Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: Cataclysm в Националния дворец на културата

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

Cataclysm в Националния дворец на културата

Натиснете изображението за увеличение

Име:	Worgen.jpg
Прегледа:	216
Размер:	77.8 Килобайти
ID:	8024

Националният дворец на културата ще бъде разтърсен от Cataclysm в полунощ на 6 срещу 7 декември тази година! Фирма "Пулсар" ви кани в епицентъра на бедствието - Зала 3 на НДК, за да преминем заедно в една нова ера от сагата World of WarCraft! Отброяването на последните часове преди Азерот да бъде преобразен завинаги ще започне в 18:00 часа българско време и ще завърши в 00:00 часа, когато всеки воин от Ордата или Алианса ще получи своето предварително поръчано копие от World of WarCraft: Cataclysm.

Докато чакаме Детуинг да разпери смъртоносните си криле, ще се забавляваме с турнири по StarCraft II и World of WarCraft Trading Card Games, cosplay състезание и много тематични куестове, които, разбира се, ще донесат на най-старателните страхотни награди, осигурени от организаторите на събитието "Пулсар" и официалните спонсори LG Electronics България, My Computer и "Валинор Паладиум". Ще ви дадем възможност да изпробвате и най-новите игри от света на конзолите в специално обособената гейм зона. Домакин на премиерното парти на World of WarCraft: Cataclysm ще бъде добре познатият водещ на предаването "Myst" Роро Кавалджиев.

Онези от Вас, които не успеят да дойдат на партито в центъра на София, ще могат в полунощ да вземат своите предварително поръчани копия или да си закупят игра на място в магазините от веригата "Pulsar Games" в Бургас, Варна, Пловдив и Стара Загора. Във Варна ще бъде отворен търговският ни обект на ул. "Райко Жинзифов" No.14, а в Пловдив - "Pulsar Games" на ул. "Загреб" No. 2 (зад Централни хали). В Бургас ще ви посрещнем в магазина ни в Burgas Plaza (ж.к. Изгрев, ул. Транспортна - магазин 101 на партера). Очаквайте скоро подробности за възможностите в Стара Загора!
    Последна редакция от Nightwish ; 19-11-2010 в 17:59
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

По подразбиране Отг: Cataclysm в Националния дворец на култур

Там съм :)

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

WTF? НДК, 3? Добреее :)
    Почвам да съжалявам, че не съм ѝ фен на играта, честно...
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

WTF? НДК, 3? Добреее
    Заслужава го, и определено ще бъде мащабно!

От
    Русе
    Точки Опит
    7,170
    Level
    71
    Gamer IDs

PSN ID: tony1212211

Жалко, че немога да дойда в София :shock::bonk:
    “I know it seems hard sometimes but remember one thing. Through every dark night, there’s a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up… and handle it.” – 2Pac

6. По подразбиране Отг: Cataclysm в Националния дворец на култур

Имам следния въпрос направил съм пре ордер за 2 копия на играта но не съм получил квитанция по куриер както беше за предишния експанжън как ще получа играта си като няма какжо да представя като документ

Цитат Написано от Enemyspotted Виж мнението
    Имам следния въпрос направил съм пре ордер за 2 копия на играта но не съм получил квитанция по куриер както беше за предишния експанжън как ще получа играта си като няма какжо да представя като документ
    Не се притеснявайте, ако наш колега ви се е обадил, за да потвърдите поръчката си, то значи автоматично сте влезнали в системата и игрите ви са запазени. За тази пре-ордер кампания не изпращаме документ, както беше за Lich King, реално плащате бройката си при самото вземане, а не предварително.

8. По подразбиране Отг: Cataclysm в Националния дворец на култур

Е аз платих с кредитна карта и ми е отчетено вземане на пари нито е-майл нито обаждане от 11 август ако не греша

Цитат Написано от Enemyspotted Виж мнението
    Е аз платих с кредитна карта и ми е отчетено вземане на пари нито е-майл нито обаждане от 11 август ако не греша
    Плащането с карта за нас е достатъчно като потвърждение, поръчката ви е приета и бройките ви са 100%-тово запазени. :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. WoW: Cataclysm
    От DoC в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 81
    Последно: 04-01-2011, 02:33
  2. WoW Cataclysm Preorder
    От Nikolay15 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 8
    Последно: 17-11-2010, 19:19
  3. Cataclysm
    От Coop в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 17