2 от 20 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 198

Тема: Fan Art [Авторски творби]

По подразбиране

Добри са,добри са. Keep up the good work!

2. По подразбиране

Ами ето още рисунки от така познатата ни DotA

===Troll Warlord==Goblin Tieches==Stealth Assassin=Slithereen Guard==EarthShaker

Не са нищо особено ама... :oops:

По подразбиране

Цитат Написано от KSMxGh0stly
    Ами ето още рисунки от така познатата ни DotA
    Много са гот. На мен все ми се караха преди, че драскам с химикал на тетрадка с редове, сега е мой ред като патил да ти кажа да смениш техниката и хартията :)

Мисля че, ако хванеш туш/перо ще се родиш и ще развиеш доброто си чуство за естетика.

4. По подразбиране

:lol: Ама не уе. Тея рисунки си ги правех в час по физика и английски. Иначе какво виждаш мацките са си на А4 офсет :)

5. По подразбиране

Супер са и тези KSMxGh0stly, страхотни рисунки на геройте от Warcraft 3!!!Продължавай в същия дух :D имаш талант и голям потенцял. Както каза Мустакар, сега остава само да започнеш и с перото или с някоя професионална програма като Photoshop да ги оцветяваш :wink:

6. По подразбиране

Скоро ще поствам нови...очаквайте продължение :P А други драскачи като мене няма ли из форума? :roll:

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

По подразбиране

Реших и аз да кача няколко снимки на мои рисунки от преди 9-10год. т.е като бях на 16 - 17г. Тогава "драсках" много и имах желание да ставам художник на комикси или нещо подобно,ама нещата се развиха по друг начин :D . От него период съм си запазил няколко рисунки,които още пазя макар вече над 10год.(то си личи и от хартията). Ето да видите нещо, НО не ми се смейте много :lol: ,все пак времето беше такова,че се четяха много книги-игри и какво ли не!

И бях започнал един комикс-игра,който така и не завърших щото на 17г.ме приеха за студент и нямаше после време за хобито ми :( .

Надявам се да ви харесат,моитe "творчески опити" от преди едно деситилетие :D :D :D !

По подразбиране

DonNikos направо ти ставам фен! Личи си че не са професионални, но геройте имат жесток характер и са уникални! Завладяващи са!
    Не знам какво работиш сега, но дано да е нещо по темата.
    :)

Спечелени турнири: 102

От
    С О Ф И Я... зад пазара!
    Години
    38
    Точки Опит
    32,524
    Level
    98
    Gamer IDs

Gamertag: DonNikos PSN ID: I_DonNikos_I

По подразбиране

Цитат Написано от MyCTaKaP
    DonNikos направо ти ставам фен! Личи си че не са професионални, но геройте имат жесток характер и са уникални! Завладяващи са!
    Не знам какво работиш сега, но дано да е нещо по темата.
    :)
    :oops: Незнам какво да ти кажа МуСТаКаР - освен едно голямо THANK YOU :!: Очаквах всякакви други коментари....но твоя коментар ми напълни душата :lol: . Ще взема да хвана пак молива и да надраскам някоя по-актуална рисунка-специално за тебе :wink:

Години
    27
    Точки Опит
    13,826
    Level
    89

По подразбиране

Играта ме кефи. Вземи я довърши и я дай на някой комикс разпространител, като АртЛайн и виж от страната на майтапа ще ти я одобрят 100% :wink:

2 от 20 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •