2 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 107

Тема: Warhammer Online: Preorder?

По подразбиране

Да, имаме пет кашона с преордери, но ще ги пуснем след като играта излезе официално, за сега ще си ги пазим в склада.

Видях на сканираната хартийка с кодовете една забележка със звездичка, почти накрая - "Valid only in U.S." А инициалите на нашата мила държава са BG - за мое огромно съжаление силно различаващи се от онези две, другите буквички от цитата.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

2. По подразбиране

Иронията ти спрямо мен е неуместна, но пък дебело потвърждава това, че "инициалите на нашата мила държава са BG".

Благодаря все пак.

Аре!

По подразбиране

А ти защо реши, че вече сме получили кодовете за преордера, като още миналата седмица ти казах, че нямаме официална информация от ЕА за подобно нещо и че ако има такова нещо обявено официално, ще го предлагаме и ние нали? Не си мисли, че тази игра е нещо маловажно за нас, че да го "пазим в тайна" или да не го предлагаме, ако го има.

4. По подразбиране

ЕДИТ: Официалната преордър кампания е вече факт!

Ape!
    Последна редакция от Dobermann ; 27-03-2008 в 11:38

5. По подразбиране

+1
    И аз моля за информация от ваша страна относно преордър-а.

По подразбиране

@Doberman - аз продължавам да не разбирам кое точно да пазим в тайна? Може би таймерът, който беше пуснат на официалният сайт на Warhammer и който показваше оставащото време до началото на преордер кампанията беше таен?

Нямаме одициално потвърждение от ЕА, че за България ще има преордер кампания за играта Warhammer Online. Ако получим такова потвръждение в никакъв случай няма да го пазим в тайна, вие, клиентите ще сте първите, които ще разберете за преордер кампанията!

Колкото и още мнения да напишете с въпроса дали ще има и кога ще има няма да можем да ви отговорим в момента, тъй като не разполагаме с подобна информация.

7. По подразбиране

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    @Doberman - аз продължавам да не разбирам кое точно да пазим в тайна? Може би таймерът, който беше пуснат на официалният сайт на Warhammer и който показваше оставащото време до началото на преордер кампанията беше таен?
    Официално таймерът беше за пресконференция, на която щяха да бъдат обявени подробности за СЕ, но не се знаеше какво точно ще бъде обявено, защото под подробности могат да се разбират много неща(преордър, съдържание, цена и т.н.) и нищо конкретно.
    Информацията беше изтекла от недобросъвестни продавачи, затова предположих, че като професионалисти дори и да имате информация не бихте я издали и така би било правилно.

С теб говорим сигурно за различни неща и това недоразумение може би ни поскара малко, за което аз от своя страна се извинявам и ще едитна предното си мнение...

Благодаря.

Аре!

8. По подразбиране

А колекционерски издания, нещо тва онова?
    Ади, щото велика гилдия тре да правим!

По подразбиране

Определено много хора имаме интерес към Collectors Edition-а, остава само Пулсар да решат да ни го предложат :wink:

По подразбиране

За съжаление Пулсар не решава дали да ви го предложи или не, решават Electronic Arts, дали изобщо за нашата мила територия ще отпуснат бройки от колекционерското издание.

2 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •