2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 13 от 13

Тема: Streets of Rage Remake

От
    The dark side of Acheron
    Години
    28
    Точки Опит
    6,426
    Level
    69
    Gamer IDs

PSN ID: Hicks_N7 Steam ID: maxrockatansky

По подразбиране Отг: Streets of Rage Remake

По скоро ми е средняшка и тази SoR. Няма ги малките детайли които ме радват в другите бийт ем ъп игри. Дори на крайните нива има много малко противници на екрана. Разните боклуци по нивата като столове, маси, табелки и тн. не могат да се чупят с врагове. А това много го обичам - да метна някой през някоя телефонна кабинка или пощенска кутия (или мен да ме хвърлят). Същото важи и за самите нива - витрини и други разрушими неща в други игри тук са статични обекти. Уличните нива като арт са много добри. Арта на героите, били те и врагове, не ми хареса. Хареса ми обаче че има много комбота на играчите и че оръжията могат да се хвърлят. Някои чийтове са много интересни. Този който прави да не изчезват телата как го искам в другите игри от жанра.. :lol: Сървайвъл режима ме радва много. Опцията за CPU AI е страхотна. Не се сещам за друга beat-e-u игра освен тази и Final Fight 3 която да има такава. Компютъра тук е много по добър от този в FF3 де. Трака на играта не ми допадна. Може би защото са някакви нови версии, които не ми допадат толкова колкото "аркадните" варианти :) Не знам дали нивата в които караме мотори или джетове ги е имало в предните игри от поредицата, ама са много досадни. Ще играя от време на време бонус режимите, но класическия режим от улиците до замъка на главния лош, през всичките му наемници, ще го оставя за други игри :wink:

2. По подразбиране Отг: Streets of Rage Remake

Играх я преди време,много ми хареса (тогава когато я играех между другото все още не знаех за съществуването на Streets of Rage като цяло,така че все едно играя нещо като Streets of Rage 1,но сега като се сетя мога да дам по-добра оценка след като имам 1 и 3 и да наистина е добра,евала ...) Може би ако беше ОФИЦИАЛНА игра,а не фен-мейд щеше да е ОЩЕ по-добра.

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране Отг: Streets of Rage Remake

Е айде сега, доста по-разчупен е от старите 8-) Има много персонажи, сикрети, интересни идей и як бекграунд. Музиката също ми харесва. Никак не е лоша. Липсва и само едното мулти :wink:
    ....... and yes..... there will be Blood.......

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Търся Monopoly Streets за PS3
    От bss в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 11-03-2011, 13:35
  2. Tactics Ogre Remake
    От Jim Raynor в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-2010, 07:42
  3. <Дискусия> Streets of Rage Remix
    От Henshiro в раздел Обща за игрите
    Отговори: 1
    Последно: 17-06-2009, 19:39
  4. <Продавам> Нов GameCube + REmake + RE0!
    От Shalashaska в раздел Архив
    Отговори: 7
    Последно: 16-12-2008, 03:18
  5. <Продавам> Resident Evil Remake [NGC/Wii]
    От DonNikos в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-2008, 21:41

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове