Показани резултати 1 до 7 от 7

Тема: МОЛЯ за тактика за GOW II !!!

От
    Zombieland
    Блог статии
    1

По подразбиране МОЛЯ за тактика за GOW II !!!

Здравейте!

Захванах се да преиграя пак GOW II и съм на финала, където трябва 4 пъти да натиснеш 4 рандом бутона, за да убиеш Зевс. Три часа и половина се скъсах да натискам копчетата и 6 пъти ги натиснах 2 от 4 и 2 пъти 3/4 (не си спомням дали трябваше 4 пъти да ги натискаш (ако е +4 ще изхвърля цялата техника в апартамента @@@) и не си спомням как го минах предния път само помния, че беше гадно, но сега просто....). Знаете ли някаква техника за минаване (пробвахме и с един приятел, делихме си бутони по всякакви начини и нищо не стана, а пробвахме час и половина, нон-стоп.

ПП: Възможно ли е конзолата да е прегряла или играта да ми е бъгнала? С скоростта на светлината сме натискали бутоните, а Зевс ни убива!!!

:mutant::mutant::mutant::mutant:

От
    Zombieland
    Блог статии
    1

По подразбиране Отг: МОЛЯ за тактика за GOW II !!!

И други хора се оплакват - цък

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Отг: МОЛЯ за тактика за GOW II !!!

Аз си спомням, че просто тряяше да натиснеш веднага бутона който ти показва на екрана ..Почивка малко и пробвай на спокойно аз така го минах ...Иначе мисля че макс 20 мнще ти отнеме ...Концентрация само ...
    R.H.C.P.

Блог статии
    2

Aз пък финала съм го минавал много лестно , но не го помня - най - мъчителното в двойката беше едни гигантски коня да ги пустнеш , също и там с забавяне на времето дето се скача много ме ядоса момента , сега се боря с Dante Inferno , за това и не съм вземнал тройката не искам да чупя телевизора или конзолата :twisted::shock:

От
    Big village
    Години
    36
    Gamer IDs

PSN ID: IvanSlavkov

Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Аз си спомням, че просто тряяше да натиснеш веднага бутона който ти показва на екрана ..Почивка малко и пробвай на спокойно аз така го минах ...Иначе мисля че макс 20 мнще ти отнеме ...Концентрация само ...
    Да това е нах добрата система, аз ще добавя фас на балкона по къс ръкав ! :) Доста избистря мозъчето !
    [B][CENTER]Xbox One is down!!! I repeat Xbox One is down!!! Quick someone call an ambulance Wii U Wii U Wii U Wii U[/CENTER][/B]

От
    софия
    Точки Опит
    4,067
    Level
    56

Ако все още добре помня има 3 комбинации от бързи клавиши в този случай. Запаметяваш последователността и ги натискаш със секунда по-рано от стартирането им. Звучи тъпо, но аз така минах Зевс. Уточнявам, че играта редува комбинациите. Ако първо ти светва триъгълник, хикс, квадрат и прочи, следващия път ги сменя. Мисля, че на третия път ти повтаря първата комбинация. Тогава вече е въпрос на тайминг.
    За мен обаче най-трудно в 2-ката бяха пилоните със слоу тайма. Щях да си строша конзолата и да изям джойстика. Наскоро почнах пак да преигравам втората част, но като стигнах до пилоните се отказах. Предишния път ги минах на магия, след като дни се борих с тях преди това.
    Дано съм помогнал. Успех!

От
    Zombieland
    Блог статии
    1

Минах го! Тайната е концентрация, синхрон с очите и палеца и една студена бира! Пожелавам успех на бъдещите играещи на GOW II, да не чупят падове, телевизори, конзоли и тн!
    Последна редакция от Destroy ; 10-01-2013 в 17:52

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Моля ви помогнетеееее
    От ghoustrider в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-2012, 20:13
  2. Моля ви помогнете!
    От tabletkata в раздел Diablo
    Отговори: 4
    Последно: 21-05-2012, 13:28
  3. Моля ви,помощ.
    От bru7al_f3n в раздел Хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-2010, 21:52
  4. Моля отговорете !
    От predatorian в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-2008, 13:12

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •