здравейте, нов съм в играта, но напредвам по историята, играя и правените от хора нива и стигнах до положение, в което ми се ще да си направя някакво интерено ниво и аз самия.

Как да го направя намерих доста ръководства, видях къде си ги слагам и моите нива, започнах до, сложих му разни готови неща (като дървета и музика), но не мога по никакъв повод да извадя инструмента за "рисуване" на обекти. Материали имам, събрал съм доста неща, но просто ми е неактивна тая част от менюто и това е.

В смисъл мога да слагам стикери, мога да слагам готови конструкции и обекти, но не и да използвам инструмента за създаване на нови обекти.

Някой има ли представа защо се сблъсквам с подобно ограничение? Трябва ли да превъртя целия Story Mode, че да ми се отключи или аз бъркам нещо някъде?

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Не, но трябва да изиграеш всички туториъли в едитъра. Много инструменти са заключени, докато не им минеш тренировката.

По подразбиране

Хехехе, е ако това се окаже проблема ще е особено тъпо от моя страна - още сега ще отида да пробвам!

P.S. Еее благодаря човек, наистина е трябвало да изкарам туториълите, за да ми отключи възможностите. Вече всичко е наред, сега ще доизкарам всички ръководства и ще се захвана да си направя нивото, което съм замислил.

По тоя повод намерих и един доста полезен Level Creator Guide:
    http://littlebigplanet.wikia.com/wik..._Creator_Guide
    Последна редакция от danailkiller ; 22-12-2009 в 13:47

От
    Провинцията
    Години
    33
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

По подразбиране Отг: Правене на ниво в LBP

Цитат Написано от vasschu Виж мнението
    Не, но трябва да изиграеш всички туториъли в едитъра. Много инструменти са заключени, докато не им минеш тренировката.
    Къде точно трябва да се взезне, че нещо не мога да схвана ? Изиграх всички левели, но все още не мога да правя нива. Двата бутона са ми неактивни !

Благодаря предварително. :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Програма за правене на филм
    От dudi в раздел Обща
    Отговори: 6
    Последно: 20-12-2009, 12:20
  2. Последното ниво(TM) и Killzone 2(СПОЙЛЕРИ!!)
    От NINJASinTIGHTS в раздел Killzone
    Отговори: 5
    Последно: 04-03-2009, 19:53

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •