Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: God of War 2

От
    Провинцията
    Години
    33
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

PSN ID: Boyancku

По подразбиране God of War 2

Някой може ли да ми каже дали мога да взема трофей със предишен сейф ?

Взех третия Uber Chest и разбрах, че съм изпуснал първия в Destiny's Atrium. Обаче имам друг сейф малко преди Destiny's Atrium. Ако пусна стария сейф и взема първия сандък , след като съм взел по напред втория и третия, ще ми отчете ли трофея ?

You Know the Germans Make Good Stuff...
    Collect all Uber Chests

Благодаря предварително.

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

По подразбиране Отг: God of War 2

В God of War 3 ставаше за godly предметите, но тук мисля че няма да стане, защото те ти увеличават кръвта, магията и орбовете! Когато аз го минавах бях чел по едни гайдове, че трябва нова игра да се почне нова игра, ако изпуснеш някой от тях, тъй като трябва да се вземат в едно playthrough! Дори и да го вземеш в Bonus Play, ще трябва и останалите да ги вземеш пак, за да ти даде трофея!

3. По подразбиране Отг: God of War 2

Някой би ли ми казал, дали в youtube има walktroughs на God of War I & II, които да включват събирането на всички трофей?
    Целта ми е да събера всички трофей, като гледам walktroughs къде и какво трябва да направя.

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

Има такива walktrought-a! Аз лично съм гледал такива, които хората си взимат всички честове с орбове, пера, очи и рога, докато играят! За някой по-специални трофей отделно ще трябва да си намериш видео! Като например на 1цата за колоната при Хадес, и т.н! Само да кажа че на 2ката Boss Batch 3 трофея може и да не го даде, освен ако не се минат тия 3 боса на едно сядане. Ако се спре играта м/у някой от трите боса, не го дава и тогава трябва да се мине в Bonus Play или да направиш там сейф точно преди да почнеш тая партида босове и после да си го минеш самостоятелно! ;)

От
    Провинцията
    Години
    33
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

Одеве за това ли не ми го е дал този трофей. И още веднъж ли трябва да е минавам ?

Edit : Какво представлява Bonus Play ? Започваш играта на ново с това което си събрал и отворил ?

Da Broda ти как взе платинум трофея ? С едно изиграване или ?
    Последна редакция от BoyanIlchev ; 06-05-2012 в 18:24

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

Да Bonus play e нова игра с отключени урни и си продължаваш ъпгрейдите на оръжията, да си досъбереш перата, горгонските и циклопските очи, ако не си успял по-рано! Ако си пуснеш урните при новата игра ще минеш всичко много по-бързо! Ето за Boss Batch 3 как да се мине Boss Batch 3, но ако не си успял в Bonus Play можеш да си го минеш нормално! Аз от първото преиграване го минах, но преди тва хвърлих око на някой друг гайд, ако има някви проблеми и добре че го направих, иначе и аз щях да се занимавам пак така! Ето и линка за гайда: God of War 2 Trophy guide! В Bonus Play влезнах само за да активирам 2те урни, Ъпгрейдите на оръжията ги довърших докато минавах Challengе-те понеже от там също се сейфат орбовете който зимаш, и за очите на циклопите, направих една арена след като минах всички Challengе-и, на която се спаунват постоянно циклопите и само си трепах, за да си събера очите! Но в гайда е описано всичко! :)

От
    Провинцията
    Години
    33
    Точки Опит
    15,631
    Level
    91
    Gamer IDs

Благодаря ти за информацията. :) Искаше ми се да се измъкна от още едно преигравене, но няма да стане.

От
    Zombieland
    Блог статии
    1

Дано пуснат GOW SAGA в Европа :!:

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •