16 от 16 ПърваПърва ... 6 12 13 14 15 16
Показани резултати 151 до 156 от 156

Тема: Xbox LIVE - проблеми и решения

Точки Опит
    127
    Level
    4

По подразбиране Отг: Xbox LIVE - проблеми и решения

Кой игри са за 360 в момента, аз виждам само две. Заблудил съм се на картончето с конзолата пише Xbox live Gold

От
    Zombieland
    Години
    26
    Точки Опит
    24,796
    Level
    95
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Rayman Origins
    We are all a little twisted

Здравейте! Имам един въпрос. Закупих си xbox gold live за 3 месеца. Транзакцията ми е валидна и ми е зачетена, съответно мога да си тегля безплатните игри, но когато искам да играя, която и да е игра online ми изписва, че трябва да си закупя xbox live gold отново. Някой има ли същия проблем или ако имате някакви съвети ще съм много благодарен.

Години
    48
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Хм, тия хубавци от М$ вчера така неприятно ме изненадаха, че вече два дни ги псувам до девето коляно

Пускам вчера "бокса" и хоп "вие сте наказан за 15 дни без право на онлайн игра, чат и т.н. бла,бла"

Идея си нямам защо, но в "Enforcement History" , където ме пращат да видя има доста мъглявото и общо
    "Enforcement details: This account participated in fraudulent activity. This may include transferring content licenses for fraudulent purposes, repeatedly attempting to acquire unauthorized refunds from Microsoft Support or financial institutions, asking for or sharing an account's email and password, attempting to illegitimately acquire or use prepaid codes, using glitches or exploits for financial gain, or other attempts to defraud Microsoft."
    Кога точно и за какво ? Абе кой си ти , че да знаеш защо - така сме решили...

На всичко отгоре сега , за да искам преразглеждане на случая (какво тук значи някакво си "невинен до доказване на противното") трябва първо да мина някакъв безумен тест с тъпи и често двусмислени въпроси , при който грешен отговор(или рефреш на страницата, както ми се случи защото просто отсъстваше бутона "продължи") води до незачитане на отговорите и нов опит вече с 10/12 въпроса (още по-тъпи и двусмислени) и нова ЕДНА грешка води до забрана за повече опити 24 ЧАСА

Изчетох им всичките простотии в "как и защо" и пак не съм сигурен, че довечера няма да объркам някой двусмислен въпрос и да чакам още 24 часа ...

Някой ако има идеи да помага как да реша случая , че вече тотално се изнервих!

Тия си плачат за разследване от Европейска комисия и няколко стотин милионна глоба !

Какво стана с тия измислените от МС приятел, оправили се с тях или си изчака чинно ''наказанието''? Аз моят бокс не съм го пускал от няколко месеца, ся дали може да очаквам подобни казуси?

Години
    48
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Рядко влизам, та чак сега мога да отговоря.

След няколко опита (и дни) с безумният тест накрая успях да стигна до самото оспорване и изобщо да разбера защо аджеба е това "наказание" .
    Оказва се, че някой си решил, че правя опит за измама и хакване на магазина им щото видиш ли съм си продължил абонамента за xbox live с предплатен ваучер/код дето не бил купен от тях (което съм направи почти месец по-рано)... и след още два-три дни изгубени в разглеждане на оспорването ми , щото на всеки мой отговор/въпрос на тяхно искане следваше почти цял ден докато отговорят или изискат някаква информация .
    И след като вече бях дал каквато информация ми е останала - плащане на самия ваучер с пей пал (добре че бях платил с пей пал, че да имам останала някаква документация - вече бях изтрил самата снимка с кода) една сутрин се оказа, че пак мога да се логна и да играя онлайн - абе простотия до шия .
    Докато претърсвах за инфо и се нервих няколко дни попаднах на доста подобни случаи особено за "докладвани" от някого си (може да е напълно умишлено от някой и да ти направи мръсно) за "лош" език и обиди по време на онлайн игра . Общото мнение беше , че първо стрелят (наказват) , после питат аджеба има ли такова нещо и какво се е случило ... никакво предупреждение и т.н.

16 от 16 ПърваПърва ... 6 12 13 14 15 16

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Известни проблеми / решения (Known Issues)
    От SHARK в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 9
    Последно: 15-02-2018, 18:02
  2. <Продавам> Xbox live
    От Nemo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-2010, 16:03

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове