2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 18 от 18

Тема: Колко трофеи изкарвате на 1 игра?

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

По подразбиране Отг: Колко трофеи изкарвате на 1 игра?

Ако се заинатя платина ...Ако не каквото даде от врътките които правя ...
    R.H.C.P.

От
    Пловдив, ж-к Тракия
    Gamer IDs

PSN ID: botev2012

Цитат Написано от DreamLike Виж мнението
    Когато мина определена игра на дадена трудност трофейте са на 40/50% но с превъртането на следващите(всички)нива се вдигат,както и развитието на играта(предмети,оръжия,ъпг ейди)но повече от 70%несъм се задълбочавал никога да правя,предпочитам да се забавлявам и дане обрущам внимание точно на трофейте.:)
    И аз съм тъка. Вчера врътнах HOMEFRONT СТРАХОТНА ИГРА НО С ПРЕВЪРТВАНЕТО СТИГНАХ САМО ДО 30-45%. Около 30-60%.
    Ги минавам не ми се зимат платинките. За мен е важна играта не трофеите.:wink:

Блог статии
    2

Áз от 7 игри , 4 съм над 30% , може би и killzone 2 ще кача над 30 % ако ми се занимава де , например взех Motorstorm ама въобще не ми се занимава що то на рейсър съм слаб и я взех за кеф а не трофей. Infamous 2 според мен става за платина и darkness 2 които имам , аз тей на Xbox имах 28,000 точки и ми пистна , а там имам почти половин игри на над 50% процента , тук дават някакви медали и имам 100 бронзови , 20 сребърни и 2 златни , това е ...

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Аз не зная даже какво са трофеи.И никога не са ме интересували.
    Трофей доколкото знам имат някой ловци,дето си ги закачат по стените :lol:,ама аз не съм санитиментален.

Блог статии
    2

абе японска му работа - трофей също индианците апачите , чероките , ирокезите са сваляли кожата на главата на убитите бели така де скалповете са казвали се и са ги носели като трофей , също в Амазонка племена там са имали обичай на убити врагове главите да ги ,, смаляват " - варят ги в казан после ги изусушават и след това ги слагат по домове или пещери или дървета , някой казват че смалените глави имат дух , така де затворен в тях душа на мъртвия , който не намират покой.... Също така тези ,, трофей " още се правят в някой племена и досега. Пресен пример за трофей е от Виятнамската война , американци са изразязвали уши на убити от тях виеткогници и са ги нанизвали на връв или на верижката там дето е плочката с името им и кръвната група.... Има много различни ,, трофей", по време на Втората световна пък изоставената и незасегната военна техника на врага и след това пленена от приятелската войска се наричала ,, трофейна " в някой документи изторически има - трофейни танкове , оръдия е това значи.... Трофей е да вземеш нещо , от убития враг или неприятел , по време на война или битка . По време на 100 - годишната война в Франция , или още по време на Средновековието , рицарите са взимали от убитете зъбите им пак един вид трофей.

От
    София
    Години
    43
    Точки Опит
    9,747
    Level
    79
    Gamer IDs

PSN ID: BM_Losho

До сега не съм изкарал и една платина.Трябва да си много корав и да имаш железни нерви:).Моето лично мнение което не искам да вменявам на никой е,че се губи кефа от цялата игра.Но явно не за всички важи гледайки колко народ изкарва платинки.

Години
    27
    Точки Опит
    5,325
    Level
    64
    Gamer IDs

PSN ID: RedDeadMarston23

Цитат Написано от nikifei Виж мнението
    До сега не съм изкарал и една платина.Трябва да си много корав и да имаш железни нерви:).Моето лично мнение което не искам да вменявам на никой е,че се губи кефа от цялата игра.Но явно не за всички важи гледайки колко народ изкарва платинки.
    И аз съм горе долу на същото мнение, че се губи кефа, но не е задължително. Аз обачам, когато превъртя една играта 1 път, 2 пъти или 3 пъти, чак тогава да започна да се мъча да вземам трофеите, а ако започне да ми писва и усетя, че наистина губя кефа от играта, веднага спирам, защото не искам заради някакви трофеи да си развалям положителното впечатление от играта :)

Години
    29
    Точки Опит
    6,395
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: Space_t0mat0_o

Ами аз на Hevy Rain направо откачих! Трябваше да я превъртам няколко пъти докато изкарам платината и все едно и също гледам и откачам :lol::lol:. И на Beyond: Two Souls пак така... Сега за Beyond-a ми остана 1 превъртане само на дуо мода и вземам и за нея платината. Иначе и аз много не си давам зор за трофеите. Която ми се види по-лесна платина я взимам, другите хич не се занимавам :lol:.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Платинени трофеи
    От Chet в раздел Playstation Network
    Отговори: 683
    Последно: 27-11-2017, 21:51
  2. Трофеи за ПС3
    От Makaveli187 в раздел Playstation Network
    Отговори: 186
    Последно: 24-01-2014, 14:12
  3. Трофеи за PS3
    От Twenty2 в раздел Playstation Network
    Отговори: 26