Показани резултати 1 до 7 от 7

Тема: Телевизори с нисък " input lag "

Точки Опит
    12,480
    Level
    86

По подразбиране Телевизори с нисък " input lag "

Полезно инфо за всички, които си търсят гейм тв:

http://www.displaylag.com/display-database/

Преди няколко дни в Технополис се мъчих над час с един Panasonic PANASONIC TX-P50ST50E на Хало 4 но така и не можа да ми хареса начина по който върви играта на него ( опитвах какво ли не ), беше по-зле от моя стар 5 годишен Филипс 5 - та серия ( противно на положителното му ревю тук: http://www.hdtvtest.co.uk/news/panas...ge=Performance , където казват това: We were a little worried that the much-touted new motion-driving algorithms in the 2012 Panasonic Plasmas would slow down responsiveness and result in immersion-killing input lag. Fortunately, gaming performance is excellent, clocking in at just 16ms in the “Game” mode – one of the smallest results we’ve ever measured, and consistent with the rest of Panasonic’s non-top-end HDTVs (the more expensive models tend to have a little bit more lag). Нямах време за повече експерименти, но другия път отново ще тествам друг модел и ще продължа търсенето, защото ми се иска в края на годината новата конзола ( която и да е тя ) да ми е бъндъл с нов ТВ :wink: С какви модели сте вие и какви са отзивите ви за тях?

ПС. Надявам се, че не съм дублирал тема :oops:
    Последна редакция от plameo ; 04-04-2013 в 02:40

От
    Стара Загора
    Години
    31
    Точки Опит
    19,725
    Level
    93

По подразбиране Отг: Телевизори с нисък " input lag "

Хубаво,но защо направо не си решите проблема,като си вземете едно SONY,повечето колеги са на тази марка и са много доволни от картината ..
    Всеки има право на мнение,но аз споделям това което съм виждал(моята марка е Сони)
    Вече е друг въпроса,дали бюджета ще ви е ограничен или стабилно ще се налее пара в нов тв....още повече,че края на годината излиза PS4
    El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    27
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Отг: Телевизори с нисък " input lag "

Ако трябва да бъда честен имам еди crown на 4-5 години който не го знам с каква матрица е но предава по добре (100 % защото конзолата много я разнасям) от Самсунги, Тошиби и всякви други от тези марки (на сони съм нямал възможност да го пробвам).

Иначе аз за в бъдеще мисля да си взема една бравиа 32'...

(интересно ще ми е и ще следя какво постваш :) успех с търсенето )
    R.H.C.P.

От
    Пловдив
    Години
    40
    Точки Опит
    6,185
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: matsanov

Из аз последните години съм на Бравия и макар че Самсунг изкараха много добри телевизори на по- ниски цени от Сони смятам следващия пак да е Бравия,но по голям размер(сега съм 40 инча)

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Bravia серията също има модели, които за съжаление страдат от сериозен input lag, дори след пускане на Game Mode и изключване допълнителните изгъзици по картината.

Това обаче може да се каже кажи речи за всяка марка, тъй че като набележите конкретен модел, пуснете един гугъл сърч по темата. Не бих се учудил обаче доста хора да не усетят това, на което Пламео се е подразнил - ако нямате навик да играете игри с висок фреймрейт и нисък input lag на контролера (тупалки, шутъри, рейсъри) - окото и мозъкът привикват към по-бавното реагиране/движение на картината и input lag-a на телевизора също не прави впечатление, ако не е в големи граници.

Това е един от сериозните форуми за А/В системи в нета, където също може да разгледате за идеи и предложения:

www.avsforum.com

Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

От половин година съм с KDL-40HX751 и е перфектен за гейминг дори и на 3D не съм имал никакви проблеми, работи си супер бързо и си има свойте предимства като всичко е на Sony.
    We are all a little twisted

Точки Опит
    12,480
    Level
    86

В крайна сметка след доста гледане и тестване на различни тв-та с конзолата взех това: http://www.ele.bg/archive/tvs-lg-620S-lg_55lm620s

Ползвам го от няколко месеца вече и съм доволен. За съжаление скоро ще трябва да събираме пари за новия стандарт с ултра HD резолюцията и един вид пак не сме в крак с новостите :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> "Medal of Honor" и "Painkiller" / PC
    От ELGato в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 01-10-2012, 11:12
  2. <Продавам/Разменям> "The Darkness"+"BURNOUT" (PS3) за "Uncharted"
    От BULL в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-2009, 23:43
  3. <Продавам> Продавам "Time Shift" и "Dark Sector" Xbox360
    От dimo2 в раздел Архив
    Отговори: 0