Какво ме впечтлява в Lineage 2. Ами първото което ме подтикна да играя играта бяха разказите на приятелите ми за нея. Принципно аз обожавам онлайн игри и RPGта. Когато видях играта веднага се влюбих в нея само заради графиката. Казах си "...това е играта за мен...".Купих я от един приятел, защото той не я игареше, инсталирах е и о чудо бях вманиачен. След като си направих първия герой Human Gladiator разбрах че в играта има много повече от бой и добра графика. Тя беше един цял виртуален свят. Със свои градове, местности и най вече със свои хора. Всички различни един от друг. Качвах левъли събирах за ново оборудване. правех куестове. Въобще като се замисля в играта няма пропуск. Няма нещо за което мога да се сетя и него да го няма. А това беше само началото. След като вдигнах доста левъли отидох в клана на един мой приятел. За една седмица игра в клана се запознах с всички в него и станахме добри приятели. След известно време направихме siege на Aden. Просто беше уникално яко. Все още не съм се срещал с някой от главните босове, но гледах как едни пичове нападат Антараси доста ме израдва.
И така главно в играта ме впечатли нейната графика, реалноста във фантазията върху която е устроен целия gameplay и това че всеки герой е уникален-първо като визия, и второ като характер взависимост от човека кайто го управлява. Всичко, всичко от биенето на чудовища през правенето на куестове и търговията, до правенето на сиеге и биенето на босове е невероятно. Lineage 2 за мен е най-добрата игра от този вид правена някога. :mrgreen: