2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 21

Тема: Проблем с World Of Warcraft

По подразбиране

Аха. Значи искаш да го използваш само за ъпдейтите или за "безплатен" TBC? За ъпдейтване става - при инсталация на BC над WoW, автоматично се ъпдейтва до v2.0, обаче за да играеш BC ти трябва cd key-ът, който си e в кутийката на играта и може да се използва само веднъж(като на оригиналния WoW).

2. По подразбиране

Абе един познат ми каза, че мога да си взема нормалната WoW, да си направя акаунт, да го платя за там колкото и да е месеца и след това да си намеря TBC-то отнякъде и просто да го инсталирам...Не задължително да го взимам от магазин, НО няма да имам двете нови раси Blood elfs и Draenei...Демек имам всичко от TBC освен новите раси и то без да си взимам от магазин оригиналния BC...Дали става, защото ако е така няма смисъл да дам толкова пари за некви си 2 раси дет няма да ги пипна...I hate em...Та става ли така?

По подразбиране

Ами... не, не може :).

По подразбиране

Цитат Написано от Kancho
    Абе един познат ми каза, че мога да си взема нормалната WoW, да си направя акаунт, да го платя за там колкото и да е месеца и след това да си намеря TBC-то отнякъде и просто да го инсталирам...Не задължително да го взимам от магазин, НО няма да имам двете нови раси Blood elfs и Draenei...Демек имам всичко от TBC освен новите раси и то без да си взимам от магазин оригиналния BC...Дали става, защото ако е така няма смисъл да дам толкова пари за некви си 2 раси дет няма да ги пипна...I hate em...Та става ли така?
    според теб ако нямаше смисъл да даваш толкова пари, дали Blizzard щяха да го направят така? Тъй като при тях единствения смисъл е да се дават пари:)
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

5. По подразбиране

Ясно...Сега като се замисля Близард можеше да има доста малка печалба от TBC ако нещата беха така :lol:
    Благодаря!

6. По подразбиране

За да не правя нова тема и да флудя форума излишно реших да пиша тук за моят проблем макар,че няма нищо общо с проблема на AsWa.
    Та така етого и моят проблем.Немога да разбера дали е от моето пц дали е от WOW:TBC или нещо друго.Както си играя и си дигам лвл. изведнъж пц-то ми забива и ми излиза BSOD(TheBlue Screen Of Death)и се рестартира(а до колкото знамби трябвало да ми даде WoWErorr).Стига до проверките дали има диск или дискета в пц-то(boot menu) и ми изписва"Ctrl + Alt + Del to restart" натискам ги и ре ресва но пак до там стига и така вече за 3-ти път ми го прави този проблем и 3-те пъти бяха докато си играя WoW:TBC само с формат съм го оправял.Незнаино защо но винаги след инстал на WoW:TBC пц-то ми започва да работи нянак си по слабо.Свързах се с 1-но fr и тои ми каза,че проблемите може да идват от видео картата понеже съм с вградена а тя "дърапала много" както каза тои нз точно какво имаше предвид.Докато играя нянам лаг нямам никви проблеми излезнали от играта тря да го ресна за да мога да го ползвам пр. за интернет за инсталване на разни програми въобще за всичко друго освен да играя WOW:TBC.БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ !!!

По подразбиране

Пробвай от някой приятел да намериш за малко една видео карта и виж дали го прави пак, че тея вградените не са работа.

8. По подразбиране

Този проблем идва от видео картата ти , както каза батъл мейдж. Купи си външна за да нямаш проблеми. WoW е игра която изцежда мощноста на компютъра ти максимално, следователно слабите части в компютъра започват да си показват дефектите(магариите) :) .
    Успех!

По подразбиране

Да не говорим, че WoW е най-графично неоптимизираната игра ever. Ама я по-добре да не почвам, че точно заради тая изцепка на Близард не я играя вече :x.

10. По подразбиране

Еми ще си купа GF8500 тя поне е ефтина и е доста добра за ценатаси около 150лв ... :)

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •