2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 19 от 19

Тема: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ЧЕ ВЕЧЕ ПРЕВЪРТЯХ........

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

По подразбиране Отг: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ЧЕ ВЕЧЕ ПРЕВЪРТЯХ........

Профилактиката е добре дошла разбира се.Да се почисти вента от прах,да се смени термопастата.....може и оптиката да се почисти,макар че достъпа до нея не е съвсем лесен, в смисъл трябва да се внимава.
    Действай,не питай...пробвай по ред нещата .Действай на принципа на елиминацията,накрая ако пак не ще - продавай играта и играй другите които имаш и ти вървят.Докато не се скапе тотално.Тогава на вторични и си готов за нова !

за съжаление открих че още няколко от игрите ми отказват да трьгнат,а преди време съм ги играл без проблеми.даите съвет какво да правя.от 30 игри които имам горе-долу 20 тръгват a другите -не.говорих с техномаркет,ps3-kaта ми е на 1 год и половина,като я купувах ми казаха че гаранцията е 1 год ,но от веригата ми казаха че е 2 год както е по закон в бг , нищо че не е упоменато в гаранционният лист,как мислите ако се обадя в сервиза на сони дали ще я вземат за ремонт иначе съм я купувал от едно магазинче -konzoli.com

Блог статии
    2

аз на един диск , нова игра слагам го оня ден и ми изкача грешка там пише някакви 80000 и нещо такова , извадих диска бях го замазал с ръка или нещо такова , бърсах го с чиста кърпа сложих го внимателно и ми тръгна играта , или не ги слагаш добре или пък са замарсени или пък конзолата ти сдава багажа пък може да е и трите де да знам

Блог статии
    2

сложи една снимка и видео да видим как не тръгват , оптиката сдава багажа щом няколко не тръгват от повече от една.... аз на xbox съм нямал проблеми , а вече на 3 и повече години , обаче на пс3 ми замръзва екрана само на killzone 2 там и се бъгна втората мисия иначе на други нямам проблеми

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Виждаш най-близкият до теб сервиз в гаранционната карта и си отнасяш конзолата. По-добър съвет от този не мога да ти дам.

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: KALIN_BULGARIA

Цитат Написано от todor711 Виж мнението
    за съжаление открих че още няколко от игрите ми отказват да трьгнат,а преди време съм ги играл без проблеми.даите съвет какво да правя.от 30 игри които имам горе-долу 20 тръгват a другите -не.говорих с техномаркет,ps3-kaта ми е на 1 год и половина,като я купувах ми казаха че гаранцията е 1 год ,но от веригата ми казаха че е 2 год както е по закон в бг , нищо че не е упоменато в гаранционният лист,как мислите ако се обадя в сервиза на сони дали ще я вземат за ремонт иначе съм я купувал от едно магазинче -konzoli.com
    Моята конзола също е от Конзоли, но това, което ти споменах в предния си пост е едно към едно с твоя проблем. Колегата ponyasd ти е писал, да опиташ да почистиш, отраниш възможните проблеми. Има видео материал в youtube как става абсолютно всичко. Сервиза е най-лесен като имаш пари, но защо да даваш грешни пари за временно решение.
    Ние, този проблем не успяхме да го решим, т.е конзолата спира да чете всякакви дискове, но това не означава, че не трябва да опиташ подмяна на паста, почистване на всичко /писти, вентилатора не мисля, че е от значение и най-трудното оптиката/. Ако имаш лупа можеш да огледал много внимателно платката за студени спойки, които по принцип се виждат и с просто около, но има такива къде лупата трябва.

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Във форума имаше цяла дискусия относно двете години гаранция..Опитай се да се пребориш,но не съм убеден че ще стане,май шансовете са ти нищожни,и не знам дали си заслужава енергията и нервите.Въпрос на личен избор е дали да се обосновеш със Закона на потербителите.Решавай си сам.Аз лично бих си отворил конзолата.Внимателно,ако не можеш да запомниш последователността - снимай с телефона ! Внимавай най вече с лентовите кабелчета,щото там прецакаш ли нещата - не те виждам.Ще трябва да поръчваш от DX и да чакаш.И дано оптиката ти е от лесните.Щото някой модели са с много кофти достъп до лещите.Други пък - директно сваляш капака и си в играта.
    Абе действай - лозето не ще молитва иска мотика.Не виждам с какво повече можем да ти бъдем от полза тук.Само пръстите си чешем.Така че :
    1.Опитай да извоюваш гаранционна репаратура (или подмяна)
    Ако не стане:
    1.Ако си мангизлия - давай на сервиз.Има опитни момчета.
    2.Отваряй сам и това е........
    А стига съм разтягал локуми :lol:,всичко е толкова елементарно,че няма на къде повече..

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Може първо да пробваш с флакон сгъстен въздух (10 лв ) да издухаш евентуално прахоляк ако има - през отвора за диска .

9. По подразбиране Отг: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ЧЕ ВЕЧЕ ПРЕВЪРТЯХ........

Много подходящо заглавие. Става въпрос за GOW3 chaos mod - стигнал съм до цербера с двата козела(последната сериозан битка преди Зевс) и се оказа , че не съм си вдигнал Claws of Hades и нямам Горгона, да вкаменя тъпия козел, направо вдигнах кръвно, не мога ги преборя без тази магия, а точно преди да се спусна от лабирината, налях всичко в Blades of Exile. Някой има ли сейв, дори и малко по - назад да е, т.к аз нямам абослютно никакъв, само този и не мога да се върна да коригирам точките, а не ми се почва играта отначало :).

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. моля за помощ
    От 777 в раздел Gran Turismo 5
    Отговори: 1
    Последно: 25-01-2012, 21:31
  2. Помощ Моля
    От BlackStar в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 6
    Последно: 04-07-2011, 13:03
  3. Моля ви,помощ.
    От bru7al_f3n в раздел Хардуер
    Отговори: 4