Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: Евтини MS GIFT CARDS и GOLD

Точки Опит
    12,480
    Level
    86

По подразбиране Евтини MS GIFT CARDS и GOLD

Пускам темата с цел да си помогнем взаимно с информация за евтини сайтове откъдето евентуално да си вземаме точки и лайв на изгодни цени. Аз си купувам нещата оттук: http://www.cheapxboxlivecodes.com/ch...-400-codes-eu/
    Голямото предимство е, че работят с пей-пал ( за разлика от http://maximuscards.com/ ) , също така моментно доставят кода на пощата към която е регистриран пей-пал-а ви и цените им са били по-добри в случаите когато съм търсил определен номинал ( последно купих 800 точки за 7,99 паунда - същите в максимус бяха по-скъпи : 14,99 долара ) Дайте съвети и препоръки господа :) Откъде се зареждате :?:
    Последна редакция от plameo ; 10-07-2014 в 13:52

От
    Стара Загора
    Години
    25
    Точки Опит
    12,609
    Level
    86
    Gamer IDs

Gamertag: The Presator XFIRE ID: presator Steam ID: the_presator

По подразбиране Отг: Евтини MS точки и GOLD

Точки никога не съм купувал, просто не ми трябват :lol: Взел съм скромна сума от XBL Rewards, а иначе един път взех абонамент за 12 месеца и имаше картон за 800 MSP към него :lol: И така с тези 1000-1200 точки вече карам няколко години, като дебна намаленията и си взех 2 DLC-та и цяла игра от Arcade :lol:
    П.С. Картата беше от Zavvi и беше на "стандартната" цена от 85 кинта (30 и не знам си колко паунда беше).
    "You said it yourself, Kain... there are only two sides to your coin."
    "Apparently so, but suppose you throw a coin enough times... suppose one day, it lands on its edge."

От
    София, кв. Оборище
    Точки Опит
    7,413
    Level
    72
    Gamer IDs

Gamertag: krapazoid Wii Code: 6982 1267 8526 3005

Най-яките игри са аркадите. Купувам точки редовно. Наскоро и аз налазих сайта, който Пламен показва горе, благодарение на Терзиев, който пък ме светна за него. Последно взех 4200 точки. Купих си VIP pass-а на GeoW: Judgment, Retro City Rampage и Deadlight. Останаха ми 2000 точки и чакам следващите добри намаления на аркадни заглавия. Всъщност, май чакам единствено Sine Mora. Всичко друго читаво вече го имам. 8-)

От
    Варна
    Години
    37
    Точки Опит
    11,767
    Level
    84
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: terziev81 PSN ID: vanko_terziev

Мхм,ахаах , мен за този сайт ме светна Цецо преди година и нещо, така че той е виновен :lol:

Иво , и аз май съм хвърлил око на Sine Mora - та. Тула трябва да каже дали си струва, но като цяло ми допада идеята за аркадни самолетчета :)

По темата - Пламка , аз доста съм ровил , по евтин сайт не съм намерил, а съм купувал много точки.Повечето ми лайфове също от тук съм ги пазарил.
    Шутове за всички шутове.
    turbopunkfolkwellness

Много е добър синемореца, препоръчвам с две ръце, много хардкор, супер добра визия и е доста интересна и разнообразна. Още като я пуснаха я взех, не съжалявам!

Точки Опит
    12,480
    Level
    86

По подразбиране Отг: Евтини MS GIFT CARDS и GOLD

В този сайт има хубави цени и работят с пей-пал. Последно съм си купувал ваучер за 100$ ( платих 87$ ) Много добри цени за 12м. лайв ( 38-39 долара ) и т.н. Регването е лесно ( ползвах произволен адрес в UK само за да ми отчете регистрацията ) Кодовете се пращат на мейла към пей-пал акаунта.

http://crazygametime.com/store/

Точки Опит
    4,658
    Level
    60

Tия кодове за Gold , Worldwide ли са ?

Точки Опит
    2,629
    Level
    44
    Gamer IDs

Gamertag: Did0CR7 PSN ID: DeanCR7

Единствено Ливе не е заключен по регион гифт карти и всякакви други работи са по региони

Отг: Евтини MS GIFT CARDS и GOLD

Скоро и аз ще си копувам xbox360 и искам да знам тези точки могат ли да се.спечелят и каква народност трябва да ми е акаунта:oops:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Няма вече точки, цените са в пари. Пари могат да се печелят - намираш си работа :)
    Акаунтът ти може да го избереш свободно в държави - с американски ще ти е най-евтино.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Инфо> Xbox 360 live Карти и точки в Пулсар
    От Tool в раздел XBOX
    Отговори: 19
    Последно: 10-08-2013, 17:44
  2. <Инфо> Как да печелим форумни точки
    От Марто в раздел Обща
    Отговори: 11
    Последно: 01-02-2012, 16:07
  3. Точки
    От ZYXI в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2