9 от 11 ПърваПърва ... 5 6 7 8 9 10 11 ПоследнаПоследна
Показани резултати 81 до 90 от 107

Тема: Warhammer Online: Preorder?

1. По подразбиране

Имаме дата, кога ще има пре-ордер? По-точно аз имам пре-ордер pack кога ще мога да си запазя едно CE?

2. По подразбиране

Ти вече си запазил копие. Именно това е смисълът на преордъра.

Аре!

По подразбиране

Първия преордер който мина беше само за колекционерското издание. Т.е. всички които са си купили от първия преордер ще имат правото да си закупят колекционерското издание.

Ще има втори преордер, на цена от 10 лева, който ще е само за нормалното издание.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

4. По подразбиране

Regarding the pre-order, Collector’s Edition and the Standard Edition, we are pleased to announce that we will also be inviting our pre-order CE buyers into our Closed Beta test starting next week.
    Така че, който е преордърнал и не си е регистрирал акаунта до сега да го направи в най-скоро време.

Аре!

5. По подразбиране

До колкото съм запознат със световната еуфория покрай Warhammer Online ( самият аз съм част от нея ), има голям брой чуждестранни акционни сайтове като Amazon.com, където безпроблемнно можете да осъществите pre-order на играта. Специално за Amazon.com цената на въпросния продукт е 49.99 $, което, имайки предвид ниската степен на интензитет на американската икномика в момента и незначителната разлика в нивото на курса на долара спрямо лева, е много изгодно като оферта. В момента 50 $ струват 60 лева.

6. По подразбиране

Внимавайте, Амазон не работят с България освен ако не поръчвате книги. А и ако пазарувате от Amazon.com ще получите американската версия на играта и няма да можете да играете в Европа, а не до там добрата връзка с Америка, както и часовата разлика ще ви развалят кефа.
    Не забравяйте, че това не е сингъл плеър игра и има значение коя версия на играта купувате, защото ерропейските сървъри ще са в Лил, Франция.

ЕДИТ: И да добавя. 100% съм сигурен,че цената на Пулсар ще бъде същата, както официално обявената от ЕА цена за Европа, така че едва ли ще има някакъв смисъл да се купува от чужбина...

Аре!

По подразбиране

При нас също ще има преордер на играта. Цената ще е 69.95. Както вече сте прочели, бонусът за всички, направили преордер в периода 28 август - 18 септември ще е ключ за т.нар по-ранен старт (‘Live Game Head Start’) както и бонус предмети в играта. След излизането на играта всчики, които са направили преордер ще си получат своето копие без никакво допълнително доплащане.

Най-вероятно (поправете ме ако греша) както и при играта WoW ще има американски и европейски сървъри, така че с игри, закупени от САЩ ще може да се играе само в американски сървъри.
    Последна редакция от Nightwish ; 07-08-2008 в 16:17

8. По подразбиране

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    При нас също ще има преордер на играта. Цената ще е 69.95. Както вече сте прочели, бонусът за всички, направили преордер в периода 28 август 18 септември ще е ключ за т.нар по-ранен старт (‘Live Game Head Start’) както и бонус предмети в играта. След излизането на играта всчики, които са направили преордер ще си получат своето копие без никакво допълнително доплащане.

Най-вероятно (поправете ме ако греша) както и при играта WoW ще има американски и европейски сървъри, така че с игри, закупени от САЩ ще може да се играе само в американски сървъри.
    Желая да изкажа искрените си благодарности към Вашият отговор. Със сигурност щях да направя голяма глупост. Относно цената - смятам, че е в рамките на приличното.
    Само едно уточнение - в периода 28 август - 18 септември ще бъдат подавани заявки за закупуването на игралния пакет или ще се раздават определена бройка закупени продукти ? С други думи и казано по-просто ще има ли за всички ?

По подразбиране

Ще си има специални, преордер пакети (кутийка) в които ще са включени кода/кодовете. Те ще са определно количество разбира се, няма да са безкраен брой, но ще направим всичко възможно да имаме толкова бройки от преордер пакетите, колкото са и желаещите.

10. По подразбиране

В случай на изчерпване на наличните количества, каква ще бъде процедурата, по която неуспялите да закупят играта ще могат да осъществят плановете си ?

9 от 11 ПърваПърва ... 5 6 7 8 9 10 11 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •