2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 21

Тема: ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

По подразбиране Отг: ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

Цитат Написано от ZFPuhi Виж мнението
    г-н Иван, тук не е мястото да избивате комплекси (то било за чупене на ръце или други неща), и видях че не сте ме разбрали нямах предвид че Той се представя за някой, а че Някой се Представя за него.
    А относно това защо иска парите в Аванс, ами човек хайде да ми продадеш Онлайн игра първо ти ми даваш играта (то било код или гифт) а после ще ти платя (нанаиси феро).
    Ако не мислиш че е прав да иска пари преди да даде нещо, значи май нещо не е наред с теб.
    И пак моля без агресивни коментари с цел избиване на комплекси, голями хора сме нека да говорим нормално, спокойно и с факти.
    Лично аз съм получавал игри преди да плащам от Шерифа,но пак казвам от това което видях една снимка как някой (не извесно кой) предлага нещо + Линкове към шерифа не значи че е той.
    Мисля, че е елементарно да си направия регистрация за 2 минути и да изпратия колкото мога повече РМ със същите неща който видяхте на снимката, Без да съм Шерифа и без да печеля нещо.

*Относно Тракери - Торенти, в аре***а съм бил ъплоадер и знам как вървят нещата, приятел има сайт и защо да не му направия малка реклама ако има отношение с торента (т.е. филм, музика, клип, игри, програми и т.н.).

** ЕДИТ : Относно защо слага Надценка на играта
    Извинявам се много, но играта примерно струва 90 лв той слага 2-3 лв надценка, докато Фирми който продават играта слагат 25-35 лв надценка (ако не и повече) ти от къде ще си я вземеш?Ако не знаеш ние българите се метаме на всичко което е намалено дори с 1 лв.
    Лично от опит го казвам защото когато има супер намаления на игри в Steam и няма как другаг да си ги купя освен през него защо да не му дам 2-3 лв. надценката като сметна колко ще ми струва банков превод от тук до сметка в пейпал и после към Steam + % за транзакцията.
    Вместо да ходя до банката да внасям пари в сметката си, след това да се прибера да направия транзакция до paypal и после до Steam (от което ще загубя близо 2-3 лв ако не и повече), като 10 пъти по-лесно ми е да отида да му преведа парите да снимам белешката и той да ми даде играта.

Комплексите ще си ги избия един ден като се засечем с въпросното човече ! Аз много добре те разбрах какво имаш предвид ! Ти май само не разбра че над 90% от хората които са си имали вземане/даване с шерифа, са недоволни и това е факт !!! Хвани и прочети предложението му и ми кажи къде видя 2-3лв надценка, олигофренът иска 400лв за колекционерско издание на д3, аз ако си го поръчам от чужбина ще ми излезе макс 200лв ?!? Започвам да се съмнявам да не си ти шерифа или някакво рекламно лице негово !
    Повече няма да ти отговарям, причините са очевадни !!!
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

Steam ID: ZFPuhi

Само дето нз къде си чел, отворих сайта му и видях "Diablo III: Collector's Edition физическа кутия [BOX]: €90 → 330 лв." къде ги сънува тези 400 лв не знам.А това че ти може да си го поръчаш от чужбина за 200 лв, еми прав ти път (което е СЕРИОЗНО СЪМНИТЕЛНО) и за твое съжаление не шерифа...Аз говоря и обяснявам напълно на човешки език.

*щях да кажа "и за твое съжаление не съм жериж, но ще стана гробар ако продължаваш така с тона."

Това че ти може да си попаднал на измамник представял се за шерифа си е лично твой проблем, човекът има скайп и може да се свържеш бързо и лесно да видиш той ли е не е ли той и т.н. (Хубаво е че може да си купиш нещо за 200 лв което в сайта на създателите му струва над 200 лв :) )

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

Само дето нз къде си чел, отворих сайта му и видях "Diablo III: Collector's Edition физическа кутия [BOX]: €90 → 330 лв." къде ги сънува тези 400 лв не знам.А това че ти може да си го поръчаш от чужбина за 200 лв, еми прав ти път (което е СЕРИОЗНО СЪМНИТЕЛНО) и за твое съжаление не шерифа...Аз говоря и обяснявам напълно на човешки език.

*щях да кажа "и за твое съжаление не съм жериж, но ще стана гробар ако продължаваш така с тона."

Това че ти може да си попаднал на измамник представял се за шерифа си е лично твой проблем, човекът има скайп и може да се свържеш бързо и лесно да видиш той ли е не е ли той и т.н. (Хубаво е че може да си купиш нещо за 200 лв което в сайта на създателите му струва над 200 лв :) )

http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-C...4775582&sr=8-1

Няма какво да кажа повече ! Смешничък ми идваш, шерифе !!!
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

Цитат Написано от IvanSlavkov Виж мнението
    http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-C...4775582&sr=8-1

Няма какво да кажа повече ! Смешничък ми идваш, шерифе !!!
    Отново да кажа аз не съм шерифа и май ти си смешният в случаят защото това са ПАУНДА не Евро или не може да различиш знаците? Като включиш и доставката нз колко ще се изръсиш :)

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Отново да кажа аз не съм шерифа и май ти си смешният в случаят защото това са ПАУНДА не Евро или не може да различиш знаците? Като включиш и доставката нз колко ще се изръсиш :)
    65 x 2.39 = 155,35 лв. Пеша да ти го носят пак ще стъпи под 200 лева с доставката.

Ти да не си дислексик? Или си скаран с математиката? Надявам се вместо това да си Шерифа, че иначе е тъжно.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

Съжалявам че се отклоняваме от темата ама ...
    + 25 Паунда за доставка до българия + вече от българия доставката колкото ти струва.
    Но както и да е аз казах каквото имах да казвам като не ви изнася не купуваите от човека а само го удумвайте и клюкарствайте как той прави повече пари за 1 ден от вас за 1 година :)

*и отново да повторя НЕ СЪМ ШЕРИФА

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

ХАХХАХАХХАХАХХАХАХА! Заблудена душица...

Каква доставка в България - чувал ли си за Поща?

П.С. Чудя се, поне не ти ли плаща?
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Но както и да е аз казах каквото имах да казвам като не ви изнася не купуваите от човека а само го удумвайте и клюкарствайте как той прави повече пари за 1 ден от вас за 1 година :)

България се пише с главна буква.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Само дето нз къде си чел, отворих сайта му и видях "Diablo III: Collector's Edition физическа кутия [BOX]: €90 → 330 лв." къде ги сънува тези 400 лв не знам.
    Какво искаш да кажеш ,че 90 евро 300 лева ? :lol: И в паундове да са не са 330 лева за които този наглец се пробва да го пробута на IvanSlavkov (пуснал е тема за това леке намери си я и виж) копирал е това което е писал и как се представя за Глория.(Nightwish) Така ,че няма какво да го защитаваш ясно какъв е.... Diablo III: Collector's Edition е 155 лева в амазон да му имам и надценката още толко отгоре.И да не можеш да смяташ гугъл ще ти го сметне вместо да пишеш глупости.А за доставката ще е някакви смешни 2,3 лева от Англия най много ако не и безплатна.Поръчвал съм много от такива сайтове и знам много повече от тебе.:wink: Като си го харесваш оня лъжец и му вярваш на глупостите троши си главата и не спори тука какъв не бил като всички едно и също ще ти кажат.
    We are all a little twisted

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

Няма смисъл, момчето или е шерифа или е жена му :), че така ревностно го защитава :) !!!
    Не може да смята, пише България с малка буква, тръгнал да ми обяснява колко съм изкарвал, просто нямам думи, по живо по здраво ! Да си пазарува от шерифа и да си ъплоадва торентите !

ПС
    Само ще ти кажа, че работата ми е свързана да следя точно такива fraudsters като тебе и шерифа и ми е пределно ясно че сте тандем (от постовете ти личи) ако не сте и един и същи човек ! Иначе нямаше да го защитаваш така яростно/ревностно ! Другото нещо, което ме навежда на мисълта че сте един и същи човек е, че и двамата допускате едни и същи грешки при начина ви на писане и разсъждение !
    Just pointing out the obvious !

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Важно !!!
    От didaka4ever в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-2010, 09:27
  2. Важно
    От Alexander в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 05-09-2009, 14:11
  3. Важно!
    От DoC в раздел Обща
    Отговори: 12