2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 23

Тема: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Цитат Написано от Rand Виж мнението
    Здравейте Пулсар. Запитването ми е има ли начин Катаклизма да бъде Preorder от Вас но да бъде получено копитето в деня на излизането 00:00 както е за хората от София защото в по малките градове чакаме по 1 ден ( Лич Кинга дойде на другия ден след обяд ) а това изключва да вземем някой от следните Ачивменти което лично мен ме подтиква този път да си закупя дигиталното копие директно от сайта на Близард и да мога да я играя наравно с всички останали
    Здравейте!
    Единственият начин да си получите бройката в 00:00 часа на 7 декември е да дойдете на партито по случай старта на играта. Друга възможност няма, защото разпращаме бройките по куриер, а както сам знаете, няма куриери, които да разнасят през нощта.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

2. По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Цитат Написано от ZeratuL Виж мнението
    Бъди пич, купи си я през сайта и още 23:00ч. българско време, т.е. 1 час преди да започнат в София да раздават копията на Лънч Партито, ще я играеш вече (пък преди това вече свалил и инсталирал, а ти само чакаш да пуснат сървърите, което обикновено 23:00 става, както беше при SC2). Даже ще имаш предимство пред останалите..
    Пич това не го разбрах ти да не пазаруваш от някой китайски или руски саит?

Не ви учат на математика в училище вече май...

Всички знаем че в България копията се получават с 1 час преднина, а не с 1 час след това. С други думи в 24ч БГ време = 23ч Парижко време.
    Т.е тези от партито ще имат 1час да си отидат до вкъщи или да продиктуват cd-kay-a на някои приятел в провинцията, докато пуснат сърварите в 24ч парижко време. Тогава тука ще е 1ч 07.10.2010.

3. По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Имам въпрос относно преордъра на колекционерското издание, направих го през уеб-сайта (защото не съм от град в който има Пулсар) още на 30-ти Септември когато се разбра че има нови бройки, но все още не съм получил бележката че ми е запазено копие. Дали доставката е просто по-бавна този път или работи по друг начин? Или съм изпуснал куриера, което е малко вероятно. =S

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Здравейте!
    Не изпращаме стокови разписки както при предишната кампания за Lich King, защото не взимаме пари предварително. Ако колегата Ви се е обадил за потвърждение, значи поръчката е приета. Преди 7 декември ще Ви се обадят още веднъж, така че няма място за притеснения. :)
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

Цитат Написано от tin Виж мнението
    Пич това не го разбрах ти да не пазаруваш от някой китайски или руски саит?

Не ви учат на математика в училище вече май...

Всички знаем че в България копията се получават с 1 час преднина, а не с 1 час след това. С други думи в 24ч БГ време = 23ч Парижко време.
    Т.е тези от партито ще имат 1час да си отидат до вкъщи или да продиктуват cd-kay-a на някои приятел в провинцията, докато пуснат сърварите в 24ч парижко време. Тогава тука ще е 1ч 07.10.2010.
    Ето http://eu.blizzard.com/store/ ще бъде, отдясно на StarCraft II, дето ся виждаш.

Колкото до математиката и сметките - що си мислиш, че ПАРИЖ е в центъра на Европа и когато стане тогава ("видиш ли!") 00:00ч., ще пуснат сървърите (за да сме по-точни - 1 европейски master сървър за регистрацията на кодовете и стотици realms), lol.

Русия - доста градове от там, да не би да са в Европа, вкл. най-големите ? А и що си мислиш, че руснаците от НЕевропейската ѝ част, ще цъкат в Asia WoW с хора с „дръпнати очи”, а няма да играят със СЪграждани руснаци ? Ето затова сървърите се пускат 23:00ч. българско време. Надявам се, че чатна.

А това за продиктуването на кода по телефона е най-голямата простотия. Видиш ли да отидеш от не май къде си до София, т.е. да накараш някой по-голям или приятел да отиде вместо теб, ти да си стоиш у вас на топло, в зимата в ледовете да го караш да отиде там, че да вземе копието в 00:00ч. и да ти се обади, за да ти каже кода - WTF. Е, такива нагли хора, вече не познавам и надали ще има изобщо.
    Последна редакция от ZeratuL ; 10-10-2010 в 00:52

6. По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Ако играеш на руски сървър има вероятнос да ги пуснат в 23 ч БГ време , ако играеш на другите европейски сървъри ще ги пуснат 100% след 1ч Българско време. Пробвано е вече и на трите части от играта :)

7. По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

ZeratuL извадка от Blizz bluepost :

realms scheduled to launch at the following times:

Americas, Australia, New Zealand, and Southeast Asia - December 7 at 12:01 a.m. PST Europe and Russia - December 7 at 12:01 a.m. CET
    12:01 CET = 13:01 BG TIME и друг път да не спориш !

Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Здравейте, малко глупав въпрос но все пак ще попитам.
    Прегледах си направените поръчки към вас и ми направи впечатление че последната поръчка за Cataclysm preorder е със статус-"завършена" а няма как да е завършена при положение че все още не е започнала цялата галимация. Това проблем ли е или аз съм просто параноичен? :oops:
    Знай за да живееш и живей за да знаеш ! :wink:
    Ако няма грешки няма да има простотия! Сън в съня ... земи заспи.

9. По подразбиране Отг: World of WarCraft Cataclysm PREORDER

Айде изстискайте ги за още малко бройки, искаме и ние преордър :)

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Цитат Написано от kvakajek Виж мнението
    Здравейте, малко глупав въпрос но все пак ще попитам.
    Прегледах си направените поръчки към вас и ми направи впечатление че последната поръчка за Cataclysm preorder е със статус-"завършена" а няма как да е завършена при положение че все още не е започнала цялата галимация. Това проблем ли е или аз съм просто параноичен? :oops:
    Статусът е "завършена", защото сме се свързали с Вас и поръчката е била потвърдена. Няма проблем в случая, даже напротив!

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Инфо> World of WarCraft Cataclysm
    От Hristomir в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-2009, 21:37
  2. World Of Warcraft
    От savovs в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-2009, 22:57
  3. <Продавам> World of Warcraft
    От vasil8705 в раздел Архив
    Отговори: 0