2 от 14 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 140

Тема: Guild Wars 2

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

Steam ID: djinjifila

По подразбиране

Цитат Написано от SuenLianG Виж мнението
    Сравненията м/у GW и MMO-та като WoW са безсмислени. GW нито е чисто ММО, нито има месечна такса. А и действието се развива в бъдещето все пак, нормално е да има някви технологии.
    Ахахха... и това, че няма месечна такса не прави играта MMO?. В коя година живееш ?
    Освен това GW2 ще бъде open world ММО, така че....

2. По подразбиране

Казах, че не е чисто ММО, а не че въобще не е ММО. Дори девелъпърите на играта не го определят като такова. Плюс това изрично написах, че не може да се сравнява с ММО-та като WoW, от което се подразбира, че говоря за ММО-та с месечна такса. А не че липсата на месечна такса я прави по-малко ММО. И лапешките изрази от сорта на "в коя година живееш" не ти помагат особено да докажеш правотата си, надявам се го осъзнаваш.

И не, GW2 няма да бъде изцяло "open world".

От
    София
    Години
    32
    Точки Опит
    4,809
    Level
    61

По подразбиране

Потривам ръчички нейде в тъмния ъгъл и се кискам идиотски...иде GW2 FINALLY! Отново съм убеден,че ще ни стоварят нещо много свежо и изключително приятно за игра.Много ми хареса първата серия от игри,задължително ще се играе това,day one! Интересно ми е до колко ще е "отворен" света и каква ще е системата с dungeon-ите и титлите.До момента по това,което виждам играта изглежда невероятно.Сигурен съм,че както и предишната на повечето Grind-ботове няма да им се хареса и по-добре мисля. Това,заедно с Terra ще ми даде малко почивка на ПС3-ката,че ще изпуши горката :twisted:

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

По подразбиране

250 години са твърде много време за чакане между издаването на две видео игри. В тази връзка, за да информират почитателите на поредицата Guild Wars за браковете, новите раси, неочакваните съюзи и мрачните сили, владеещи Тирия, NCsoft and ArenaNet издават Ghosts of Ascalon – първата новела от поредицата книги Guild Wars, написана от Мат Форбек и Джеф Гръб. Действието в Ghosts of Ascalon протича година преди началото на събитията в играта Guild Wars 2 и се занимава, освен с другите неща, с временното примирие между хората и чарите.

Новелата ще бъде пусната в продажба на 27 юли, а любопитните почитатели могат да научат повече за нея на официалния й сайт Ghosts of Ascalon. На страницата може да се прочете първата глава от книгата, както и да се види информация за графиката на картите в книгата. В допълнение уебсайтът предлага връзка с блога на Джеф Гръб, в който се изложени подробности около написването на Ghosts of Ascalon.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

5. По подразбиране

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    Артовете са нещо невероятно. Класи над всичко в MMO жанра до момента, напомнят на някои по-стари DnD неща. В пъти повече ми допада от Aion и WoW. Препоръчвам почитателите на фентъзито да разгледат сайта.

Играта ще бъде титаничен Бехемот, най-голямото MMO на хоризонта в момента, жалко, че се отказах от този тип зарибявки, но като нищо може и да се върна заради нея, стига и геймплейно да предложи класа.
    Не искам да говоря наизуст, защото все още не сме видели играемо демо, но на 99% съм сигурен че геймплея ще бъде ОК :):):), вярвам на ArenaNet:)

Добавка:
    (За обновяване на обява (bump) трябва да са изтекли поне 24ч от последното мнение)

Цитат Написано от Grebeny Виж мнението
    Тамън си помислих, че ще е първото фентъзи без джуджета тип Уорхамър със смешни високотехнологични простотийки и уви вместо джуджета имаме Ратчети :lol: Все пак се радвам, че някой премахна Уорхамърското клише, а от това което виждам може и да се играе въпреки, че конкуренцията става все по-сериозна с показването на останалите нови ммо-та:flower:
    Е все пак Азурите си ги има и в GW 1:):)

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Healing and Death in Guild Wars 2

Откъси:
    Rather than being presented with immediate failure, when a player loses all of their health in Guild Wars 2, they are put into "downed mode." Downed skills are less-powerful skills that a player can use in a last-ditch effort to turn the tide.
    Some professions will have special skills that will instantly rally a fallen ally. For example, when a warrior uses "I Will Avenge You," and then kills an enemy nearby his fallen allies, his allies will rally. While you are downed or defeated, any other player can come to you and interact with you to bring you back to life. We call this "reviving," and everyone, regardless of profession, can do this starting at Level 1.
    Players who have recently been downed several times will take longer to revive each time. If no one revives you, you can spend a small amount of gold to come back at a waypoint. It's as simple as that, and why not? Why should we debuff you, take away experience, or make you run around for five minutes as a ghost instead of letting you actually play the game? It just isn't fun.
    If you have played enough Guild Wars, or any other MMO with healers, you've sat around waiting for the right mix of professions before being able to continue.

That is why Guild Wars 2 does not have a dedicated healing class.
    Fuck yes!

Статията ме спечели тотално, чака се Release Date. Комбота, самодостатъчни класове, минимизиране на досадния булшит, страхотен арт. Ще се играе, поне докато не излезе DIII.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

Новините са чудесни, но като винаги има 1 НО. Добре щом няма да имам нужда от бъферка за чии ми е да влача некой малък лв с мен или изопщо Парти-то ? Нали това е идеята за ММО ????

Явно ще има някаква замянка. Инак отнсно играта май ще ме накара отново да играя ММО и бишата ми жена да ме напусне пак :lol::lol::lol:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Цитат Написано от NeoRage-X Виж мнението
    Добре щом няма да имам нужда от бъферка за чии ми е да влача некой малък лв с мен или изопщо Парти-то ? Нали това е идеята за ММО ????
    Доколкото разбирам статията и доколкото автора не послъгва, разграничение пак има, просто не е толкова рязко, колкото в други игри. Вместо tank/dps/heal, той говори за control/damage/support, НО

but we prefer to think of them as the variety of elements that create a diverse and dynamic combat system that gives each player a toolbox to work with to solve any encounter we might throw their way.
    Това, което говорят, особено за бойната система, е доста впечатляващо. Определено бягат много далеч от старата ми любов (WoW) и търсят нещо, по-близко до Dragon Age.

Другото, което разбирам, е че играта ще е soloable, поне що се отнася до кампанията. Вече самите инстанции ще бъдат с difficulties, и предполагам като сте повече => по-висока трудност => fatter lootz.

Много съм любопитен за бетата и със сигурност ще се запиша. На приказки наистина изглежда голяма играта, но приказките са си само приказки.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

9. По подразбиране

Must-read за всеки, който се интересува от играта.

http://www.guildwars2.com/en/the-gam...ents-overview/
    http://www.guildwars2.com/en/the-gam...tory-overview/

Даже спокойно може да се турне в първия пост на темата със заглавие "Защо GW2 ще мачка всичко наред".

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Те NC създадоха този стил ММО-та който играем последните 12 години и 2007-ма(релийза на Аион в Корея) те казаха, че ще е последното ммо в този вид на жанра. Предполагам, че ГУ макар и да не е директно тяхно е в списъка с новите системи които ще се опитат да наложат за да разнообразят жанра. Идеята да няма чист хийлър ми се струва много яка (надявам се да не е просто като в аион където направиха хийлъра да се бие, а да си е нова идея).
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

2 от 14 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Guild wars
    От 6o6aka в раздел PC
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-2008, 15:00
  2. Guild Wars
    От в раздел PC
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-2007, 14:58
  3. Guild wars 14 DAY KEY
    От kdg500 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1