1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 21

Тема: ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

По подразбиране ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

Искам да кажа, че лицето, познато на всички вас като Шерифа, прави непрекъснати регистрации в нашия форум и пуска лични съобщения от името на служители на фирма Пулсар. В мненията му има препратки към негови страници, в които продава стоките си. Искаме да заявим за пореден път да не се подлъгвате в офертите му (в момента главно за Диабло 3 и Диабло 3 Колекционерско Издание). Както многократно сме заявявали това лице е абсолютен измамник и некоректен търговец според абсолютно всички закони в България и всички негови оферти може да считате за 100% измама. Ние абсолютно се дистанцираме от неговите действия и сме предприели всички законови мерки за подвеждане на това лице под съдебна отговорност.

Последната регистрация, от която е пускал лични съобщения на потребителите ни е с никнейм Лъжец.
    Последна редакция от lupo ; 18-04-2012 в 12:39
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

По подразбиране Отг: ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

Само малко пояснение, ника първоначалоно беше N†ghtwish. След като беше докладван, се предприеха мерки, като на потребителят се отнеха права (с наложен БАН) да пише във форума и беше прекръстен на "Лъжец", защото именно това е най-точното определение в случят.
    Както и lupo каза - Не се подлъгвайте от офертите му.

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Направо трябва по IP, да го баннете !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

Използва динамични IP-та, така че това не е решение. Скоро ще си го баннат съответните хора, както си трябва...
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

Steam ID: ZFPuhi

Извинявам се много, не че го защитавам или искам да се меся или каквото и да било искам само нещо да кажа относно Шерифа.
    Значи не знам дали е мамил хора или някой друг е мамил хора, но от него съм си закупил доста игри (близо 800 лв) който е дал на промоций и т.н. всеки път когато съм го питал нещо той коректно се е държал с мене и ми е обяснявал и пояснявал, до сега не съм бил излъгън или измамен 1 път от него.Това че той не е фирма е едно на рака това че може би прави повече пари от вашата фирма или ваши конкуренти е друго.
    Пак казвам не искам да го защитавам защото не знам какво е станало точно, но просто казвам това което ми е на ум.
    Да купувал съм от него и сиг. ще продължа да купувам (заради многото промоций който прави), ако мислите че лъжа или си измислям сте добре дошли да ме критикувате.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1

Цитат Написано от ZFPuhi Виж мнението
    Извинявам се много, не че го защитавам или искам да се меся или каквото и да било искам само нещо да кажа относно Шерифа.
    Значи не знам дали е мамил хора или някой друг е мамил хора, но от него съм си закупил доста игри (близо 800 лв) който е дал на промоций и т.н. всеки път когато съм го питал нещо той коректно се е държал с мене и ми е обяснявал и пояснявал, до сега не съм бил излъгън или измамен 1 път от него.Това че той не е фирма е едно на рака това че може би прави повече пари от вашата фирма или ваши конкуренти е друго.
    Пак казвам не искам да го защитавам защото не знам какво е станало точно, но просто казвам това което ми е на ум.
    Да купувал съм от него и сиг. ще продължа да купувам (заради многото промоций който прави), ако мислите че лъжа или си измислям сте добре дошли да ме критикувате.
    http://forum.pulsar.bg/showthread.ph...285#post223285

Ами, сам разбери за какво става дума и си прави сметката.
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

Аз съм си направил сметка вече около 2-3 години, над 800 лв и до сега не съм бил измамен.
    Също така всеки може да си направи регистрация и да се представи за него, за бритни, за скалата и за много други хора и да бъде обедителен ако иска да навреди на бизнесът или репутацията му :)

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Цитат Написано от ZFPuhi Виж мнението
    Аз съм си направил сметка вече около 2-3 години, над 800 лв и до сега не съм бил измамен.
    Също така всеки може да си направи регистрация и да се представи за него, за бритни, за скалата и за много други хора и да бъде обедителен ако иска да навреди на бизнесът или репутацията му :)
    Шерифа е известен с неговите машинации от години и нямам предвид 2-3, говоря за повече от 6 години.Този човек е ял бан, от всички сайтове (тракери, за игри и т.н.) !!! Всички му знаят номерата и това да се представя за други лица не му е за първи път !!! Един хубав ден, ще се засечем и ще прекратя кариерата му ( да го видя как ще пише на клавиатура с две тотално унищожени ръце :twisted: ) !!!
    Такива изтърсаци не мога да ги понасям, като е такъв голям пич, защо слага 100% надценка на играта ?!? Като го прави за феновете, защо настоява да му се плати в аванс ?!?
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    ZF Geto
    Години
    28
    Gamer IDs

г-н Иван, тук не е мястото да избивате комплекси (то било за чупене на ръце или други неща), и видях че не сте ме разбрали нямах предвид че Той се представя за някой, а че Някой се Представя за него.
    А относно това защо иска парите в Аванс, ами човек хайде да ми продадеш Онлайн игра първо ти ми даваш играта (то било код или гифт) а после ще ти платя (нанаиси феро).
    Ако не мислиш че е прав да иска пари преди да даде нещо, значи май нещо не е наред с теб.
    И пак моля без агресивни коментари с цел избиване на комплекси, голями хора сме нека да говорим нормално, спокойно и с факти.
    Лично аз съм получавал игри преди да плащам от Шерифа,но пак казвам от това което видях една снимка как някой (не извесно кой) предлага нещо + Линкове към шерифа не значи че е той.
    Мисля, че е елементарно да си направия регистрация за 2 минути и да изпратия колкото мога повече РМ със същите неща който видяхте на снимката, Без да съм Шерифа и без да печеля нещо.

*Относно Тракери - Торенти, в аре***а съм бил ъплоадер и знам как вървят нещата, приятел има сайт и защо да не му направия малка реклама ако има отношение с торента (т.е. филм, музика, клип, игри, програми и т.н.).

** ЕДИТ : Относно защо слага Надценка на играта
    Извинявам се много, но играта примерно струва 90 лв той слага 2-3 лв надценка, докато Фирми който продават играта слагат 25-35 лв надценка (ако не и повече) ти от къде ще си я вземеш?Ако не знаеш ние българите се метаме на всичко което е намалено дори с 1 лв.
    Лично от опит го казвам защото когато има супер намаления на игри в Steam и няма как другаг да си ги купя освен през него защо да не му дам 2-3 лв. надценката като сметна колко ще ми струва банков превод от тук до сметка в пейпал и после към Steam + % за транзакцията.
    Вместо да ходя до банката да внасям пари в сметката си, след това да се прибера да направия транзакция до paypal и после до Steam (от което ще загубя близо 2-3 лв ако не и повече), като 10 пъти по-лесно ми е да отида да му преведа парите да снимам белешката и той да ми даде играта.

Спечелени турнири: 13

От
    София
    Години
    36
    Точки Опит
    36,865
    Level
    99
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: Pijo55555

Отг: ВАЖНО ВАЖНО ВАЖНО - ШЕРИФА

Честно казано и аз до сега не съм имал допир с гос'ина, но от това, което виждам, човекът е изключително нагъл и пресметлив търгашин...:wink:
    „Времето е наркотик, много от него убива.“
    „Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Важно !!!
    От didaka4ever в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 06-02-2010, 09:27
  2. Важно
    От Alexander в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 05-09-2009, 14:11
  3. Важно!
    От DoC в раздел Обща
    Отговори: 12