2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 24

Тема: Playstation

От
    София
    Години
    29
    Точки Опит
    14,156
    Level
    90
    Gamer IDs

PSN ID: bgThunderbolt

По подразбиране Отг: Playstation

няма да забравя как залагахме дневните джобни на турнир по кеч. жалко, че още тогава не бях фен на кеча и все губих. години след това разбрах какво представлява изобщо тази конзола. сега хем мисля да си взема една, хем виждам че няма смисъл като имам 3 и 2 :sostupid:
    наистина революция, няма спор

От
    София
    Години
    29
    Точки Опит
    6,979
    Level
    71

заслужава си да си намериш дори и само за трофей.

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: KeeperOfUnreal

Поклон пред татковината на най шумните конзоли8-) Малките гаражчета в малките провинциялни градчета(трудно беше,почти невъзможно да се здобиеш с машината в домашни условия)ме карат дасе просълзявам.Споменът ме води до....

Последна редакция от KeeperOfUnreal ; 12-09-2012 в 21:42

4. По подразбиране Отг: Playstation

Ретроспектива,добре.Това си е New Scool.Или сте млади,или зле ориентирани!

От
    The dark side of Acheron
    Години
    28
    Точки Опит
    6,426
    Level
    69
    Gamer IDs

PSN ID: Hicks_N7 Steam ID: maxrockatansky

:!:

Аааа, сивата тухличка беше уникална конзола. За пръв път като я видях, я гледах като бебе лампа (и бях късметлия, аз не можех да си я позволя ама братчеда я имаше :twisted:) :lol: Имаше страхотни игри, някои сред all time фаворитите ми включват Tekken 3, NFS 3, Crash Bandicoot (1,2,3), Fighting Force. Помня и че Final Fantasy VII много ми хареса тогаз, ама хич не можех да я играя.
    Страхотна конзола, даде ми страхотни спомени. Създаде име на Sony сред гейминга и запуши устата на backstabbing лицемерите от Nintendo.
    Click for RAGE unleashed....

От
    Varna
    Години
    37
    Точки Опит
    8,290
    Level
    75
    Блог статии
    6
    Gamer IDs

Gamertag: TheVrajMeister PSN ID: TheVrajMeister Wii Code: 4073-7139-8295-1102

На мен лично Play Station-а ми помогна да се преборя с един проблем, който повечето деца имаха през края на 90те. Имал съм преди това и FamiCom и Sega но PSOne ме превърна в геймърът който съм днес. Metal Gear Solid я пусках наново веднага след крайните надписи а на Resident Evil и Silent Hill съм подскачал като попарен. Също така и най-дългият ми игрови маратон (от 01:00 до 23:30, можете да сметнете колко часа :) ) също е на PSOne, играта беше Gran Turismo.

От
    Варна
    Години
    37
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Цитат Написано от vrajdeber Виж мнението
    На мен лично Play Station-а ми помогна да се преборя с един проблем, който повечето деца имаха през края на 90те. Имал съм преди това и FamiCom и Sega но PSOne ме превърна в геймърът който съм днес. Metal Gear Solid я пусках наново веднага след крайните надписи а на Resident Evil и Silent Hill съм подскачал като попарен. Също така и най-дългият ми игрови маратон (от 01:00 до 23:30, можете да сметнете колко часа :) ) също е на PSOne, играта беше Gran Turismo.
    Така ве.... Същото и при мен, хахаха. Ама едно към едно , с малка разлика - при мен основните игри бяха Gran Turismo , Teken 2 и краш-а. На Silent hill-а се играеше само нощем , и аз съм падал от стола(буквално). Златни години бяха :)
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Така, моите любими игри бяха поредицата Gran Turismo, Toca Touring Cars, FIFA, KKND Crosffire, Tekken, Akuji, Colin MaCrae Rally, Army Man.. играл съм десетки заглавия, но тези ми бяха любимите. Брат ми играеше основно на Pandemonium, Bug`s Life и Diablo.

10. По подразбиране Отг: Playstation

Здравейте на всички. Искам съвет от вас. Подариха на сина ми /той е на 5г/ Плейстейшън 1 обаче имаме само 2 игри, които май няма да са му много интересни. Имаме и само 1 джойстик и то стрелката нагоре не работи. Вече дадохме 20 лв за ново "око" /старото не искаше да чете дискове. Та въпроса ми е заслужава ли си да инвестираме за джойстици и за някоя и друга игра. Разбрах че игри за този модел рядко се намирали.
    Миналата година ни подариха една стара СЕГА купихме джойстици, дискети игра известно време и тя се развали. Чудя се дали и с тази няма да стане същото?

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. PlayStation®Store,PlayStation®Home.Писна ливи
    От Makaveli187 в раздел Playstation Network
    Отговори: 92
    Последно: 06-02-2009, 14:58

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •