11 от 14 ПърваПърва ... 7 8 9 10 11 12 13 14 ПоследнаПоследна
Показани резултати 101 до 110 от 140

Тема: Guild Wars 2

1. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Само да питам, може да съм го изпуснал ако някои е питал по-нагоре, но имате ли някаква идея кога ще дойдат още копия от Стандартната версия? (Pre-purchase). За съжаление ги изкупиха преди да се усетя и сега просто седя и чакам, а ми се цъка много. :) Мерси предварително.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Покрай това Диабло май ще я пробвам отново за 1,2 часа.
    We are all a little twisted

3. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Здрасти :)
    Така днес говорих по телефона с Пулсар център поръчки от кадето ми се обадиха във връзка с моя пре ордера.
    Бях поръчал от сайта ..казаха ми,че е по добре да си закупя от магазина в града ми...
    Попитах дали ще имам бета аксес с този пре-ордер като ми казаха, че ще имам. (ДА)
    Отидох в магазина като си закупих пре-ордера и попитах пак ще имам ли бета аксес на което момчето ми отговори "ДА"
    Малко по касно докато си седях в кафето и разглеждах бокса-а забелязах на гарба, че в пре-ордера няма бета аксес.
    Обадих се в Пулсар кадето този път ми казаха ,че няма достъп до бета в пре ордера след като гласа замлъкна..и аз реших ,че няма нужда да си проявявам балканския манталитет и просто затворих.
    Мога ли да попитам какво е това...?
    Не ми е за 10 те лева така или иначе ще купя играта...но немога да разбера защо вместо да си чакам играта щом немога да имам бета аксес трябваше да бъда разкарван по този начин за нищо?
    Сега четох в GuildWars 2 сайта кадето ясно пише, след като пробвах да си въведа кода от пре-ордера,че дори не приемат регистрации от този тип в момента а само препърчес и, че едиствения начин за бета аксес е през препърчес...фактически бях излаган от 2 места кадето и на 2 те се постарах да се изразя максимално ясно ,че искам бета аксес и дали така ще го получа питайки по два пъти..и бях излаган и от 2 те места 8-)
    Неможе ли проста да ми се каже истината и да изчакам ако се заредят препърчес ?"
    Последна редакция от Angelyotov ; 14-06-2012 в 20:40

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Еми аз до сега не съм виждал такава опция като pre purchase и ако продавачите на които си попаднал са нямали представа или за объркали двете издания за кое става въпрос се е получило така.Pre purchase не вярвам да има повече като 2 часа след пускането им тук всичко беше изкупено и след някоя седмица за късмети на тези които го искаха него точно заредиха още няколко брой и до там.Друг път за такива работи по добре чети от първоизточника в този случай сайта на Guild Wars 2 там си е направена подробна таблица какво има във всяко издание и за какъв достъп ти осигурява. :)

5. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Да друг път вместо да питам 2 ма души от Пулсар по 2 пати ...който ми продават продукта ще чета в нета.
    Направих грешката този пат да им се доверя сляпо :lol: ...като в очите ми компетентноста им спадна с около 90% от сега нататък.
    Надявам се някой от модераторите да види това и да помоли колегите си да гледат какво продават и каква иформация предлагат за продуктите си.
    В крайна сметка оставам с пръст в устата :) и без бета ако излезе пре-пърчес този преордер мога да го подаря на някой..след като ще си купя препърчеса заради бетата отново...или ако не намеря на кой ще се върна и ще нахраня с него продавача :)( не с пластмасата разбира се а с хартията- шегувам се разбира се, не бих посегнал на човек за такива неща но ми мина през ума :) )

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Извиняваме се за грешката, която са допуснали колегите, по принцип pre-purchase изданията много отдавна са изчерпани и няма да има повече зареждане, но реално погледнато няма и много смисъл вече от тях. Едва ли ще има повече от един бета уийкенд още, по принцип играта е насрочена за края на юни, освен ако не решат да я забавят от NCsoft. Не е редовна практика да имаме pre-purchase и pre-order пакети едновременно и предполагам това е довело до грешката на колегите. Винаги обаче можете да направите справка със сайта ни: http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=16281 Съвсем подробно сме описали какво дава този вид пакет, а когато има преордер, задължително има и страница на съответния продукт. Без значение къде ще го купите, справката никога не вреди.
    Последна редакция от Nightwish ; 15-06-2012 в 11:19
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

7. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Е не вреди но в случая просто реших да си направя српавката с колегите ви :) както и да е още днес като се събудих вече не ми е на сърцето хах

8. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Аз имам въпрос към Nightwish:

Steelseries Edition
    Кога?

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

10. По подразбиране Отг: Guild Wars 2

Get Ready! :)))))))))))))) Тичам за поръчка другата седмица :)

11 от 14 ПърваПърва ... 7 8 9 10 11 12 13 14 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Guild wars
    От 6o6aka в раздел PC
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-2008, 15:00
  2. Guild Wars
    От в раздел PC
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-2007, 14:58
  3. Guild wars 14 DAY KEY
    От kdg500 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1