1 от 16 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 156

Тема: Xbox LIVE - проблеми и решения

1. По подразбиране Xbox LIVE - проблеми и решения

Значи неска си сложих Xbox Live...Голяма мъка докато се регистрирам.После всичко си беше наред и когато пуснах да играя Super Street Fighter ме disconnect веднага като се включи играта.Излязах от нея,пак я включих и пак ме дисконектна...На какво се дължи това ? Може ли да ми обясните ?

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    37
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I
    Дай повече информация, за да може някой да ти даде насочващ отговор!

Само със тази игра ли имаш проблем при опит за игра в мулти?
    Какво се случва, ако пуснеш мултиплеъра на друга игра... пак ли те disconnect-ва?

Преди да пуснеш някоя игра влизаш ли в Live без проблемно, или и там още срещаш "проблеми"?
    Completed Games: (100% Retail: 147)
    Last one: Ninja Gaiden 3: Razor's Edge ( 1000 / 1000 );

3. По подразбиране

Вече му отговорих на ЛС - трябва да почака да го попита дали иска да я ъпдейтне:wink:
    SPARTANS ASSEMBLE!!!

4. По подразбиране

Вече разреших проблема.Благодаря все пак и на двама ви за отговора. :wink::wink:

5. По подразбиране Live Account въпрос

Тъпия XBOX ме регистрира като грък автоматично след като дадох тази часова зона (където спадаме и ние бтв). И така сега някой неща са ми на гръцки, но горе-долу е поносимо. Въпросът ми е след като ми пише, че съм от Гърция ще има ли някакъв проблем ако искам да актимирам карта с точки за лайв или карта с месеци за лайв. И ако има такъв проблем как ще мога да го реша. Благодаря предварително

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране Отг: Live Account въпрос

Xbox live gold account-ите не са регионално заключени. От отвсякъде можеш да си вземеш и да си го активираш.
    Точките вече са регионално заключени. Аз съм направил UK account понеже ми е по-лесно да си намирам. Но за Гърция нямам и идея.
    Пиши на съпорта или пусни един гугъл..... ти си първия който виждам със гръцки акаунт :)
    ....... and yes..... there will be Blood.......

7. По подразбиране Отг: Live Account въпрос

Мисля да си направя нов, че нали имам право на 3 с безплатен лайв. Можеш ли да ми препоръчаш коя държава да предпочета ???

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

United Kingdom :) аз тази съм избрал.
    някой хора ползват и USA. Общо взето това са двете
    ....... and yes..... there will be Blood.......

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

USA като цяло все още е сравнително по-евтино при точките, Gold акаунтите нямат значение в случая

Ако решиш да правиш американски акаунт обаче, имай впредвид, че MS точки ще можеш да поръчваш само от онлайн магазини, pulsar и ко продават само за UK акаунти.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Burgas
    Години
    25
    Точки Опит
    4,490
    Level
    59
    Gamer IDs

Gamertag: Despa1r PSN ID: Dimcho

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    USA като цяло все още е сравнително по-евтино при точките, Gold акаунтите нямат значение в случая

Ако решиш да правиш американски акаунт обаче, имай впредвид, че MS точки ще можеш да поръчваш само от онлайн магазини, pulsar и ко продават само за UK акаунти.
    Или си правиш USA акаунт и отделна ВИЗА,в която да слагаш само долари .. хубавото в това че можеш да се пишеш USA и да пазаруваш така,е че всичко в маркетплейса излиза първо в USA после в европа

1 от 16 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Известни проблеми / решения (Known Issues)
    От SHARK в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 9
    Последно: 15-02-2018, 18:02
  2. <Продавам> Xbox live
    От Nemo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-2010, 16:03

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове