2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 68

Тема: World of Warcraft: Mists of Pandaria

1. По подразбиране Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Blizzard явно са прекалено наивни , за да мислят че тази игра ще се продава . World of Warcraft : Cataclysm беше и все още е една то най-добрите версии нa World Of Warcraft . Classic съм играл много време , там нещата са мн трудни Crit-ването е по 3-4-5 K и то геарнат . Blizzard губят .... хората бягат в пиратките на Classic 1.12.1 , TBC 2.4.3 , Wotlk 3.2.0 и 3.3.5a . Но Cataclysm ме разби тотално ! Най - хубавият expansion на World of Warcraft :ok:

От
    Добрич
    Години
    27
    Gamer IDs

Steam ID: hphbp

По подразбиране Отг: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Няма как да не се продава. Пише ли WoW или Blizzard на него, продава се. :D

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: Space_t0mat0_o

По подразбиране Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Цитат Написано от svepito Виж мнението
    Blizzard явно са прекалено наивни , за да мислят че тази игра ще се продава .
    Виж, Blizzard са длъжни да продължат историят, защото играта трябва да се развива. Това, че на някой хора като теб не им харесва - мога да кажа, че вие сте губещите.

4. По подразбиране Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Цитат Написано от Narutorengan Виж мнението
    Виж, Blizzard са длъжни да продължат историят, защото играта трябва да се развива. Това, че на някой хора като теб не им харесва - мога да кажа, че вие сте губещите.
    Да, те са длъжни и го правят... няма как да зарежат играта и да не пускат повече никакви expansion-и, но да съм губещ ако не играя ;x? Докато ти си играеш с монка мечо пух, аз ще играя или Guild Wars 2 или Diablo 3, игри които са нови(с нови идеи) и са къде къде по-обещаващи... Това, че тези панди са били в историята не означава, че сега им е момента да ги пуснат... Точно след expansion-и като Wotlk и Cataclysm, аз изведнъж ще играя с топка косми за герой... Така че не мисля, че аз ще съм губещия, ти си плащай на месец по 25 лева, а аз ще си играя безплатно новите игри :).

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: Space_t0mat0_o

По подразбиране Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Цитат Написано от dsax7 Виж мнението
    Да, те са длъжни и го правят... няма как да зарежат играта и да не пускат повече никакви expansion-и, но да съм губещ ако не играя ;x? Докато ти си играеш с монка мечо пух, аз ще играя или Guild Wars 2 или Diablo 3, игри които са нови(с нови идеи) и са къде къде по-обещаващи... Това, че тези панди са били в историята не означава, че сега им е момента да ги пуснат... Точно след expansion-и като Wotlk и Cataclysm, аз изведнъж ще играя с топка косми за герой... Така че не мисля, че аз ще съм губещия, ти си плащай на месец по 25 лева, а аз ще си играя безплатно новите игри :).
    Да, прав си, че Guild Wars 2 и Diablo 3 са нови, за това две мнения няма, но аз исках да кажа, че колкото и да не им се иска на хората Blizzard трябва да продължат играта. То така се говореше, че с Лич Кинг е умрял и WoW, но пак има много хора които играят Caraclysm, така че и с този експанжън ще стане така, а и компанията смята, че с него може да върне някои от старите играчи.

6. По подразбиране Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Да, прав си, че Guild Wars 2 и Diablo 3 са нови, за това две мнения няма, но аз исках да кажа, че колкото и да не им се иска на хората Blizzard трябва да продължат играта. То така се говореше, че с Лич Кинг е умрял и WoW, но пак има много хора които играят Caraclysm, така че и с този експанжън ще стане така, а и компанията смята, че с него може да върне някои от старите играчи.
    Е, това че Cataclysm имаше играчи беше ясно, но ако сравним колко играят Cataclysm и колко играха Classic и The Burning Crusade ще намерим огромна разлика... То е ясно, че ще има хора, които ще играят и този expansion, но ще има и такива, които ще зарежат WoW заради този expansion...

От
    София
    Точки Опит
    6,616
    Level
    69
    Блог статии
    1

и инфо за талантите

От
    София
    Точки Опит
    6,616
    Level
    69
    Блог статии
    1

Pet`s battle

Също така на бета сървъра на новия екпанжън е качен Tier 14 снимки Warlock снимки Paladin
    Ето така изглежда направата на герой панда снимка 1 снимка 2

9. Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

След TBC всичко свърши с WoW... има още играчи защото не е free to play както стана с L2 и Aion, + т'ва най-обещаващото ММОрпг за годината ще си остане ТЕРА, която скоро стартира и ще се унищожа... WoW кара на байпас... не се знае кога ептен ще умре в сянката на някое сериозно MMO като TERA и се възлагат надежди и на GW2... тъй че дуд орентирай се към нещо по-актуално на пазара :)

10. Отг: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Цитат Написано от Talic Виж мнението
    След TBC всичко свърши с WoW... има още играчи защото не е free to play както стана с L2 и Aion, + т'ва най-обещаващото ММОрпг за годината ще си остане ТЕРА, която скоро стартира и ще се унищожа... WoW кара на байпас... не се знае кога ептен ще умре в сянката на някое сериозно MMO като TERA и се възлагат надежди и на GW2... тъй че дуд орентирай се към нещо по-актуално на пазара :)
    По-забавен и глупав коментар не бях чел досега! ТЕРА батко разбираш ли ХАХХАхахха тази игра даже да ми я подарят - ще я изхвърля в казана с голям кеф, даже няма да си правя труда да е продавам, защото никой няма да е купи ! Пълен провал - корейско MMO без коментар... Както и да е - жив и здрав- играй си ги тия смешки и не обсъждай Warcraft, от който вадят толкова милиони долари, че естествено че няма да залезе в близките няколко години ... !

2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. World of Warcraft cd key
    От pistolet в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 1
    Последно: 10-05-2009, 15:40
  2. <Продавам> World of Warcraft
    От vasil8705 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-04-2009, 15:46
  3. <Продавам> Acc na World of warcraft
    От sourse в раздел Архив
    Отговори: 0