1 от 16 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 151

Тема: Най-добрият филм правен по игра?

Най-добрият филм правен по игра?

Мнения, коментари, дискусии...коя според вас е най-успешната екранизация до сега правена по видео игра?
    Кой подобен филм ви е харесал, кой е бил лошо реализиран, какво очаквате да излезне на големият екран...?

Аз лично имам два фаворита за най-добър филм правен по игра.
    Silent Hill и Final Fantasy VII: Advent Children.Главно заради това, че съм огромен фен и на двете поредици игри, а и честно казано и двата филма са направени много добре.

Най-огромният провал...хммм да речем, че са много в случаят.
    Спирам се на тези...

По-голяма боза не съм гледал!

Uwe Boll...просто няма какво да коментирам.На този човек трябва да му се забрани да прави филми въобще.Единственното във филма, което ми хареса беше Kristanna Loken.

Очаквам...

Въпреки, че повечето още не са обявени официално силно се надявам да ги екранизират.

Години
    28
    Точки Опит
    13,826
    Level
    89

По подразбиране

Uwe Boll :lol:
    Според мен няма негов филм, който да си струва отделеното време. Такива "пародии" са Alone in the Dark, BloodRayne, House of the Dead, In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (филм уж по Dungeon Siege) и предполагам очакваме Far Cry, Alone in the Dark 2, поредният Bloodrayne и т.н

Филмите, правени по игра, които си заслужават отделеното време ги е казал @Tool. Според мен няма други. Дори Resident Evil не беше нищо особено, като се има предвид ранга на игровата поредица!
    М/дудругото FFVII няма място там, понеже е CG анимация, а не глуповат игрален филм... Hitman намира място при по-добрите заглавия.

Грешката на тези чудеса на филмовата индустрия идва от там, че режисьорите и директорите не знаят какво правят. Нямат си ни най-малка представа от заглавията с които се захващат. Според мен ще бъде много по-добре, ако следват самият сценарий на дадена игра или поне я изиграят веднъж (звучи глупаво, но специално за Resident Evil, мисля, че Андерсън изобщо не се е докосвал до играта), а не просто да я грабнат и да правят филм по нея който няма нищо общо освен няколко елемента и взаимствани слухове. Очаквам Castlevania да е подобна глупост като Resident Evil, понеже виждам че Андерсън има намеса.

Както Square Enix направиха с Final Fantasy VII, тази година очакваме подобно нещо от CAPCOM - Resident Evil Degeneration. Пълнометражна CG анимация... дано бъде толкова добра, колкото беше и FFVII. Лично аз очаквам да бъде дори по-добра. Повече информация http://en.wikipedia.org/wiki/Residen...:_Degeneration

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Мен лично ме накефи първият "Mortal Kombat" - вярно не блести с кой знае какви филмови способности, но успя да се доближи до атмосферата на играта - меле след меле :)

Resident Evil - може би втората част бе донякъде направена в правилната посока, останалите малко се изгубиха в опитите да бъдат различни от оригинала... За Уве Бол нямам коментари - насилих се преди време да гледам втората част на Кървавата Райна ама не изтраях дълго и на 15-та минута го спрях - тъпа работа...

Hitman още не съм го гледал -надявам се да е нещо добро, ако ли не поне прилично :)

Final Fantasy поредицата е добър пример затова как трябва да се правят филми по игри - макар и CGI с в пъти по-добри от многото игрални варианти на някои от най-популярните игри...

Бих искал да видя игра и по Soul Calibur и някои по-читав Resident Evil без Мила Йовович :)

Интересна дискусия да се надяваме че ще се превърне и в качествена тема :)

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

Silent Hill FTW:lol::lol::lol: Много добре направено филмчето, макар да не съм играл игрите ми хареса :)
    Този за Марио даже не знаех, че съществува:lol:
    Филмът по DooM може да се каже, че ми хареса. Не заради качества и нещо такова, ами просто защото е разтоварващ и заради крайните сцени от първо лице :D Този по Hitman ми хареса повече обаче ;)
    Уве (моят любимец... няма такъв човек просто!) ще прави филм и по Postal:lol::lol::lol: Сигурен съм, че всички го очакваме с интерес :P

PS: И да не забравяме филмчето по Лорлд оф Ларкрафт8-) А много искам филмче по Diablo-игрите!!! Ей, ще се насера от кеф просто, ако излезе нещо такова!
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

По подразбиране

SH филма така и все още не мога да седна да го изгледам ... но ще му дойде и неговият ред.
    Като най-зле: Super Mario Bros ... просто няма друг такъв ;).
    За успешно като изключим Final Fantasy VII: Advent Children други за мен няма поне от тези, които съм гледал.
    А сетих се: Томб Рейдърите с кака Лара, и филмите бяха също толкова безмислени колкото и игрите :).

А за Resident Evil: първата част има най-много общо с играта. Ако не друго поне декорите бяха като тези в играта. Тези които са играи достатъчно дълго RE1 ще се сетят за приликата с къщата(дори и приборите по масата ;)). @TheGrimReaper RE2 филма няма нищо общо с играта освен името ;).

А от новите, очаквам само филма по Онимуша да се представи добре.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

@PureEvil: За декорите съм съгласен :) Наистина имаше силно влияние първата сцена в коридора :) Явно съм ги объркал :) Общо взето малко са качествените филми по игри... Което е жалко като се има предвид материала :)

Големите пари Champion!
    От
    Bahur
    Години
    32
    Gamer IDs

Gamertag: Bahur

По подразбиране

#1 Mortal Kombat
    #2 Final Fantasy Advent Children
    #3 Resident Evil ( първия ).

От
    Чалгаристан
    Точки Опит
    9,605
    Level
    79

По подразбиране

Определено Silent Hill е най-качественото заглавие излязло до момента. Въпреки че, като малак пък дори и сега доста се кефя на би-мууви легендата Street Fighter, просто Жан-Клод знае как да ни зариби към героични тупалки с необяснима история, как да не го заобича човек! :lol:
    S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Street Fighter не искам и да го коментирам дори.Просто няма такъв малоумен подбор на артисти...
    Кен беше чернокос дебелак...който си нямаше и понятие от бойни изкуства!

:arrow:Да бяха взели Джаки Чан...можеше да изиграе целият състав от персонажи във филма :lol:

От
    Чалгаристан
    Точки Опит
    9,605
    Level
    79

По подразбиране

Че Кен имаше ли го във филма?!? :lol: Аз освен Чун-ли и Ками други не съм забелязал :mrgreen:
    S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

1 от 16 1 2 3 4 5 11 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Игра и филм за Playstation 3
    От Stoqn в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 18-01-2008, 09:26
  2. Много съм се смял на това филмче...
    От ivo в раздел Веселба
    Отговори: 6
    Последно: 24-10-2006, 21:14

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права