2 от 10 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 94

Тема: Super Nintendo

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране Отг: Super Nintendo

Цитат Написано от Henshiro Виж мнението
    Е те тия не са баш пиратки. Просто са маааалко по-изчанчени. Тия са ОК... за мене пиратка си е тия жълтите НЕС дискети по пазарите дето се продаваха едно време.
    Иначе.... хм.... бе дайте да направим едно ретро парти. Това и със Яни го бяхме говорили ама не стана.
    Айде, и без това имам още едно задължително виждане с тебе.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

Конзолата има едни от най-добрите multiplayer заглавия изобщо.Само да имаме и multitap...и Super Bomberman примерно..Street Fighter турнир е задължителен.Или MK3 Ultimate ако някой го има...Killer Instinct също е много силна.От няколко седмици с един приятел си правим Contra 3 Co-op и е нечовешко.Трябва да се съберем...

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Джимец няма грижи ;)
    Значи кой станахме сега:

Аз
    Йотеца
    Джими
    Яни

То и да няма мултитаб не е болка за умиране. По-якото ще е да се съберем да цъкаме на тия игри ей така за носталгията.
    Можем да го направим в нас ( понеже ви знам какви сте лукави :lol: )
    Само трябва да се разберем.

ПС: имам и стрийт файтър ама е японски
    ....... and yes..... there will be Blood.......

От
    Varna
    Години
    36
    Точки Опит
    8,290
    Level
    75
    Блог статии
    6
    Gamer IDs

Gamertag: TheVrajMeister PSN ID: TheVrajMeister Wii Code: 4073-7139-8295-1102

Имам Super Mario World на Wii-то си. Една от причините изобщо да си купя Wii.

За SNES мога само да кажа че беше най-голямата ми мечта като малък. Имах Famicom, имах и Sega но през цялото време исках SNES точно заради Super Mario World. Велика, велика игра.

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

Аз имам converter така че няма проблем с регионите.като гледам почти всеки има Street Fighter така че и да счупим 1-2 пак няма да останем на сухо хаха.Също съм навит за playthrough на някоя класика - независимо single или multiplayer.Утре ми пристига Aladdin и ще видя дали е толкова добър колкото казват.Цял живот съм играл SEGA версията която за мен е една от най-добрите игри за конзолата,но наистина графично отстъпва на SNES-ката.За сбирката дайте да уточним няква груба дата за да видим кой кога е свободен.Аз примерно другата седмица сряда,четвъртък и петък съм свободен..

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    25
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Ей, как ми се ще и аз да дойда, ама няма да мога да се измъкна да дойда до София.

Иначе, не бих казал, че SEGA/DOS версията на Аладин отстъпва графично на SNES версията, тъй като sprite-овете на първата версия са анимирани от хора от студията на Дисни (което кажи-речи е било практика за Дисни игрите тогава) и движенията са доста по-плавни отколкото във версията на Capcom. Това не означава, че е лоша де - наистина е страхотна игра и добра покупка. Имаше едно време и пиратски порт за NES, който също беше изненадващо добре направен!
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

SEGA версията е доста по "флуидна" няма спор,за мен винаги ще си остане по-добрата,но тази има по-подробни бекграунди и по наситени цветове според мен.Пиратската версия беше добра но доста кратка.

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

Снес версията на Аладин не ме изкефи. Не, че е лоша, но тази за сега си е по-добра.
    Да събирам диамантичета и да подскачам по главите на охраната на Аграба и да се въртя по някакви колци..... не мерси :)
    Точно Аладин за Сега е едно от доказателствата, че могат да се правят и читави игри за Сега.... Пък и да не забравяме това:

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

Ех..спомени..хахаха дебелаците дето се тъпчат ми бяха любимци.Преди 10тина минути превъртях Donkey Kong Country 3..определено е най-лесната от 3те,а и доста кратка ми се стори.2 часа и малко ми отне,но съм доволен от изпълнението като цяло.Сега ме чака "великият Super Mario World".

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Най-якото нещо във Марио игрите е, че сикретите са повече от самата игра :lol:
    Аз като превъртях Мариото за 3ДС-а ми излезнаха нови 8 свята със още толко нива :twisted:

2 от 10 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Super Nintendo
    От norush в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 25-07-2011, 12:20
  2. <Купувам> Super Nintendo (SNES)
    От zeto в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-07-2011, 17:41
  3. <Купувам> Super Nintendo
    От norush в раздел Архив
    Отговори: 1