2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 18 от 18

Тема: Игрален автомат (Arcade Machine)

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

По подразбиране Отг: Игрален автомат (Arcade Machine)

Малко инфо...

Запознах се с човек който прави такива машини.Обясни ми как седят нещата и какви са цените.Машините които са в залите са с чипове и платки.Една игра на платка за аркада (примерно street fighter 3rd strike) струва 1500 лева.Само играта !Машината с играта с бутони и ръчки Sanwa , екран около 27 инча , стерео колони и стабилна кутия излиза около 6000 лева.Това е професионална аркада :) не за домашно ползване...За домашно ползване най добре е един аркейд стик който има възможност за вързване с конзола и ПЦ и с него да си играеш всички игри които желаеш.
    R.H.C.P.

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    25
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Незнам откъде ги взима той платките, но да ти кажа, намират се за значиииииииииииително по-малко от 1500 лева. Дори за под 100 лева се намират. Мислех преди време да си купя платката Ninja Gaiden (около 30 лева щеше да ми е), но не го направих, просто защото пропадна работата за остатъка от машината, иначе имаше и кой да ми я инсталира и всичко.
    Преди време и тук във форума някой продаваше платки, сред които и Knights of the Round и също бяха на цени до 100 лева.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

От
    Пловдив
    Години
    40
    Точки Опит
    6,185
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: matsanov

имаше едно момче от Варна преди 2-3 години само си беше направило такава машина на ръка и ползваше комп някъде беше постнало снимки.Мисля,че в hardwarebg.com.Свържи се с него ако го откриеш.Реално представлява аркада както я виждаш всичко ръчна изработка,но не с платки,а си беше направил комп.конфигурация с инсталирано МАМЕ с много игри,а ръчките и бутоните от ибей.Дано да съм помогнал,но просто не мога да се сетя дори за ника му

Години
    26
    Точки Опит
    8,212
    Level
    75

имаше едно момче от Варна преди 2-3 години само си беше направило такава машина на ръка и ползваше комп някъде беше постнало снимки.Мисля,че в hardwarebg.com.Свържи се с него ако го откриеш.Реално представлява аркада както я виждаш всичко ръчна изработка,но не с платки,а си беше направил комп.конфигурация с инсталирано МАМЕ с много игри,а ръчките и бутоните от ибей.Дано да съм помогнал,но просто не мога да се сетя дори за ника му
    click

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Аз говорех професионална машина с нови (не използвани ) и оригинални платки ...Иначе за машина с комп и телевизор не е сложно ...
    Единственото сложно е окабеляването и правенето на пултовете с копчетата :).Един пулт с Максимално Готини Бутони излиза около 200 кинта ...Двоен 400 другото е от теб :)
    R.H.C.P.

6. По подразбиране Отг: Игрален автомат (Arcade Machine)

момчета тей като се сдобих с оригинален аркаден автомат искам да попитам от каде мога да си намеря дискети за него ("платки с игри")

7. По подразбиране Отг: Игрален автомат (Arcade Machine)

момчета тей като се сдобих с оригинален аркаден автомат искам да попитам от каде мога да си намеря дискети за него ("платки с игри")

От
    София
    Години
    32
    Точки Опит
    20
    Level
    1

Arcade Legends 3 в BMI Gaming не изглежда без възпроизвеждане...
    От 1992 г. се занимавам с coin-operated. Или посрещането у нас, чисто нова платка на Мустафата / Cadillacs and Dinosaurs. Като че ли единствената...
    Напоследък забелязвам, че са били вградили - посредством допълнителни усилия - контролни панели в, иначе конзолата, Mega Drive II. Колко любезно! Тия са извънземни...
    Или се помпи увлекателно, или се образува каквото се очаква от joystick. Зависи, зависи си! Две страни разменят влияние, аз съм към тази, която цикли по-продължително.
    Възпроизвеждане означава помпенето, ефектът върху ентусиаста и да бъде малко по-бързо; автентичната плазма протича със секунда-две върху момент и докрай. Разлика от два инча в
    съотношението дистанция-размер на екрана променя или драстично, или окончателно.
    Сега разполагам с по-добри дискети, или платки например от Cadillacs and Dinosaurs. Оцветяването, посредством филтри, се отклонява все пак. При допълнителни усилия стои възможно конзола да се равнява или дори да изпреварва по-обемното, по-скъпо и по-впечатляващо оборудване. Съвременен парадокс.
    Съвет към всички, които се колебаят колко автентично да бъде. Склонните на компромиси, без драстика, без гротеска. Хобито доста бързо ще омръзне при провал.
    SUZOHAPP изостава от SEGASIMS тук. Вече не парадокс, ами положение в света. Възможно би било, аз го забелязах. Зависи колкото са се занимавали в онези години, повтарям, тия са извънземни. Body Count остана най-добър мерник, KSC - мотоциклет. С вентилатор се добавя и ефект на вятъра.
    С международния си дългогодишен опит изпреварвам Шумен и Ямбол. Нямам алтернатива, иначе ми омръзва - и то не е игра! Да няма игра. Иде реч, че от 80-те насам се е изградил гъвкав модел за някои... Както международна федерация.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Arcade review
    От Henshiro в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-2009, 15:00
  2. Проблем с МК1 на игрален автомат
    От fpsgamer в раздел Обща
    Отговори: 3
    Последно: 07-03-2009, 21:42

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми