1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 24

Тема: Playstation

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

По подразбиране Playstation

Мисля че е крайно време да отдадем почест на оригиналния PS - тази революционна конзола,която изстреля Sony в небесата на гейм индустрията.
    Споделете любимите си заглавия,реакцията ви когато за 1 път зърнахте конзолата в действие и изобщо всякакви впечатления- позитивни или не точно.
    Аз бих започнал с една от любимите ми игри -

pure eye candy

Спечелени турнири: 13

От
    София
    Години
    35
    Точки Опит
    36,269
    Level
    99
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: Pijo55555

По подразбиране Отг: Playstation

Ееее - много я обичах тази игра - колко пари съм дал да я играя по PS клубчета... :)
    „Времето е наркотик, много от него убива.“
    „Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    25
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

Playstation така и не успя да ме грабне особено...
    Едно време ходих до една зала, в която имаше 2 PS1-ци и единственото, което играех на тях бяха "Spider-Man" и някакъв Лъки Люк... Когато излезе PC версията на въпросния Спайдър-мен направо го зарязах клуба.
    По едно време братовчед ми си взе PS1. Имаше някакъв Smack Down, който бая играхме, но това, което реално ми беше забавно беше Twisted Metal III.
    Не лоша конзола, но просто не съм имал възможност да изиграя някои от по-готините заглавия... като Symphony of the Night например :twisted:
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

Въпросният Lucky Luke ми беше една от любимите игри за конзолата,а Spider-Man играта наистина повече играех на PC-то.на PS-а играех продължението което мисля че не е излизало за PC - Enter Electro.Беше доста сполучливо продължение.
    Друго любимо заглавие беше Jersey Devil,което зариби даже и майка ми:

за съжаление беше пиратка и нямаше музика,но дори и така ми беше безкрайно забавна.

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

Мммммммм пс1 - най-любимата ми конзола. Истинска магическа машинка ! Като още се зараждах като геймър се случи така че рпг-та ми станаха любимият жанр а пс1 е конзола с страхотен каталог от рпг-та (и не само). Първата игра която играх беше мортал комбат 4 голям кеф беше ! А първата която играх на собствената си конзола беше Driver 2, не бях особено очарован но беше единствената която имах. Това е и конзолата на която за първи път се докоснах до поредицата Final Fantasy която в последствие ми стана една от любимите.
    Най-юбимите ми игри за конзолата са Final Fnatasy Tactics и Ace Combat 3 Electrosphere. Други игри които много обичам на тая платформа са Parasite Eve 1/2, Alien Ressurection (плашеше ме до смърт като малък !), C12 Final resistance, MGS 1, Mortal Kombat trilogy, Megaman x6, Resident Evil survivor, Valkyrie Profile 1, Final Fantasy 1&2 (компилацията, забравих как се наричаше точно) и бая други.
    Когато ми взеха първият ставащ за нещо компюър, бях достатъчно тъп за да продам конзолата, барабар с няколко от любимите си игри - оригинални. В момента направо подивявам като се присетя, но тогава незнаех разликата между оригинална и пиратска игра. Сега ако искам да си ги купя ще трябва да се оръся малко състояние и да претърся света за тях.
    Иначе все още играя игри за платформата и още дълго ще продължа защото каталога е огромен !

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Playstation (игралната станция) беше един много много странен свят когато се пяви.Внесе уникално различна енергия в моя квартал ....Всички ходехме по клубовете за пс...Всички гледахме повече от колкото играехме и като цяло беше нещо много далечно но и много силно !....

Конзолата както и игрите за нея със сигурност са нещо ГИГАНТСКО както за мен така и за Света о.О ...

Много може да се говори за конзолата но то вече е всеки го знае ...Дори само да кажеш Playstation 1 и този до теб ще каже ..О о о.о ... Да ...

Нещо като рекламата на мартини ''Мартини ис ...дот дот дот ....'' Playstation is ....dot dot dot ...

(Това го изплагятсвах от филма Its all gone pete tong но все пак напълно съвпада !)
    R.H.C.P.

От
    София
    Години
    28
    Точки Опит
    5,877
    Level
    66

мдаа...пс1 клубовете...един незаменим спомен от детството.повечето които помня се помещаваха в гаражи,оборудвани с 27 инчови телевизори и по един graystation под тях.Помня че се организираха доста турнири.участвал съм в SmackDown 2 турнир за който входа беше 3 лв - 1во място взима "постата" от входа,2ро и 3то респективно 1 и половин час безплатна игра.
    Priceless

8. По подразбиране Отг: Playstation

Чо-о-вече,просълзявам се когато се сетя как за първи път хванах Контролера,имах чувството че до сега несъм играл и тепърва съм се родил в света на игрите.Контролер с вибрация то тогава беше екстра дори и за самите GSM-и:lol:Колко пари сме дали по залите и гаражчетата да пуцаме по двойки(мен лично конзолните преживявания могат даме накарат да се почувствам много по добре от колкото компютърните,дане говорим че можеш да прекараш удобно много повече време с дадената игра в почиваща поза)
    Спомени,спомени,благодаря че ме върна към тях:

От
    Zombieland
    Години
    26
    Точки Опит
    25,440
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Тази ми беше любима.С един приятел се разбивахме по 2,3 часа в клубовете само на нея.Аз играех със здравия и като удряше в земята сваляше всички наоколо както и на нас ни точеше много. :lol:

We are all a little twisted

Това е моята любима игра, която все още играя. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Cx6FpdraQOc

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. PlayStation®Store,PlayStation®Home.Писна ливи
    От Makaveli187 в раздел Playstation Network
    Отговори: 92
    Последно: 06-02-2009, 15:58

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •