3 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 107

Тема: Warhammer Online: Preorder?

1. По подразбиране

Аз също получих е-майл от EA , но никъде не видях линк с официален сайт за Европа. Само за USA имаше. Моля бъдете търпеливи ако нещо изкочи сигурен съм ,че колегата lupo ще ви съобщи веднага.

2. По подразбиране

Не знам какви доводи ще изложите, но убедете ги някак, моля.:roll:
    Поне двете WoW-ски CE се изкупиха (имам предвид първото и TBC), ако това може да бъде довод пред ЕА...

Аре!
    Последна редакция от Dobermann ; 02-04-2008 в 17:19

Големите пари Champion!
    От
    Bahur
    Години
    32
    Gamer IDs

Gamertag: Bahur

По подразбиране WoW CE

И аз + няколко познати имаме желание да предплатим WAR CE :)
    Последна редакция от fieldgar ; 17-04-2008 в 17:33

По подразбиране

Ще има преордер за колекционерското издание. Получихме специален пре-ордер пакет с цена от 19.95 лева. Само закупуването на този пре-ордер пакет ви гарантира, че ще сте в списъка с направилите пре-ордер за колекционерско издание и когато то се появи вече официално, ще можете да си я закупите от нас, като трябва да си пазите касовата бележка/стоковата разписка от покупката на пре-ордер пакета. Очаква се цената на колекционерското издание да бъде около 150 лева, когато излезе след няколко месеца.
    Последна редакция от lupo ; 17-04-2008 в 15:30

Години
    32
    Точки Опит
    5,642
    Level
    65

По подразбиране

Значи вече е възможно да предплатим за колекционерското издание на WarHammer Online?

По подразбиране

Цитат Написано от uNkn0Wn Виж мнението
    Значи вече е възможно да предплатим за колекционерското издание на WarHammer Online?
    От утре - да. Пре-ордерът ще е във всички магазини на Пулсар.

7. По подразбиране

:arrow::arrow::arrow:

8. По подразбиране

Аз искам да попитам, колко ще струва нормалния пакет на играта. Човека в магазина ми каза 150 лв, което е пълен абсурд, никоя компания няма да си пусне нормалния пакет на 150 лв, като всички други го псукат на 70-80. Вероятно е еимал предвид колекторса. Както и да искам тука някой, компетентно да каже.

Големите пари Champion!
    От
    Bahur
    Години
    32
    Gamer IDs

Gamertag: Bahur

По подразбиране

Аз ще се опитам "компетентно" да ти отговоря :)

Значи, този preorder е само за Collector's Edition ( както пише на картинката по долу ), а снимката която в каталога е грешна и не е от това издание. CE Preorder кутията изглежда по следният начин:

Нормалния пакeт струва $50 по чуждите сайтове, значи в България както обикновено ще бъде към 70 лева. Preorder на non-collectors не съм сигурен дали има, това Lupo ще каже :) Вероятно може да доплатиш разликата до нормалното издание - 50 лв, но самият preorder си е специално за Collector's Edition.

Hope that helps.

10. По подразбиране

Здравейте, аз искам да питам как точно стои въпроса със плащането. Дали се плаща всеки месец/два или повече някаквка сума (и ако е така каква е тя?) или само си купуваш играта и не се плаща повече, за да играеш.

3 от 11 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •