1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 37

Тема: Disney Buys Lucasfilm, Episode 7 Coming 2015

От
    Стара Загора
    Години
    25
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

По подразбиране Disney Buys Lucasfilm, Episode 7 Coming 2015

Първо не знам дали темата е за този раздел, но... Влизам си в GI и какво гледам- ще има нови филми по Star Wars :swoon:
    Инфото, както и пълната новина можете да прочете тук.

Какво мислите? Трябва ли да има нови SW филми? В какви времеви периоди от вселената на SW ще се развива действието и какви мислите ще бъдат персонажите? Аз лично съм хайпнат още от сега :lol: Ще се радвам, ако екранизират нещо от EU, там има тонове добър материал.

Edit: Мисля да направим темата за всички Star Wars филми.
    Оригиналното заглавие беше "Disney Buys Lucasfilm, Episode 7 Coming 2015".

Edit 2: По-скоро не :)
    Последна редакция от the_presator ; 27-12-2015 в 03:00
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране Отг: Disney Buys Lucasfilm, Episode 7 Coming

Под ръководството на Дисни всичко може да се очаква, включително издояването на франчайза до последната капка, без значение мнението на феновете на сгата (било старите епизоди или новите). Накрая може да го обърнат на телевизионен сериал, щом като са решили да правят филм през две години.

Ако успеят да екранизират книгите на Тимъти Зан ще е добре, но Дисни могат да опропастят и това начинание като го превърнат в поредния атракцион сред останалите в Дисниленд.

Не съм особено въодушевен от новината и бъдещите им проекти - за мен сагата завърши още с Епизод 6 през '83 :)

Поздрави

От
    София
    Точки Опит
    8,111
    Level
    74

Цитат Написано от TheGrimReaper Виж мнението
    Не съм особено въодушевен от новината и бъдещите им проекти - за мен сагата завърши още с Епизод 6 през '83 :)
    Ти луд ли си... трее да станем свидетели на раждането на двете чаавета на Хан и Леа, да видим как единя ще ослепи другия и ще го убие /ама няма да го убие, ми той ще оцелее/, заради правата върху продажбата за скрап на Вечния Сокол. После тоя уж убития ще прояви наченки на Силата и ще прогледне частично с едното око, плюс джедайски диоптричен цайс. И от цялата работа ще излезе, че той всъщност е незаконен син на Скайуокър, който него вечер прекалил с джедайската ракия и онодил кой не трябва. Леа през това време е дълбоко засрамена от тоя работа с Люк и е пренебрегната от Хан, който се опитва да събере пари за нов ламинат и дограма в Сокола /като междувременно е взел заем от райфайзен галакси, с просрочени вноски и заплахи за запор върху имуществото/. Продава галактическия телевизор, лишавайки се от Стар-о-пад сериала за да помогне на Хан с вноските и да привлече вниманието му отново към нея. Хан взима парите, лепва й един шамар, щото няма да може да си гледа Локо-Галакси срещу Левски-Сит и отива да ги проиграе на ротативки. Леа реве и в крайното си отчаяние се мята на врата на Чубака, който я оножда юнашката. Сетне се разбира че Леа пак е бременна, Чубака я убеждава да задържи бебето, но тя все още мисли да направи аборт - тайно от всички.
    Примерно...
    Trans penis mihi est. It is wonderful that you can be repeatedly impregnated by fiber filled foods and then give daily births to turd quintuplets, but I am no longer impressed by your ability to eject large amount of feces. So please, take your outrageous defecations somewhere else!

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

:lol::lol::lol:

И така, скъпи дами и господа - свидетели сме как един на пръв поглед обикновен потребител в нашия скромен форум може да направи много по-добър сценарий (а обзалагам се - и екранизация!) по темата от Дисни. Браво :)

А аз плача. Очаквам от новия филм да е боза надупена с ефекти с рейтинг за 7-годишни и пълна с шеги, подходящи за тях. 100% ще видим как Чубака се подхлъзва на бананена кора...
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

Според мен bile лъже, не са точно така нещата...

От
    София
    Точки Опит
    8,111
    Level
    74

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Според мен bile лъже, не са точно така нещата...
    Бате, не исках да ти спойлвам изненадата, ама щом искаш... начи всъщност Чубака Е Хан Соло, който на младини у фитнесо е прекалил со зобането и хормоните и е обрасъл кат` губер. А ментето Хан Соло е Боба Фет, който се е маскирал на Хан Соло за да заблуди всички и да продължи да търси Хан Соло. И децата от Хан Соло всъщност са малки бобафетчетаа, а па истинския Хан таман се е зарадвал, че е импрегнирал Леа с негово чадо. И става нататък едно мазало, ама то е за епизод 14-ти вече и няма да разкривам...
    бтв, дано се усеща иронията в постовете ми, която иде да покаже че хич не съм въодушевен от идеята скапания Мики Маус да си ръга носа в Стар Уорс вселената.
    Trans penis mihi est. It is wonderful that you can be repeatedly impregnated by fiber filled foods and then give daily births to turd quintuplets, but I am no longer impressed by your ability to eject large amount of feces. So please, take your outrageous defecations somewhere else!

Спечелени турнири: 13

От
    София
    Години
    36
    Точки Опит
    36,865
    Level
    99
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: Pijo55555

Та-даммммммммммм...:)

Забрави да споменеш, че Вейдър не умира, ами станал озеленител в една далечна галактика, преди много време:
    „Времето е наркотик, много от него убива.“
    „Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

От
    Стара Загора
    Години
    25
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

Мнението на Angry Joe:

Аз съм съгласен с него. Трябва да е нещо ново с нов сетинг, персонажи и т.н.
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

Бидейки голям МВ фен, трябва и аз да съм много развълнувана от новината, но истината е, че филмите си бяха историята на Вейдър, и тя свърши. Всякакви продължения или предистории вече са излишни. Т.нар. разширена вселена, наистина е толкова разширена и има толкова канони във времената много преди събитията от филмите и много след тях, че новата трилогия ще трябва да се съобразява с хиляда неща, а ако не го направи - също е глупаво.
    Дано да ни впечатлят, но засега поне съм песимистична.

От
    HDWorld
    Години
    28
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> 2 Микрофона Sing Star + Disney Sing It-45лв.
    От plamen74 в раздел Архив
    Отговори: 6
    Последно: 15-12-2011, 10:01
  2. <Купувам> God of War 1,2,3 и GTA 4 и GTA Episode from L
    От jokin86 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-2011, 12:30
  3. PSP 2 Coming soon?
    От Jim Raynor в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 36
    Последно: 29-05-2009, 05:11
  4. Ninja Gaiden 2 coming to PS 3