9 от 9 ПърваПърва ... 5 6 7 8 9
Показани резултати 81 до 85 от 85

Тема: Коментар за темите в конкурса.

1. По подразбиране

Е как така не може да се провери,нали вече има един наказан?

От
    У мамини
    Години
    28

По подразбиране

Цитат Написано от Ash Виж мнението
    Е как така не може да се провери,нали вече има един наказан?
    Да, но наказаният е бил засечен лесно, тъй като е ползвал едно IP и сигурно два-три браузъра, което е супер лесно за засичане. Ето ти картинка на админ панел на форум, ползващ phpbb2. Можеш да видиш IP адреса (или поне част от него). Сега си представи, че освен моят ник, там има още един отдолу, но със същото IP. Ето как се засича.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Натиснете изображението за увеличение

Име:	untitledqwre25235we45.jpg
Прегледа:	18.0 Килобайти
Размер:	162
ID:	74  
    [B]It's just a state of mind...
    [img]http://img517.imageshack.us/img517/2604/7240sr3.jpg[/img]
    [/B]

По подразбиране

Holly, доста взе да се притеснява как точно ще се проверят печелившите и то със причина... над 14 празни акаунта са специално регистрирани за да оценят темата му подобаващо и да смачкат конкуренцията.

Holly получава бан и е дисквалифициран от конкурса! Всички потребители без нито едно мнение, който са оценили темите в конкурса, както и тяхните оценки ще бъдат изтрити!

Конкурса приключи! Сега проверяваме победителите и ще ги обявим малко по-късно!
    Последна редакция от MyCTaKaP ; 02-06-2008 в 12:15

4. По подразбиране

Не съм писал тук последно време много,защото обикновенно казвам тъпи неща и само настройвам хората срещу мен,пък и си падам малко дървен философ,но:

Доста мислене му ударих за това мамене и ми излязоха няколко мисли в главата(сега гледам Death Note и съм се надъхал на тема мислене :lol::lol:):

1.Най-лесно се мами с acc на БТК,всеки път се сменя IP-то при изключване и включване на модема(нали така?)

2.Мога да кажа,че всеки глупак,които започне да мами не е прочел внимателно,темата ''Условия за участие'',с две думи не е обърнал внимание,че с това мамене най-много постига 3та награда и ако е бил достатъчно несъобразителен и е гласувал за себе си ясно се вижда разликата в неговите гласове и гласовете на останалите.

3.Сега вече по-умните биха си направили акаунти и гласували за противници,така че да изглежда все едно те са мамили и вече е по-трудно да се усети кой е виновника

Е,сигорен съм,че вече знаете тези работи,но ми се пишеше пък и Death Note кърти мивки :-D

5. По подразбиране

Е Holly как може мулти акунтинг брее... А пък аз те имах за интелигентен и компетентен човек а то кво се оказа....А днес пак стана нещо странно...Отценката ми се вдигна с една единица....еее близо бях до 3тото място ама нищо...другия път....
    До админите: Айде скоро пак да организирате конкурс ама тоя път на тема :Какво ме впечетлява в игрите на CAPCOM...
    Едит: Са като погледнах не съм бил толкоа блозо до третото място ама айде поне съм в топ 10 :)

9 от 9 ПърваПърва ... 5 6 7 8 9

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Без коментар...
    От ilianpk в раздел Веселба
    Отговори: 0
    Последно: 08-02-2008, 14:16
  2. Относно иконите на темите
    От J в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 5
    Последно: 25-10-2006, 10:02

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми