26 от 26 ПърваПърва ... 16 22 23 24 25 26
Показани резултати 251 до 254 от 254

Тема: PlayStation®Move

От
    София
    Точки Опит
    8,144
    Level
    75

По подразбиране Отг: PlayStation®Move

Айде да не е твоя пост последен :-P И кое му е по хубавото на PS vita? В смисъл как може изобщо да ги сравняваш, като са корено различни неща :) Аз сега съм се зарибила по Grand Slam Tenis 2 - няма нужда да давам пари за фитнес :lol:

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Аз също си се радвам на move-а от време на време, Dead Space Extraction, Resistance 3, KZ3 са супер за move. Сега мисля като излезе Sport Championship 2, да си я взема заедно с още един move !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    София
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: asen9696

Цитат Написано от any9 Виж мнението
    Айде да не е твоя пост последен :-P И кое му е по хубавото на PS vita? В смисъл как може изобщо да ги сравняваш, като са корено различни неща :) Аз сега съм се зарибила по Grand Slam Tenis 2 - няма нужда да давам пари за фитнес :lol:
    Свързвам ги по това , че и двете играчки са продукти на СОНИ , които не са Must - buy за сега . Нито за муув , нито за ps vita има найстина добри игри , за които си заслужава да дадеш допълнителните пари за да играеш . Например пс3-то си го взех за да играя uncharted 2 и infamous .

Блог статии
    2

Killzone 3 , Infamous 2 могат да се играят с Move аз поне тез имам , обаче какъв е смисъла , на killzone 3 пак им правя убийствата , първи излизам на списъците , вземам там абджектите , мачкам ги с гранати , най - ме кефи да са в някоя сградичка , ей тей да метна граната вътре в нубовете и 500 точки с една граната хора :shock: Инженера е тва е сила , турям кула отивам до друг ъбджектив , тя ми прави 300 от убийства , после връщам поправям , разстрелвам и пак вземам абджектива и така докато нубовете страдат и плачат :shock:

26 от 26 ПърваПърва ... 16 22 23 24 25 26

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •