1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 68

Тема: World of Warcraft: Mists of Pandaria

От
    София
    Точки Опит
    6,616
    Level
    69
    Блог статии
    1

По подразбиране World of Warcraft: Mists of Pandaria

Blizzard Entertainment обяви разработката на World of Warcraft: Mists of Pandaria - четвъртия експанжън на тяхната популярна масова онлайн ролева игра.

Древното царство на Пандария е забулено в мистерия от десет хиляди години насам, още от разединението на света. Неговите жители не знаят що е то война. Тучните му гори и обвитите в бели облаци планински върхове са дом на сложна екосистема от странни раси и екзотични същества – включително на благородните и енигматични пандарени. Дали мъглите, обвиващи Пандария, ще се вдигнат, за да допринесат за спасението на света? Или битката за тази нова земя ще вкара Ордата и Алианса в нова война, която ще ги доведе до ръба на унищожението?

Експанжънът ще увеличи тавана на развитие до ниво 90, ще добави континента Пандария, както и първата неутрална раса в играта – пандарените. Те ще могат да застанат както на страната на Ордата, така и на Алианса. Класовете, които ще бъдат достъпни за тях са hunter, mage, priest, rogue, shaman, warrior и monk, който ще бъде нов за WoW. Монасите са майстори на бойните изкуства. Те използват предимно своите юмруци за самозащита и вадят оръжие само тогава, когато трябва да довършат своя противник. Монасите ще бъдат достъпни за всички раси с изключение на goblin и worgen и са подходящи във всяка една роля - както като DPS, така и като танкове и лечители.

И още – challenge режим в инстанциите, който ще ви подканва да ги приключите за определен период от време (с предимно козметични награди), PVE сценарии, бойна система за нашите pet-ове и нова система за талантите.

Линк към официялния сайт на експанжъна:http://eu.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/

Последна редакция от zoranvidenov ; 22-10-2011 в 16:05

2. По подразбиране Отг: World of Warcraft: Mists of Pandaria

За мен лично играта няма вече бъдеще...Classic WoW ще си остане най-добрата част и не мисля, че Blizzard ще успеят да направят expansion, който да е по-добър...Сега още level-и, още кръв, damage... и сега какво ? ще се crit-ва по 2 милиона ли ? Немога да отрека, че новите земи изглеждат найстина много добре, но хубавата гледка не прави игра... Да не говорим, че докато излезе, новият expansion, се очаква да излезе и Guild Wars 2, MMORPG, което ще предлага нови идеи и което найстина ще убие WoW... Да не забравяме, че Guild Wars 2 ще бъде Free-to-play нещо, което ще спечели доста потребители(може и да изгуби ...). Все пак, браво на Blizzard, че успяват да измислят нещо ново и не се предават, въпреки че за мен WoW умря след Classic WoW-a....

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: Space_t0mat0_o

По подразбиране Отг: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Е ти какво искаш? Нали трябва да има някакво развитие в тая игра. Незнам защо всички хейтвате новите експанжъни. Пандите са в играта още от Warcraft. Разбира се, че ще има левели, та нали геройте трябва да се развиват с новия експанжън. Да не искаш wow и да е като warcraft 2 само с орки и хора? Класик wow никога няма да се върне. Развитието на ирата трябва да продължава, а и на мене си ме кефят пандите гледай как се търкалят xD.

4. По подразбиране Отг: World of Warcraft: Mists of Pandaria

Кун Фу панда... Това ми напомня на едно филмче...
    Иначе ще е доста интересна и завладяваща игрицата.

От
    София
    Точки Опит
    6,616
    Level
    69
    Блог статии
    1

Ето и видео на експанжъна .Според мен ,Близард са решили да минат към по позитивен WoW.Мисля ,че ще е забавен.Пък и на мен ми харесва филма Кунг Фу Панда.....:lol: така де харесвам панди:-P

От
    София
    Години
    29
    Точки Опит
    8,981
    Level
    77
    Gamer IDs

Steam ID: Nefeltai

World of Warcraft meets Street fighter and Kung fu panda :lol::lol:

Вече виждам как ще бъде монка като райд дпс влиза и почва Ex Pawruyken dash cancel ultra Meta Pandouken =boss dead :swoon::lol::swoon::o:o

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

Кой не харесва панди? Всички ги харесват xD

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

Клипа с геймплея е готин. Тоя експанжън изглежда обещаващ.

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Аз пък съм много надухан с тоя експанжън! Пандите изглеждат много фън (вечерта преди Близкона гледах Кунг-фу панд 2 и паднат от смях като видях трейлъра) и монка също ще е интересен за развиване! Въпреки че в Близард не играя от Лича, тоя експанжън може да ме върне пак към УоУ, особенно промоцията за 1 година и Диабло 3!

1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. World of Warcraft cd key
    От pistolet в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 1
    Последно: 10-05-2009, 15:40
  2. <Продавам> World of Warcraft
    От vasil8705 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-04-2009, 15:46
  3. <Продавам> Acc na World of warcraft
    От sourse в раздел Архив
    Отговори: 0