Резултати от анкетата: Имаме ли нужда от ново поколение конзоли ?

Гласували
199. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ДА

99 49.75%
  • НЕ

73 36.68%
  • Батето, пак е пиян !!!

27 13.57%
3 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 2684

Тема: Playstation 4 - the best place to play

От
    Стара Загора
    Години
    30
    Точки Опит
    19,725
    Level
    93

По подразбиране Отг: Слухове за PS4 !!! So far

Рано,но 2013 ще има,иска някой или не !
    El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Ще има концепция и тогава ще почнат да говорят, самата конзола ще види бял свят чак 2014 началото IMHO !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

Точки Опит
    10,572
    Level
    82

Слуховете са за AMD процесор, за да е по-близка архитектурата до PC. Екзотики като Cell по-скоро няма да има, защото разработката на мултиплатформени игри става трудна и разработчиците се дразнят.

@IvanSlavkov десет годишен цикъл, не означава да минат десет години и едва тогава да се изкара нова конзола. Означава поне десет години поддръжка/издаване на игри за дадената конзола. Въведоха го с PS2. PS3 излезе 6 години след PS2, но това не означаваше, че PS2 няма десет годишен цикъл. Дoри тази година се очаква да ще излязат игри за нея - Fifa 13 и PES 2013.

Новата конзола трябва да излезе 2013, за да се запази разликата между излизането на PS1/PS2 (1994/2000), а след това и на PS2/PS3 (2000/2006). В момента си закъсняват даже. Трябваше тази година да я пуснат, но загубиха много пари и не бързат. ^^

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

Според мен трябва да си останат с Целл процесора. Девелоперите тъкмо са го научили и явно е мощна архитектура. Според мен празничния сезон на 2013 или началото на 2014 ще се появят конзолите на сони и майкро. преди q4 на 2013 е нереалистично според мен ... освен ако не покажат нещо неочаквано на е3

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

Цитат Написано от drebenk Виж мнението
    Слуховете са за AMD процесор, за да е по-близка архитектурата до PC. Екзотики като Cell по-скоро няма да има, защото разработката на мултиплатформени игри става трудна и разработчиците се дразнят.

@IvanSlavkov десет годишен цикъл, не означава да минат десет години и едва тогава да се изкара нова конзола. Означава поне десет години поддръжка/издаване на игри за дадената конзола. Въведоха го с PS2. PS3 излезе 6 години след PS2, но това не означаваше, че PS2 няма десет годишен цикъл. Дoри тази година се очаква да ще излязат игри за нея - Fifa 13 и PES 2013.

Новата конзола трябва да излезе 2013, за да се запази разликата между излизането на PS1/PS2 (1994/2000), а след това и на PS2/PS3 (2000/2006). В момента си закъсняват даже. Трябваше тази година да я пуснат, но загубиха много пари и не бързат. ^^
    Не думай, пределно ми е ясно, само че на тебе ясно ли ти е, че нито Сони, нито МС ще обявят следващото поколение преди да видят какво ще направят Нинтендо ?!? Също така на това Е3, ти давам думата си и съм 100% сигурен, че няма да бъде обявено нищо за следващото поколение (wiiU не е next gen !!!) И да направим сега една простичка сметка, след като няма да бъде обявено нищо на това Е3, а най вероятно на това, догодина, я помисли кога ще видиш PS4 или X-box 720 ??? =2014 anyone ( или Q4 2013 в най-добрият случай) !!!

ПС
    Сега прочетох мнението над моето (блокнал съм го) и горе долу виждам, че сме двама !!!
    Съгласен съм и за Cell-а, с добро GPU, просто не ми се мисли какво ще прави !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

wiiU не е next gen !!!
    A какво е :banghead::banghead::lol: ?! Не ми се влиза пак с тоя спор в теб, ама тва е изказване на сляпо 12 годишно фенбойче.

Реално погледнато ако искат да изкарат нещо на пазара края на 2013 или началото на 2014, трябва да го обявят тая година, за да може е3 2013 да покажат в действие.

От
    Провинцията
    Години
    32
    Точки Опит
    14,672
    Level
    90
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

Имам силни съмнения, че ще покажат нещо за Playstation на това E3. Видях на едно място, нещо като реклама и се надявам само да е истина. :)

Години
    48
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

При тая криза едва ли ще бързат , а (особено Сони) нямат много свободни капитали за хвърляне .

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

Цитат Написано от ZaG Виж мнението
    A какво е :banghead::banghead::lol: ?! Не ми се влиза пак с тоя спор в теб, ама тва е изказване на сляпо 12 годишно фенбойче.

Реално погледнато ако искат да изкарат нещо на пазара края на 2013 или началото на 2014, трябва да го обявят тая година, за да може е3 2013 да покажат в действие.

12 годишно фенбойче !?! Добре 100 годишни/безпристрастни ми "приятелю", бъди така добър и ми обясни wiiU-то как точно е next gen ?!?

Близките 5 години може да видим PS4.:)

3 от 269 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Новини, слухове, анонси
    От Jim Raynor в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1473
    Последно: 14-02-2019, 16:06
  2. Отговори: 5
    Последно: 03-10-2011, 12:36

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове