Показани резултати 1 до 2 от 2

Тема: Малко помощ с акаунт в близард

1. По подразбиране Малко помощ с акаунт в близард

Пиша си аз паролата и акаунта както си е по реда и натискам ентър да вляза. Излиза ми прозорец , който ми казва да въведа някакъв authantication code. Смених си веднага паролата. Порових се из форумите и видях че има хора с същите проблеми и точно на тази дата когато и на мене ми се случи това. Та този прозорец значел че някой ми е откраднал акаунта. Не съм си давал инфото на никого. Писах писма на близард и чакам отговор. Дадох снимки на лични карти и всякви други карти както искат та се надявам да отговорят. Искам да си купя този authanticator обаче не мога да си вляза в account managment-а защото пак иска този код. Общо взето навсякъде ми иска този код и не мога да купя нищо.Ако някой е имал същия проблем моля да пише тък или да даде някакви съвети. Дал съм 100 лева за играта и 1 месец игра. Играл съм 5 дена и стана тая излагация. Не ми се купъва всичко наново и да плащам а те да ми вземат само парите и нищо да не правят. Ако можете помогнете по някакъв начин. Има и някакъв софтуер за телефон с този authanticator но го няма за моя телефон.Помогнете плс :) А и забравих да кажа че играта ми е купена по интернет и нямам никаква кутия и кодове. Този код който ми иска е от 6 цифри.
    Последна редакция от b0b0bg ; 02-02-2010 в 01:07

2. По подразбиране

Щом не ти е била в кутия не пречи на никой да ти види кода за активация. Предполагам че някой ти знае кода без твое знание.:oops: (най-добре си куповай игрите от пулсар няма никои така да те изл1же) к1смет дано ти се опрй игрицата:)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> УоУ (Wow) акаунт - Войн и Поп - Близард
    От syn в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-2009, 20:54
  2. Пордавам ЕУ Близард УоУ акаунт
    От snyk1i в раздел Архив
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-2009, 22:35
  3. <Купувам> Купувам акаунт в близард WOW
    От Bank3ra в раздел Архив
    Отговори: 0