24 от 24 ПърваПърва ... 14 20 21 22 23 24
Показани резултати 231 до 234 от 234

Тема: Metal Gear Solid V

От
    Балчик
    Години
    36
    Точки Опит
    4,327
    Level
    58
    Gamer IDs

PSN ID: MELANOPTER

По подразбиране Отг: Metal Gear Solid V

45 са основните мисии.

Относно играта,добра е,даже много.Най ми хареса нововъведението,което отдавна се надявах да го видя в игра от поредицата,а именно да не можеш да носиш повече от определен брой оръжия/екипировка,отколкото физически ти позволява персонажа,тва вкарва солидна доза реализъм и поне за мен е плюс.Четворката,въпреки че е една прекрасна игра,всичкия арсенал който може да мъкнеш+мунициите за него леко обезсмисляше противниковата съпротива в повечето случаи:)Отворения свят,цикъла ден/нощ и прищявките на природата(бури,мъгли,дъждо е) също адски разчупват геймплея и са си точно на мястото...на няколко пъти ми се е случвало я да чакам да се стъмни,я да връхлети пясъчна буря че да мога да си довърша мисията.Иначе това като че ли е Играта от поредицата с най-малко кът-сцени като времетраене:)Нещата които не ми харесаха са малко,някои повече дразнещи,други по малко,няма да ги споменавам за да не ви развалям кефа от играта(спойлерчета са),но не бяха толкова фрапиращи за да ми развалят цялостното мнение за играта,а то е че е адски добра.Хем е типичен Гиър дето ще се хареса на дъртите фенове на поредицата като мен,хем има сума ти нововъведения,които биха допаднали на геймъри които ще играят Гиър за пръв път(степента на пристрастяване е висока,внимавайте!)А,и най хубавото(в буквален смисъл)в играта:Stefanie Joosten в ролята на Quiet:)
    Последна редакция от MELANOPTER ; 30-12-2015 в 12:13
    Не е страшно да умреш.Страшно е да не живееш...

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

Тенк'ю Нео ... значи ще го видя, по повод на това с арсенала, просто 4-ката следваше всички предходни части от гледна точка на интерфейс, геймплей, стори / кът сцени / , а според мен в тази част е вложено всичко това за което се е говорило преди, а не е реализирано, дори в някой отношения всичко е точно обратното.
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Алоха и от мен! Време беше да се разпиша в форума и викам нека да е тука!:)

Лично на мен тая година ми е доста трудно да определя GOTY за 2015, понеже на доста игри се изкефих много, но това чедо на Кожима е най-близко да грабне тази титла! Оставил съм близо 150 часа в нея и съм направил всичко възможно, което може (може би без някои оръжия/екипировка които ги добавиха ъпдейти). Просто геймплейно играта ми достави огромно удоволствие (чак към последните 10ти часа преди да я платна, ми дойде в доста репетатив). Сторито не е най-доброто в поредицата (MGS3 ми е любимита до сега), може би заради тази конструкция на мисиите, но туиста, които Нео спомена в тру ендинга беше доста майндблоунг и може би то беше причината, играта да ме спечели още повече. Още повече как се навързават с Metal Gear игрите на NES системата. Вие сте споменали за цикъла на деня и ноща, атмосферните промени и за това няма да споделям, колко пъти са ме спаспявали в някой мисии, защото и вие си го знаете! Играта дава най-добра представа какво е open world, и как помага това в този тип игри! Мисиите в който трябва да си само в стелт или без никаква екипировка бяха жестоки! Buddy-та също не трябва да се изпускат, защото бяха в доста случай, нещото което правеха в повечето случай мисията успешна! А по блъд скина на Quiet, колко лиги съм точил... . Жалко че Коджима не успя да я завърши, а от концепциите за третата глава, колко потенциал има играта, чак ми се плаче. Сега ще чакаме и ще видим какво ще направи с новото си отроче! :)

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

Cool Idea Отг: Metal Gear Solid V

Започнах я от начало , както бях споменал преди, но вече имам малко повече опит , дет' се вика знам кое как и защо.

Приятно съм изненадан от разликата в усещането за самата мисия, спрямо това дали е ден или нощ.

Лично аз не получих усещането от вече изиграна игра, тъй като първия път като видях Skull face беше тъмно и луната огряваше всичко.

А при повторното изиграване, имаше пясъчна буря и печеше ярко обедно слънце.

На фона на различни метеорологични условия наблюдаваме съответната кът сцена и сякаш всичко е за пръв път.

Не като при другите open world игри докато тичаш към поредния маркер на картата е нощ, стигаш на мястото и гледаш изведнъж за 3 секунди станало следобед, понеже мисията го изисква или така са решили създателите, че трябва да бъде за по-интересно.

Просто исках да споделя.
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

24 от 24 ПърваПърва ... 14 20 21 22 23 24

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Metal Gear Solid 4 за PS3
    От aggressor в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-2009, 23:32
  2. <Купувам> METAL GEAR SOLID 2
    От TDI в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 13-10-2009, 23:30
  3. Metal Gear Solid 3 - Snake Eater/ Metal Box ?
    От predator10 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-2009, 22:15
  4. <Продавам/Разменям> Metal Gear Solid 4
    От Stoqn в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 02-09-2008, 18:16

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си