2 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 109

Тема: Killzone 3 beta site is online...sorta

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране Отг: Killzone 3 beta site is online...sorta

Цитат Написано от Grebeny Виж мнението
    Играта изобщо не е това което трябва да бъде :( Поне на този етап е чист Call Of Duty: Further Warfare.
    Това. Има го типичното COD усещане, че който стрелне първи общо взето взима кила, което винаги ме е дразнело страшно много, защото базира играта на късмет, а не на скил. В KZ2, Reach и Battlefield подобно нещо трудно може да се случи, освен ако не си хедшот машина (но дори тогава повечето оръжия изискват поне два изстрела или спецификата на физика и хелт система във въпросните игри го затрудняват), което определено значи, че имаш класата.

Визията е без коментар като детайли, оплакването е, че писва, защото след време картите ти стават твърде еднакви. Това може да се каже обаче за повечето нови шутъри, тъй че е трудно да ги съди човек.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

2. По подразбиране Отг: Killzone 3 beta site is online...sorta

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    Това. Има го типичното COD усещане, че който стрелне първи общо взето взима кила, което винаги ме е дразнело страшно много, защото базира играта на късмет, а не на скил. В KZ2, Reach и Battlefield подобно нещо трудно може да се случи, освен ако не си хедшот машина (но дори тогава повечето оръжия изискват поне два изстрела или спецификата на физика и хелт система във въпросните игри го затрудняват), което определено значи, че имаш класата.

Визията е без коментар като детайли, оплакването е, че писва, защото след време картите ти стават твърде еднакви. Това може да се каже обаче за повечето нови шутъри, тъй че е трудно да ги съди човек.
    Бетата е на лице!!! Мисля в Европа!
    Пробвах е ми добре е и графично всичко много по добре е направена от 2-та вече може да се играе с всякакво пукало няма го стила който вдигне 1-ви той печели а е както в bf bc2 който е по точен той печели.Дори точковата система е като на батала помогна бонус пръснато канче бонус 2 убийства бонус и така.Явно батала служи като учебник...
    Но както и да го погледна си е престрелка тоест не е като батала огромни карти няколко бази (и поне 1 час кървава битка) танкове нападателни хеликоптери.Казаха че ще има някакви машини, но в бетата не май и щяли да бъдат като в медала само за лека подкрепа.

Но споделям мнението на джим
    ***Визията е без коментар като детайли, оплакването е, че писва, защото след време картите ти стават твърде еднакви. Това може да се каже обаче за повечето нови шутъри, тъй че е трудно да ги съди човек.***

На мен на 3 lv. ми стана безинтересна даже забравих че играя 3-та мислех си, че е 2 и се зачудих дали да не направя 1 или 2 RUSH MODE на bfbc.Както казаха е едно списание цитирам.
    DICE имат тотално превъзходство над шутарите.

От
    Стара Загора
    Точки Опит
    7,381
    Level
    72
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: TwentySixKA Steam ID: Gamedzilla

Уникално много хора имаше...:shock:
    I Am A Noob, So Call Me At 099-456-Call-Noob.

Точки Опит
    4,825
    Level
    61
    Gamer IDs

PSN ID: BG_SWAT Steam ID: BG_SWAT

Ха до сега играх бетата супер е. Най-мнопго ми харесаха кът-сценките с имената отгоре на войниците :lol:

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

A в американския стор дали ще се появи ? Тия правят егаси лайнарските истории

6. По подразбиране Отг: Killzone 3 beta site is online...sorta

Цитат Написано от BG_SWAT Виж мнението
    Ха до сега играх бетата супер е. Най-мнопго ми харесаха кът-сценките с имената отгоре на войниците :lol:
    Да това е добро макар, че не влиае на самата игра, но аз се видях как ме млатиха в главата с приклада ;(

Но много бавно е мята тази граната.

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

И аз поиграх-същия шит като двойката.Това винаги си е било мижав шутър и такъв ще си остане.Графиката беше една голяма мацаница,просто все едно с кофи са хвърляли боята,мерника лагва,като при двойката,дразнещо,мислех че са го оправили но не са,така че играта скапания пад на Сони си е чист кошмар.
    Това определено не е игра заслужаваща 129 лева.
    Но все пак е бета.....
    Ще я купя въпреки всичко-само заради статистиката ,ще я превъртя и ще я продам веднага.Това не е моята игра.Един Резистънс от 2006 по ме кефи.
    Не е хубаво да се изказвам толкова прибързано и крайно наистина,ние нищо не сме видели от играта,но съм в афект и ме е яд.А си бях навил че наистина не трябва да имама прекалено големи очаквания за новите игри,и въпреки всичко....
    Дано се не се окажа прав,ще е добре за всички ни

8. По подразбиране Отг: Killzone 3 beta site is online...sorta

Цитат Написано от ponyasd Виж мнението
    И аз поиграх-същия шит като двойката.Това винаги си е било мижав шутър и такъв ще си остане.Графиката беше една голяма мацаница,просто все едно с кофи са хвърляли боята,мерника лагва,като при двойката,дразнещо,мислех че са го оправили но не са,така че играта скапания пад на Сони си е чист кошмар.
    Това определено не е игра заслужаваща 129 лева.
    Но все пак е бета.....
    Ще я купя въпреки всичко-само заради статистиката ,ще я превъртя и ще я продам веднага.Това не е моята игра.Един Резистънс от 2006 по ме кефи.
    Не е хубаво да се изказвам толкова прибързано и крайно наистина,ние нищо не сме видели от играта,но съм в афект и ме е яд.А си бях навил че наистина не трябва да имама прекалено големи очаквания за новите игри,и въпреки всичко....
    Дано се не се окажа прав,ще е добре за всички ни
    Аз ядове няма винаги съм в челната тройката...Пада е железен по добур съм с него от колкото с мишка ще цитирам брачеда като ме видя...
    - боже как играе тозис този пад като харкор геймър с мисшка...

9. По подразбиране Отг: Killzone 3 beta site is online...sorta

Цитат Написано от Grebeny Виж мнението
    Играта изобщо не е това което трябва да бъде :( Поне на този етап е чист Call Of Duty: Further Warfare. От системата за точки до самото движение на човека. Загубило се е цялото онова тежко усещане от първата част. Има компот киллс и тъпите точки изкачат по средата на екрана :cuko: Няма ограничение за скороста на въртене което е малоумно защото играчите с мулв или импровизирана мишка ще имат огромно предимство пред тези с пад.
    От друга страна бях впечатлен, че някак играта с най-добри визуални ефекти като пушек, огнън, и хвърчащи предмети е успяла да бъде подобрена в тези отношения без капка фрейм дроп в мултито. Благодарение на 10-ките филтри играта отново изглежда бедна на цветова гама, но мрачната и подтискаща атмосфера е оправдала това решение. Анимациите на мелетата са брутални и много добре замислени (примерно анимацията като трошиш цайсите на хелгаста:twisted:) Не пробвах другите режими, но на новия с мисиите е направено брутално филмчето как кацате в началото и после при победа или загуба. Много ме накефи също, че вдъхновено от батълфилд и МАГ се правят мисии една по една докато не свършите цялата си работа на картата или не ви свърши времето и защитата печели. Робота също го тествах и се накефих на макс. Доста по-раздвижен е от този който се оправляваше в килзоун 2, но пак ме дразни малко колко бързо се върти (все пак 10 тона стомана примерно не виждам как ще се въртят със скороста на човек на 360%).
    Боце това не бях го гидял малееее.
    Странно как този факт който толкова ти харесва( само на тебе де ) тегавостта на килзоне2, странно как гурелия се спукаха от пачове да поправят точно тази тегавии и мизерия и безкрайно кривите оръжия.Значи ти харесват незавършени неща :). Хората са на терсене ти си все на опъци на терсенето.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от demokratos Виж мнението
    Аз ядове няма винаги съм в челната тройката...Пада е железен по добур съм с него от колкото с мишка ще цитирам брачеда като ме видя...
    - боже как играе тозис този пад като харкор геймър с мисшка...
    Боже, как пише тозис клавиатура като мало лапе с патстели.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

2 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Killzone Online срещи
    От Grebeny в раздел Killzone
    Отговори: 200
    Последно: 24-07-2010, 18:39
  2. Warhammer online beta guild
    От Hateyaall1 в раздел Warhammer Online
    Отговори: 72
    Последно: 24-10-2008, 20:11
  3. Metal Gear Online Beta
    От IDORU в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 75
    Последно: 08-05-2008, 21:01
  4. MG4 online beta-проблем с рецистрацията!!
    От nikifei в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 21-04-2008, 16:41

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •