1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 11

Тема: Call Of Duty Black Ops II

Точки Опит
    10,739
    Level
    82
    Gamer IDs

Gamertag: offroadgunnn PSN ID: offroadgunn Steam ID: 76561198085539823

По подразбиране Call Of Duty Black Ops II

Стигнах до 11% и това е свърших кариерата
    GAMER

От
    София
    Години
    43
    Точки Опит
    9,747
    Level
    79
    Gamer IDs

PSN ID: BM_Losho

По подразбиране Отг: Call Of Duty Black Ops II

верно ли?!!!:shock:

Блог статии
    2

Та тая игра е скрап , демек непотребно то само кампанията е голяма лоботомия , разбираш ли в Black Ops 3 ще дойде Вейдър като терорист и ще се бием с лазерни мечове и това дето сложиха Канонерките от Империята отвръща на удара не беше никак кул..... Да бяха сложили и вехтия джедай Йода барем Star Wars - манияците да влезнат у сървара. Това 130 лева за игра която е крала от всичко само нямаше Аватаро и Джейк Скъли да лети с дракона , ама не се бойте ще го има Black Ops 3 и в него ще има и хобити , абе всичко , малко им са тия 130 , трябва по 150 лева - нали включва толкова много неща след това ще има не един 1милиард от преордър ами 5 милиарда , то още може :lol::lol:

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Развесели ме Заклет фен ! ++ от мен имаш макар да не съм играл тая игра никога ...
    R.H.C.P.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

И аз бях навит да си я купувам, но не ми се понрави сценария от бъдещето, а и прочетох доста негативни коментари за играта. Добре че си купих хонора.

Блог статии
    2

A сбъркал си , много си сгрешил , тук поне има канонерки.... Дай да позная разправя се как едни много много лоши терористи правят лоши работи и добрите делта форс им обърквът плановете , то това е по лошо от Обама : Ловеца на върколаци или беше Обама : Ловеца на вампири :shock::lol:

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Цитат Написано от ZakletFen Виж мнението
    A сбъркал си , много си сгрешил , тук поне има канонерки.... Дай да позная разправя се как едни много много лоши терористи правят лоши работи и добрите делта форс им обърквът плановете , то това е по лошо от Обама : Ловеца на върколаци или беше Обама : Ловеца на вампири :shock::lol:
    Нормално, вече над 10 години са тия игри, няма какви нови сценарий да вкарат в тях, а и не върви ти да си лошия срещу "светците" от американската армия. Темата за ВС се изчерпа преди 3-4 години, сега и тая май се изчерпва, не знам до кога ще продължават така. Но, има едно НО, все пак тия игри се купуват за мулти, не за сингъл.

Блог статии
    2

то трябваше на 21-рви да свърши света и да се спре тази агония , то 2012 нищо хубаво не донесе от към игри , само 1-2 уж ставаха , другото по старите игри дет не съм играл и сега почнах killzone 2 , resistance 2 , motorstorm всичко друго пак е едно и също само сменят картите и слагат някой оръжия бонус и тва е....

Точки Опит
    4,658
    Level
    60

Цитат Написано от spewn1 Виж мнението
    Добре че си купих хонора.
    :lol: Kато хванеш едната та да удариш другата.Хонъра е пък най големия шит евър,и създателите му са за съд за гавра с достойнството на юзърите.Изтраях го само 5 минути ,и счетох ,че е обидно да се унижавам повече с тая пача.Ми то вижте и в Метакритик потребителите колко дават и на двете игри- около 5/10....БлакШит пък е единственната игра от франчайза,която колкото и да исках и скучаех - не можах да превъртя.Просто повече от половин час тая гадост се не издържа.За Медала не бих дал и стотинка.Дори не заслужава и пръстите да си мърдам по калвиатурата заради него.Ако ми го подарят ,ще го взема и ще го преподаря на някой приятел.За БлакШита - реално тая игра повече от 20 лева не струва в никакъв случай.Ама в никакъв !!!!!
    И прав си - тия игри се купуват са мулти наистина.Това че нямало или имало джедай-не ме интересува,ако ще и маймуни да има.Не е тук проблема.Проблема е в мега гадните карти,гадния лаг комп,обидно лошата размазана блурграфика за Сони,риспаун точките,отвратителното аудио,овърпруфнатите SMG-та,малоумните килстрикове и най вече отвратителния speed boost 1.5 на който върви играта.

Блог статии
    2

да , тей си е - обаче някой ако си продава Black Ops 2 за PS3 или бокса ще го взема ама най-много 40 лева бих му дал , то даже и толкова нямам , за 20 лева ще го взема бързо , като изтегля помощите те са толкова 20 кинта :lol: за хонора аз и миналия не съм купил там дето беше онзи с брадата , пък е вече 30 или 40 лева , просто който му се иска да се отърве да не го изхвърля или подарява :lol: говоря за Black Ops 2 ама без компютърната версия не е искам :lol:

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Call of Duty®: Black Ops 2
    От BoyanIlchev в раздел Обща за игрите
    Отговори: 36
    Последно: 21-06-2013, 17:34
  2. <Продавам> Call of Duty Black Ops (PS3)
    От Buffalo в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-2012, 13:17
  3. <Продавам> Call of Duty Black Ops PS3
    От kireto454 в раздел Архив
    Последно: 20-08-2011, 12:41
  4. <Разменям> Call of duty Black ops
    От Bastard_g в раздел Архив
    Последно: 29-04-2011, 19:12
  5. Call of Duty: Black Ops