3 от 8 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 71

Тема: Killzone 3 TGU recruiting

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

По подразбиране Отг: Killzone 3 TGU recruiting

Вчера се опитахме да направим нещо, но едно не ми стана ясно като ти пратят инвайт за скуад и го приемеш как се почва играта.Тотално се загубих в менютата.Също така като стартирахме играта забелязах че само нашия скуад беше в единия отбор а в другия имаше един човек с който се гаврихме ( това на операции ). Максчо извинявай човек че не можах да отговоря на поканите ти, но както казах много ми е объркано менюто.Играл съм какви ли не ФПС но на килзоната менюто ме съсипва.Ако може да помоля някой да направи гайд, ще съм много благодарен.

От
    Raccoon City
    Години
    33
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Бройте ме

3. По подразбиране Отг: Killzone 3 TGU recruiting

Цитат Написано от IvanSlavkov Виж мнението
    Вчера се опитахме да направим нещо, но едно не ми стана ясно като ти пратят инвайт за скуад и го приемеш как се почва играта.Тотално се загубих в менютата.Също така като стартирахме играта забелязах че само нашия скуад беше в единия отбор а в другия имаше един човек с който се гаврихме ( това на операции ). Максчо извинявай човек че не можах да отговоря на поканите ти, но както казах много ми е объркано менюто.Играл съм какви ли не ФПС но на килзоната менюто ме съсипва.Ако може да помоля някой да направи гайд, ще съм много благодарен.
    Славков значи,когато получиш покана и си в някоя игра..излизаш от текущата ти игра и даваш "join" на самата покана.Това те отвежда в менюто на отбора и там чакаш докато се пусне игра.А вчера за операциите какво да ти кажа по-някога така се получава..но и това ще се оправи.
    И аз имах проблеми вчера..но вече всичко е наред..направихме някои мн добри игри с клана..доволен съм.
    Поздрави!

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Добре а как да се присъединя към клана, мисълта ми покана ли трябва да ми пратите или аз да ви потърся по някакъв начин.Писах на Балин ама отговор няма ?!?

От
    София
    Години
    35
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: bgbalin PSN ID: LordBalin Steam ID: bgbalin

Който иска да бъде в клана да си напише PSN id-то тука или да ми го прати на лично в PSN.После като вляза ще те приема, но вчера беше в друг клан и не ми даваше да ти пратя покана.Излез от клана в който си и после приемаш ин-гейм поканата с бутона :^:, от който може и по време на игра да се разглеждат и покани за squad.
    Днеска е петък и предполагам ще се съберем доста хора, също така играта излиза и в останалата част на Европа и се надявам да има хора в сърварите, но ще видим де.Айде до после от мене.
    Spider pig spider pig,does whatever spider pig does,can he swing from a web no he can't hes a pig,look up its spider pig,look up its spider pig...

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

Точно на Блин трябва да пишеш, щом си го направил изчакай.

абе момчета може ли и аз в клана ?? м/у др. PlamenBG ме аддна в клан но невидях дали е сащия аз направих списък с играчите на KZ3 и излизаме някаде олоко 15 човека може да стане голям масак Baron ще ти пиша по късно да ме адднеш :) :flower:

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

Искате ли всяка седмица да си определиме един ден, в който ще се събираме само българи да играеме на два отбора? Да кажеме в края на всяка седмица петък или събота. Точно тогава хората са по-свободни, разбира се, че и поради тази причина много хора излизат някъде в един от тези два дни, но поне единият може да си го уговаряме за час-два пуцане.

Години
    30
    Точки Опит
    4,606
    Level
    60

Не знам защо са направили тоя шит инженер,медик,химик,тактик и др простотии,след като всеки тича като заухав бесняк,и никой не ти е*е team -ове разни и др.глупости.Всеки галопира и меля що му видят очите.Аз вече и по мойте стрелям откак ме убиха на няколко пъти дегизирани свой.А гледам че и съотборници пускат по един пробен изстрел в мене -така,за всеки случай :lol: Мазалото е пълно.Простотията с това превъплъщение -голяма.Трябваше да си е просто free for all игрицата -по добре,отколкото отборно.Изиграх двайсетина игри и нищо отборно не видях-само пълен хаос и стрелба по всичко що мръдне.Никакви тактики,дивотии и прочие

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

Е то тактики, ако искаш цъкай AOE:). Тука пак има тактики, но проблемът е там, че все още не се знаят много добре картите особено на warzone.

3 от 8 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Killzone 2
    От samfisher в раздел Архив
    Отговори: 4
    Последно: 01-06-2010, 19:39
  2. <Продавам> Killzone 2 за PS3
    От kratos в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 02-03-2010, 17:08
  3. <Продавам/Разменям> KILLZONE 2
    От coojoe_213 в раздел Архив
    Отговори: 1