1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 26

Тема: Въпроси

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

Въпроси

Създадох тази тема с цел да питаме съфорумниците за филми, на които не знаем/не се сещаме имената, но пък знаем някои неща за тях, а искаме да го гледаме.

Та, тъй като не видях друга тема, в която мога да задам въпроса си:

Моля да ми кажете името на един стар филм, в който главният герой явно страдаше от някаква болест по кожата и дори дневната светлина го изгаря. За това му бяха дали някакъв абсолютно черен кожен костюм само с 2-3 дупки на лицето, през които да диша и да вижда. Не става въпрос за някакъв екшън, а за обикновен човек, който има такъв проблем. Няма супер сили, а и не се сещам какво ставаше във филма, само си спомням няколко сцени, в които пича караше един кросов мотор.

П.П. Имам още няколко филма, които ме интересуват, но по нататък.
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

По подразбиране

Браво трикс страхотна тема, мен лично много пъти ми се е случвало да искам да гледам някой филм а да не му знам името, сега само трябва да се сетя за някой такъв :)

От
    Стара Загора/София
    Години
    27
    Точки Опит
    21,375
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: Stoencha Steam ID: Stoencha122

По подразбиране

има един филм с едни неандерталци,които всичките се казват Камък. Как се казва този филм хаха

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране

Цитат Написано от Stoqn Виж мнението
    има един филм с едни неандерталци,които всичките се казват Камък. Как се казва този филм хаха
    Камък ?
    ....... and yes..... there will be Blood.......

По подразбиране

Цитат Написано от Stoqn Виж мнението
    RRRrrr!!!

Филма е номер едно.

Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: Bubiz PSN ID: bubiz_hh

По подразбиране

Как не я бех видел тая тема. За какво говориме една от мистериите на моя живот кой е тоя филм, ето кво бех пускал в яху.

So the final battle is between the main character and the villain's first man. The main guy was with long blond hair and the villain's go to man, had long curly black hair like Slash. The fight is in the woods and the two sides collide, the protagonist chopped the bad guy's arm and beat him to death with it, then he took his scalp and that's all I can remember.

Съмнява ме некой да иска превод, но за тва се сещам, ако некой се сети за тая епопея ше го черпим геврек.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

По подразбиране

В момента ме мъчи един филм, на който не мога да се сетя името. От времето на "Мръсната дузина" е. Давали са го десетки, ако не и стотици пъти по TCM, но в момента просто не мога да се сетя как се казваше, а много ми се гледа - много ми харесва. Ето за какво иде реч:
    Развива се по времето на ВСВ. Няколко американски войници тръгват да търсят едно градче, за да се докопат до стотици златни кюлчета с огромна парична стойност, строго пазени от немците в градската банка.
    Ето малко информация, която може да ви е от полза:
    Един от главните герои се казваше Кели. Общо бяха 3-ма командири. Единият беше танкист, а другите пехотинци.
    Честно казано, танкистът много ми напомня на Доналд Съдърланд, а неговият герой имаше няколко войници със своите "тунинговани" танкове. Та... пичовете навлизат дълбоко в тила на врага, за да достигнат това градче. По пътя си минават през минни полета, унищожават конвой от немски машини, танкистите унищожават ЖП гара през това време, минават през град, който е под артилерийски обстрел от техните, преминават мост, който всеки ден е унищожаван и строен през нощта, обстрелвани са от американски мустанги (изтребители) и т.н. Като цяло доста забавен екшън, а краят е някак си много готин. Влизат в града, унищожават няколко тигъра и най-накрая се споразумяват с командира на един от тигрите и с негова помощ вземат златото под носа на американски генерал, който идва да види за какво става въпрос.
    Основни черти и белези на героите:
    Танкистът - с кожено яке и танкистка "каска", с брада и джавка като куче, за това и мисля че му викаха Дог. Той ми прилича на Доналд Съдърланд - има роля като затворник в "Мръсната дузина" - (да ви обясня - умира от немец, докато пази немския автомобил на входа на замъка.)
    Кели - ако не се лъжа майор, добре изглеждащ войник.
    Третият командир - Един такъв потен и със зелен потник. :lol: Едричък и ми напомня също на един от затворниците от "Мръсната дузина" - един луд дето метна граната по своите.

Май е това. :lol:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Намерих го, намерих го! http://blog.ourcroatianlife.com/wp-c...lys_heroes.jpg

Благодаря за вниманието!

Леле, какъв съм прост:
    Клинт Ийстууд (уестърни много)
    Доналд Съдърланд (от къде ли не)
    Тели Савалас (Коджак)
    Толкова известни актьори и да не мога да се сетя от къде са ми познати.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Трикси - ето това е филма, който търсиш :) След това подробно описание нямаше начин да не го открия :)

http://www.imdb.com/title/tt0065938/

приятно гледане повторно 8-)

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

По подразбиране

Не си спомням почти нищо от този филм, за който ще питам. Значи единственото, което си спомням, че имаше някакви жени в една къща и четоха някаква книга или нещо от сорта и докато бяха някъде из стаите, от книгата взе, че излезе един върколак (на картинката майче беше синьо-жълт или такъв си спомням, че беше - нямам си напредстава) и накрая докато ги гонеше, влезе някакъв мъж с някакъв тирбушон или нещо от сорта и го наръга в сърцето. Бях доста малък като го гледах, но ми беше интересен и сега дори се чудя как се казва филмът. :)

10. По подразбиране

Цитат Написано от Antrix Виж мнението
    Не си спомням почти нищо от този филм, за който ще питам. Значи единственото, което си спомням, че имаше някакви жени в една къща и четоха някаква книга или нещо от сорта и докато бяха някъде из стаите, от книгата взе, че излезе един върколак (на картинката майче беше синьо-жълт или такъв си спомням, че беше - нямам си напредстава) и накрая докато ги гонеше, влезе някакъв мъж с някакъв тирбушон или нещо от сорта и го наръга в сърцето. Бях доста малък като го гледах, но ми беше интересен и сега дори се чудя как се казва филмът. :)
    Badmoon?

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпроси за Wii :))
    От nixanbal в раздел Nintendo
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-2009, 16:24
  2. Въпроси...
    От Antrix в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 0
    Последно: 16-07-2009, 15:43
  3. въпроси за PSP
    От bestlap в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 1