1 от 26 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 254

Тема: PlayStation®Move

PlayStation®Move

Sony представи нов безжичен гейм контролер за своя Playstation! Този уред, наподобяващ фенерче се нарича Playstation Move. Устройството работи като указва движенията проследявани от камерата Playstation Eye добавена към пакета за продажба. Благодарение на вградения акселерометър и жироскоп, той може много ясно да определи позицията на ръцете в пространството, и поради тази причина устройството е практически с неограничени възможности при използването на различни игри. Начало на продажбите на интересния гейм контролер се очакват в края на лятото.

За момента има само няколко официално обявени заглавия, които са специално създадени да използват за новият контролер на Sony. Също така голям списък от вече издадени заглавия, ще бъдат пригодени да се играят с Move. Игрите, които обявиха до момента са следните:

• Dukes
    • Move Party
    • Sports Champions
    • TV Superstars
    • Slider
    • The Shoot

Прикачени изображения Прикачени изображения Натиснете изображението за увеличение

Име:	control1.jpg
Прегледа:	18.1 Килобайти
Размер:	160
ID:	3398   Натиснете изображението за увеличение

Име:	control2.jpg
Прегледа:	28.2 Килобайти
Размер:	172
ID:	3399  
    Последна редакция от Chet ; 20-03-2010 в 14:50 Причина: корекция на заглавието

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Ето и няколко неща които Kотаку посочиха като "съществени" разлики със Wii Remote

- По-малко бутони
    - Не гълта батерии. Зарежда се с usb кабел както DS и Sixaxis падовете. Което е най-добрия възможен вариант, спор няма.
    - По-съвършен. Не е задължитлено контролера да се насочва към телевизора и няма вариант в който играта ще се паузира и ще помоли играча да застане в правилно положение. Контролера продължава да се засича от системата дори визуалната връзка с камерата да се наруши, но просто не отчита толкова точно.
    -Абсолютно безжичен - допълнителния пад които се изисква за fps игри не е свързан с кабел към главния.
    - цветна топка, която не е само за шарения, но си нагажда цвета спрямо стаята, за да се отчита по-добре от камерата.
    - и естествено доста по-точно отчитане в триизмерното пространство.

В крайна сметка всички зависи не от джоистика, а от игрите 8-)

Пълни подробности за изброените разлики - тук.

По подразбиране

Ах нова играчка, искам я!!! :lol:

Цени знаят ли се вече?

По подразбиране

Говори се, че пакета дистанционно + Камера ще е под 100$. Но все още мисля, че няма точно определена официална информация.

По подразбиране

Странно, само на мен ли така ми се струва, че на филмчето и двата контролера са със "сфера", а в комплекта даден от vasschu е само един?!

Въпреки, че е прекалено рано да се говори, все пак е интересно, дали ще се копуват два със сфера или ще е един комплект?!:-P

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Значи PS Move е контролера със сферата. Към него обаче има втори помощен контролер, който е без. Той няма да е задължителен за повечето игри, а само за тези където човечето трябва да се движиш в триизмерното пространство (FPS игри, търд пърсън екшъни). Втория контролер ще си има стикче с което ще се движиш, а прицелването ще става с контролера със сферата.

По подразбиране

Извинявай, но с това ако няма луд ауто аим, не виждам как ще се играе FPS игра. Обаче супер забавно изглежда за другите приложение като спорт и RPG игри.

По подразбиране

Хмм това ми изглежда прити мъч на уйй но подобрено ! Се пак уййто кога излезна това кога излиза? :) Много ясно че ще е подобрено :)

Не знам готина иновацийка но аз лично няма да си го купя :) Имам си уйй :)

ПС Коя е играта при 2:15 в клипа ?
    I believe...whatever doesn't kill you...simply makes you... stranger....!!

По подразбиране

Цитат Написано от The_Jumper95 Виж мнението
    ПС Коя е играта при 2:15 в клипа ?
    Соком

От
    Somewhere in the big world
    Точки Опит
    13,132
    Level
    88
    Gamer IDs

Gamertag: LordNaikon PSN ID: cereal_killer160 Steam ID: Lord_Naikon

По подразбиране

Аз лично бих си го купил по простата причина, че Wii дори и да ми подаряват няма да го взема. И наистина ще го чакам.

За FPS игри и аз не мога да схвана как ще играем, но едно RPG с мечове и пр. ще е яка. Ще видим, но като цяло идеално е.

Да се надяваме, че отделно ще е някъде до към 70 лв.
    Barack Obama : "CHANGE HAS COME TO AMERICA"
    I Am What I Am

1 от 26 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •